Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Hogaty - reaktywacja D

Hogaty - reaktywacja D

Polecane posty

hej kobietki 😘 Mewik >> 🌻 jak tam przygotowania do wesela?? MAdasia>>🌻 he he zielony wystawil cie na probe, ale przeszlas ja pozytywnie ;-) Rodzina i dzieciaki na pierwszym miejscu!! Bardzo Dobrze !! Dla kazdej po 🌻 i 😘 Milego Dnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chcial wykorzystać moment przed wyjazdem, ale on sie wybawi tam jak pojedzie, więc niech mi nie truje dupy tutaj w tygodniu, bo ja naprawdę nie mam na to czasu, nie bede zostawiać dzieci z kims zeby lecieć sie z nim spotkać, randka???? najpierw ściąga mnie drastycznie na ziemie, mówiąc ze nic powaznego z tego nie będzie po czym chce sie umówić na randkę??????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zraził mnie juz do siebie, ja nie jestem jakimś łatwym kąskiem, mamuśka która zostawi dzieci i będzie na skinienie paluszkiem, bo jej sie chce.... nie wiem czy wogole jeszcze sie z nim spotkam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
madasia rozumiem Cię kolejny facet który mysli, że dla niego rzuci sie wszystko a on będzie pępkiem swiata kobiety, na każde skinienie palca! Jesu!!!! aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa \"...gdzie Ci mężczyźniiiiiiiiii, prawdziwi tacy......\"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc kotlety hahahaha:D nie no zaruje:p czesc KOBIETY;):P:P:P oj lomona🌼 co ty za bzduryyyyyy opowiadasz???? najchetniej bym ci tyleczek skopala tak jak mojemu trollowi wczoraj chcialam skopac hie hie:D madasia🌼>>> cos nie tak juz z tym twoim zielonym cos zaczyna komboniwac osiol jeden: no wlasnie a moze niech on przyjdzie do ciebie;) pomoze ci dzieci uspac itp... a potem usiadziecie razem poprzytulacie sie i kto wie co tam jeszcze bedziecie robic;) mewik🌼 taka jedna🌼 invi🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
taka jedna nie wiem jeszcze bede musiala sprawdzic jak brat wroci bo na moim kompie cos nie chce mi poczta wchodzic :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak , odniosłam wrażenie ze on ma kogoś w Zakopanem, ma dwa numery jak dzwoni do mnie lub pisze to ma jedną karte włozoną, a potem wklada drugą i jest niedostepny tak jak teraz od wczoraj.... mówilam zeby sobie odpuscil ten wyjazd na weekend, to sobie pójdziemy gdzieś, ale on musi jechać.... to co?????????? do rodzicow go tak tam ciągnie co dwa tygodnie???????????? nie wierze....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
madasia🌻 ehhh Ci faceci....dziwna sytuacja....sama nie wiem co o tym myśleć szczerze.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madasia no jak ma dwie karty które zmienia to nic dobrego nie wróży. Ja stawiam ze w Zakopcu ma normalnie rodzine żone i dzieci. Albo jakąś narzeczoną. Bo po co by jeździł tak często i po co by mu ta druga karta była potrzebna? Zrestzą możesz sprawdzić jak będzie w Zakopcu czy tel ma dostępny. Przed rodizcami by się tak ukrywał? :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Unitra🌻 moglaby być dalej tylko niech bedzie ze mna szczery, niech mi powie co i jak, zebym wiedziala na czym stoje i na co moge liczyć i na ile sobie pozwolic, a nie mnie wkręca.... przecież czuję ze jest coś nie tak.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
madasia- a teraz też jest niedostępny? Bo kuźwa rzeczywiście powinnaś wiedzieć na czym stoisz i w ogóle....takie podchody to dobre dla dzieci:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no najlepiej zebys sie z nim spotkala w czwartek u ciebie i pogadala z nim szczerze czy on cie nie wkreca czy cos.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
summer21🌻 no tak,nawet eski 2 z wczoraj jeszcze nie doszly do niego,cały czas jest -oczekuje..... wiecie napisala do mnie moja przyjaciółka ze szkoły podstawowej. Jest w Holandii i chce zebym przyjechala do niej, może jakąś pracę mi załatwi jak będę chciala, mowi ze z mieszkaniem nie ma problemu, odbije sie od ziemi i ściągne dzieci do siebie, byloby by zarąbiście... :P chciałabym pojechać,wyrwać sie stąd, tu nawet związek między luźmi nie jest bezinteresowny, skorumpowane państwo.... dzisiaj znowu sie schleje coś czuje.... :( :( :( :( :( ale mam doła.... sieeeeddd.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
madaska a moze ten wyjazd to jakies rozwiazanie?? uwolnisz sie od trolla i od zielonego skoro kreci;) a jesli zielonemu by zalzalo to pojechalby za toba;) i zobaczysz co i jak ;) lae to tylko moje skromne zdanie gowniary

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
taka jedna a on Ci swoje wysłał chociaż? madasia rób jak uważasz, jak Ci serce podpowiada 🌻 ja wiem, że postąpisz słusznie, bo najważniejsze sa Twoje dziewczynki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mewik wysłał bo tak to ja bym nie wysłała. Zreszta miał swoją fotke na portalu. tzn najpierw mu wysłałam jedno i było ok, ale chciał drugie no i po tym drugim na razie cisza.... boshe jak mnie wkurza cos takiego jak się wpienię to mu zaraz coś napisze.........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
taka jedna nie wpieniaj się! szkoda sensu! olej frajera! ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jesu Martuśka przestań!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! nie możesz tak myśleć!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! nie wolno Ci!!!!!!!!!!!! ciesz się zyciem, usmiechaj do świata i łap każdy probień słońca, bo to pozytywna energi :-) jeszcze kawał życia przed Tobą, nie raz będziesz jeszcze baaaaaaaardzo szczęśliwa! nie denerwuj mnie głupim gadaniem!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! zołzuchy coś wam sie porobiło i bardzo głupio ostatnio gadacie!!!!!!!!!!!!!!!! 😠 😠 😠

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj niewiedzaca nie zalamuj sie kochana!! ja jestem zalamana dopiero... juz niedlugo szkolaaaaa:(:(:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×