Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

minimonia

MAJ 2008 - kto już o tym wie?

Polecane posty

Melduje się:):) U nas dzionek jak nigdy bardzo spokojny bez bólu i wymiotów:):) Pochłaniaja mnie teraz przygotowania do urodzin córci więc nie mam za bardzo czasu tu zaglądać. Kurcze mam problem z balonami na hel, nie wiem gdzie je napompować:( Chyba mnie czeka kurs pod zoo i jeszcze ciekawe ile sobie policzą za takie dmuchanie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agnieszka ja też przechodziłam tego wirusa, 2 dni spedzone na kibelku z miska w ręku a potem temperatura:( potem przerzuciło mi sie na zatoki ale to juz raczej inna bajka:) Co do krwi to rzeczywiście jakaś żyłka mogła ci pęknąć podczas załatwiania a jeżeli masz problem z wypróżnianiem to na 100% to od tego, bo mi tez czasami tak się dzieje:( Co do wrzodów to według mnie nie wchodza w rachubę mój K je miał i mdlął z bólu, nie nadawał sie do zycia:( No ale oczywiście jak bedzie cię nadal trzymać to leć do lekarza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny :) Od szóstej jestem na nogach i jak zwykle to samo mdłości, mdłości.... o mamo! Dobrze, że chociaż wieczorami dobrze się czuję i mogę podelektować się mężusiem :) Zawsze był troskliwy, ale teraz dziewczyny to zakochuje sie od nowa ❤️. Gabi_c4 to witaj w klubie, też pracuję prawie, że 8 godz. przed kompem (księgowość :) ), na szczęście mam nowy monitorek, a podobno one nie są juz tak bardzo szkodliwe. Wracam do pracy, pozdrowionka 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć majóweczki, ale miałam zakręcony dzień, dziś wypłaty więc sporo zajęcia no i koniec miesiąca - wszyscy chcą sie porozliczać, jak dobrze że zaraz do domciu, Baja - ja też mam nowy monitorek LCD i podpytywałam mojego M jak to z mini jest (jest informatykiem) - faktycznie prawie nie promieniują w porównaniu ze starymi monitorami, w tym przypadku bardziej chodzi u wymuszoną pozycję siedzącą w pracy. Hurra - dostałam umowę na stałe - teraz mogę mieć nudności w pracy, iść na zwolnienie i nic mi szef nie zrobi... Pozdrawiam gorąco wszystkie przyszła mamusie❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczynki! Dzisiejszy dzien bardzo spokojny bez boli i innych dolegliwości. Ja rowniez pracuje jestem fakturzystka sekretarka w prywatnej firmie. Nie mam tyle szczęścia co Ty Gabi bo jestem zatrudniona na czarno i pewnie jak moj szef sie dowie o ciazy to zostanę bez pracy. Dobra Jade do serwisu po laptopa ktorego zepsuł Marcin. Pozdrowionka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj dziewczyny bo i mnie juz zaczyna niepokoić ta cisza na naszym topiku:(:(! Gdzie minimonia, coral bay,sysynia27, reszta dziewczyn?? Ja dzis jeszcze moge popisać a jutro juz wielka biba wiec na pewno cały dzień mnie nie będzie. Znowu sie czuje jak w pierwszej ciazy, czyli jak nie w ciazy:) zero wymiotów zachcianek a z choroby tylko katar został:) Mam nadzieje że jutro wszystko bedzie o.k i córcia bedzie w niebo wzięta:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiolu zazdroszczę ci takiego dobrego samopoczucia. Ja nie ma takiego szczęścia. Rano troche mnie mulilo ale juz przeszlo. Brzydka pogoda w łańcucie pada deszcz. Lipa lipa i jeszcze raz lipa. No wlasnie co z reszta dziewczyn? Ej kobitki pisac ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć! Melduje tylko,ze w pon. wracam do pracy.choć jeszcze nie do końca jestem wyleczona Nie ma personelu ,nie ma komu pracowac.Dowiedziałam się,ze kol. idzie na zabieg i nie bedzie jej jakieś 2-3 miesiace.Ja też nie wiem jak długo jeszcze popracuję. zaczął sie najgorszy okres ciazy .Męczą mnie na okrągło mdłosci.Rano ledwo powstrzymałam wymioty. Jak nie jem -muli mnie ,jak zjem jeszcze gorzej.Nie mam apetytu .Nawet herbata mi nie smakuje.Wysłałam mojego M po winogrona (ponoć pomagają) Dziś już nic nie napisze,bo nawet męczy mnie siedzenie przy kompie. dziewczynki piszcie co u was.Moze wieczorem zajrzę i przeczytam (jak będe w stanie) bleeeeeeeeeee. Okropność Skopiowałam to co napisałam na innym topiku.Nie mam siły pisać:-( Aha te winogrona faktycznie trochę pomogły.Za to teraz jestem wzdęta jak bąk:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też jestem ...tylko ostatnio pod scisłym nadzorem męża więc nie mogę długo siedzieć przed komputerem. Dziewczyny mnie też męczą mdłości i już nie mogę się doczekać żeby to mineło,wydawało mi się że przytyłam a dzisiaj u lekarza waga okazała się niższa jak przed ciążą.Apetyt niby mam ale jak zaczynam jeść to mnie strasznie mdli a jak nie zjem to jeszcze gorzej. Byliśmy dzisiaj u lekarza miałam usg,maluszek duży 40mm długości bez nóżek bo nóżki były podwinięte....oczywiście przeżyłam chwile grozy gdy lekarz zaczał robić usg a dzidziuś sie wogóle nie ruszał ,dopiero doktor popukał mnie w brzuch i maluch się obudził ,,leniwie podniósł jedną rączkę mówię wam kamień spadł mi z serca i chociaż lekarz mówił że wszystko dobrze bo akcja serca jest to ja jednak dopiero jak zobaczyłam że sie rusza to uwierzyłam że wszystko dobrze. Miałam sprawdzaną przezierność karku i podobno wszystko dobrze nie było natomiast widać jeszcze kości nosowej ,wiec to badanie mam mieć powtórzone za trzy tygodnie. Zajrzę tu jeszcze wieczorem bo mąż wybiera sie na męski wieczór więc chata wolna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny moge sie dloaczyc?? ja co prawda mam termin na kwiecien ale to wkoncu nie taka duza roznica:) ja jestem w 12 tc i tez mialam porobione wszytskie badania i jak narazie jest wszystko ok coral baby nie martw sie takie badania na dlugosc nosa robi sie miedzy 11 a 13 tc i wtedy wszystko ladnie widac u mnie tak bylo ja bylam teraz i wszystko bylo widac jak na dloni:) wiec nic sie nie martw napewno bedzie wszystko dobrze. a jezeli chodzi o mojego dzidziusia to jest taki ruchliwy ze ho ho susza nozkami i raczkami jak szalone:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześc kochane! Coral ale Ci zazdroszcze,ze widziałaś już swojego maluszka :-) A na te nudności naprawdę winogrona pomagają (bynajmniej mi pomogły i z tego co wiem to Moni też) A teraz wcinam gotowaną kapustę (przygotowałam na jutrzejszy obiad) tylko na to mam apetyt (na razie) Paulinka witaj!!!! Tobie też zazdroszczę :-),ze to już 12 tc i ze widziałaś dzidzię.Życzę powodzenia!!!!!!! U mnie lekarz wpisał w karte podejrzenie ciazy i tylko tyle. No tak tylko z moich obliczeń to jest to 4 tydzień,więc mógł nie wybadać tym bardziej,ze mam mocno tyłozgiętą macicę. POZDRAWIAM!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ja tez moge...
Moge Sie dopisać?? Mam 35 lat. To moje 2 dziecko.Mam już synka 13 lat. Jestem Iwona jestem obecnie w 12 tc. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sysyuniu
whear are you???? come back!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam nowe dziewczyny ...oczywiście że możecie dołączyć❤️ Pina_paulinka wiem że to było jeszcze za wcześnie na badanie przegrody nosowej ....więc narazie czekam cierpliwie.Martwiłam się tylko tym że maluszek się nie ruszał ,a on sobie smacznie spał. Dziewczynki odzywajcie się ,Minimonia ,Sysunia i pozostałe gdzie jesteście.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK----------WIEK-----MIEJSCOWOŚĆ-------OST. @-------TERMIN --PŁEĆ coral bay-------33--------nowy sącz-------------- 25.07--------01.05---s wiolaj------------28--------warszawa---------------25.07 --------01.05--C plusia------------31--------Szwecja----------------- 25.07--------01.05 minimonia-------28--------warszawa---------------28.07-- ------04.05---S marzenie31-----31--------słupsk------------------- 30.07---------05.05 kathi81----------26---------Łódź-------------------- 01.08 --------08.05 Gabi_c4----------32---------Suwałki-----------------06.0 8--------12.05--C bajabaja---------29----śląsk cieszyński------------22.07--------12.05 madeline80-------27--------kraków------------------09.08 -------15.05 franceska--------27-------monachium--------------19.07-- ------25.04 inez_82-----------26--------elblag--------------------28 .07--------03.05 renka07----------31--------wielkopolska-----------19.08- --------22.05---s czarna-----------24---------Konin--------------------05. 08---------12.05---c Agnieszka------23----------Łańcut------------------03.08 -----------11.05 dopiszcie się do tabelki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość inez_82
Hejka, dlugo mnie tu nie bylo... wszystko byłoby ok, gdyby nie te mdlosci, wymioty, wstręt do jedzenia a nawet i picia.... jedyne co mnie trzma przy zyciu to woda... gazowana ;/ mam pytanie, czy moge wziac chorobowe? bo w pracy na niczym nie mogę się skupić... i męczy mnie zle samopoczucie , mdlosci itp.? jestem w 6,5 tc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej kobitki! Nie wiem czy powinnam być w tym topiku czy w kwiecień2008 to rozstrzygnie usg i poród, ale piszę u was. Pod koniec kwietnia lub na początku maja 2008 urodzi się mój \"od początku rozpuszczony bachor\" i \"potwór do straszenia znajomych\" (\" patrzcie jakie moje dziecko piękne, mądre itp.\"). Rok temu myślałam, że się zdecyduję się na ciążę za 4-5 lat ale mnie tak nastraszyli, że to może być za późno. Teraz jestem szczęśliwa. Udało się po pół roku starań, 9 latach leczenia hiperprolaktynemii, 3 latach na Parlodelu, 1,5 roku na Bromergonie, przy pierwszej owulacji od sierpnia 2006! Bez żadnych innych leków. A już chciałam zmieniać na Noprolac . \"Wredny pasożyt\" rządzi się moim ciałem jakby był u siebie (to jedz, tego nie jedz, śpij, nie śpij) bo jest u siebie. Ja te wszystkie żądania spełniam i się cieszę bo już tego pasożyta kocham! Tak chcę się tylko pożalić. Przeziębiłam się i teraz nie mogę znów jeść, a już było ok przez 4 dni. Jadalne są tylko ziemniaki pure, sucharki z miodem, kaszka bananowa dla niemowląt. Nie wymiotuję, tylko mnie skręca, jest mi niedobrze, jak jest gorzej to zimno nawet pod pierzyną. Zazdroszczę tym co piszą, że po pawiu jest lepiej. Poradźcie coś, na imbir już nie mogę nawet patrzeć. Oprócz tego to jest super! Różne kłucia i bule brzucha tylko mi o pasożycie przypominają :). Jak będę coś więcej wiedziała to się do tabelki dopiszę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mój kochany właśnie mi powiedział coś takiego: \"Ciąża to stan błogosławiony. Za przeżycie ciąży powinno się od razu zostawać błogosławioną.\"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tigero
Cześć Dziewczyny :) Postanowiłam do Was dołaczyć, chociaż na razie o tym że jestem w ciąży wiem tylko z testu. Od zapłodnienia to bedzie u mnie 4 tydzień wiec jak wszystko dobrze pójdzie to dzidzia bedzie na sam koniec maja ;) Wizyte u gina mam dopiero za 2 tyg i starsznie sie denerwuje czy wszystko ok. Pozdrawiam Was

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, Tigero nie masz się co martwić, testy są bardzo wiarygodne a ginekolog na razie niewiele ci powie. Tak za te dwa tygodnie to może zrobi usg i zobaczysz \"serduszko\" i \"ogonek\". Jedz kwas foliowy np folik, na razie żadnych witamin nie musisz brać :). Pozdrawiam, CC

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tigero
Czuje się zmiennie. Od samego poczatku apetyt raczej mi dopisuje, choc od 3 dni rano jesli budze sie lekko głodna to mnie mdli. Tak jak czytałam u Was bole brzuszka tez miewam...raz sa raz ich nie ma i do tej pory stwierdzilam ze to normalne. Tyle ze wczoraj miałam coś takiego dziwnego: jakby ktoś przykleił mi na wysokości peka ale z boku mały plasterek od środka i przyczepił do niego nitke i ciagnął do środka, bolało niemiłosiernie i sie wystraszyłam :( Czy któraś w Was miała takie uczucie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tigero, to normalne. Ponoć więzadła się rozciągają. Mi się na początku wydawało że mam jeża w brzuchu, bo mnie kuł jak tylko wstawałam albo się kładłam lub siadałam :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja nie mialam. Mi wydawało sie ze wszystko mi wypada ze srodka. Ja jestem w 9 tyg i dalej mnie boli brzuch chociaz co raz rzadziej. Apetyt mam niesamowity i jeszcze rzuciłam palenie tyje w oczach. Ostatnio jadłam budyn z chipsami :-) zrób sobie test w laboratorium bedziesz pewniejsza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tigero
Agnieszko i CC - DZIEKI! Dobrze że moge tu to napisać, już zaczynam schizować. To moja pierwsza dzidzia i już strasznie bym chciała wiedzieć czy wszystko w porzadku. Niestety moj gin jest na urlopie i dlatego dopiero mam termin wizyty za 2 tyg, ja nie wiem jak ja to wytrzymam. No w kazdym razie w ciązy jestem na pewno, bo protu czuje. Robiłam juz 3 testy przez ostatnie dwa tyg co kilka dni (wczoraj ostatni) i na kazdym ta druga kreseczka była coraz mocniejsza. Poza tym piersi bolą mnie okrutnie od samego poczatku i czasami brzuszek. Zgagi nie mam ale za to wzdecia czesto, a temperaturka rano roznie bo miedzy 36,6 a 37. Jak tylko mi spada (a dwa razy mi sie zdarzyła 36,6) to sie zaczynam denerwować. I tak to raz sie smieje, raz płacze...ech ta ciążą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Piersi mnie nie bolą wcale. A zgage to mam od kilku lat ze względu na problemy z żołądkiem. To tez moja pierwsza ciaza tez mam schiza czy wszystko dobrze :-) ogole to fatalnie sie czuje w ciazy, ale ciesze sie ze urodze malutka istotke. Moja kochana. Gratuluję wam dziewczyny. Znajdźcie ostatnia tabelkę i dopiszcie sie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK----------WIEK-----MIEJSCOWOŚĆ-------OST. @-------TERMIN --PŁEĆ coral bay-------33--------nowy sącz-------------- 25.07--------01.05---s wiolaj------------28--------warszawa---------------25.07 --------01.05--C plusia------------31--------Szwecja----------------- 25.07--------01.05 minimonia-------28--------warszawa---------------28.07-- ------04.05---S marzenie31-----31--------słupsk------------------- 30.07---------05.05 kathi81----------26---------Łódź-------------------- 01.08 --------08.05 Gabi_c4----------32---------Suwałki-----------------06.0 8--------12.05--C bajabaja---------29----śląsk cieszyński------------22.07--------12.05 madeline80-------27--------kraków------------------09.08 -------15.05 franceska--------27-------monachium--------------19.07-- ------25.04 inez_82-----------26--------elblag--------------------28 .07--------03.05 renka07----------31--------wielkopolska-----------19.08- --------22.05---s czarna-----------24---------Konin--------------------05. 08---------12.05---c Agnieszka------23----------Łańcut------------------03.08 -----------11.05 to ja CC---------25---------Szczecin----------------15.07----------1.05

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tigero
NICK----------WIEK-----MIEJSCOWOŚĆ-------OST. @-------TERMIN --PŁEĆ coral bay-------33--------nowy sącz-------------- 25.07--------01.05---s wiolaj------------28--------warszawa---------------25.07 --------01.05--C plusia------------31--------Szwecja----------------- 25.07--------01.05 minimonia-------28--------warszawa---------------28.07-- ------04.05---S marzenie31-----31--------słupsk------------------- 30.07---------05.05 kathi81----------26---------Łódź-------------------- 01.08 --------08.05 Gabi_c4----------32---------Suwałki-----------------06.0 8--------12.05--C bajabaja---------29----śląsk cieszyński------------22.07--------12.05 madeline80-------27--------kraków------------------09.08 -------15.05 franceska--------27-------monachium--------------19.07-- ------25.04 inez_82-----------26--------elblag--------------------28 .07--------03.05 renka07----------31--------wielkopolska-----------19.08- --------22.05---s czarna-----------24---------Konin--------------------05. 08---------12.05---c Agnieszka------23----------Łańcut------------------03.08 -----------11.05 to ja CC---------25---------Szczecin----------------15.07--------- -1.05 tigero-----------30----------Poznań------------------15.08----------22.05

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z gory mowie, ze nie ktore dziewczyny na tym topiku uważają mnie za podszyw. Dlatego mowie ze za nikogo sie nie podszywam i jestem jak najbardziej autentyczna. A wam radzę zaczernic nicki :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×