Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

minimonia

MAJ 2008 - kto już o tym wie?

Polecane posty

mała zaczęłam pisać całą instrukcję dodania tabelki, ale bedzie prościej jak podasz swój wiek, skąd pochodzisz, i te inne dane które są w tabelce, i cię dopiszemy :) a suwaczek to musisz wejść w preferencje ( na górze masz) wpisać swój nick i hasło, i potem na dole bedziesz miała \"stopkę\"- tam wklepujesz swój suwaczek i gotowe :) powodzenia. mi pomagał mąż, bo sama też nie potrafiłam dojść co i jak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej, ech jak ten czas leci to bedzie juz 17 tydzien! a ja znowu wymiotuje wczoraj to chyba 4 razy ale sama piana :-/ dziwne, mnie tez naszlo na truskawki mrozone, w ogole czasem mam na cos ochote a nie wiem na co:) skora swedzi mnie na piersiach i czasem brzuchu, musze kupic sportowy stanik bez szwow, bo wszystkie inne mi sie wbijaja, kupilam ost 85 D i ciasny, jezzu oby juz nie rosly,zgubilam metr i nie wiem jaki mam brzuszek, moze to i dobrze hehe,lepiej nie wiedziec, jedyne co mnie cieszy to to ze nie mam zadnych uplawow, ale i tak boli mnie brzuch a was?? ja nawiecej czuje ucisk przy wstawaniu i siadaniu, papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mickey
Hey minimonia czy moglabys mnie tez wpisac bo nieumiem :oops: Mam 32Lata/pochodze z Gdyni ale mieszkam w Gö/Termin mam na 05.05.08 (najpözniej :)) Czy to starczy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majka123
ja mam termin na 5 maja:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majka123
miałyście może genetyczne badanie usg. Ja mam zamiar zobić za jakieś dwa tygodnie, niektóre moje koleżanki twierdzą, że to nie potrzebne, sama nie wiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majka123
Czuję się bardzo dobrze. nie miałam mdłości, wymiotów, zachcianek, zupełnie nic. Niestety pojawiły się bardzo wodniste upławy, sama woda praktycznie, biegniemy więc z mężem do lekarza aby wykluczyć sączenie wód:( Jesteśmy jednak dobrej myśli:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majka123
jest może jakaś mamusia z Łodzi????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majka123
nic nie wiem o takich badaniach. byłam w zeszłym tyg na usg i lekarz stwierdził prawidlową ilość płynu, poza usg nie wiem jak można zbadać wody, to jest moja pierwsza ciąża i do tej pory nawet nie wiedziałam, że wody mogą się sączyć,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja niewiem jakie to sa badania o ktörych piszesz bo nie mieszkam w polsce i znam tylko po niemiecku te nazwy:( (mam nadzieje ze wam to niepszeszkadza)... Ja robilam badania przy pierwszej ciazy. Badali mi krew a ze byly zle to mi wtedy igle do brzucha wbijali i wode pobierali zeby zobaczyc czy wszystko o.k. z mala... (no i wszystko dobze:) )teraz tego nie musze robic bo badaania krwi byly o.k. Normalnie to tu chodze co 4 Tygodnie do Doktora i on patrzy jak maly sie rozwija, ale za 3 tygodnie beda badac organy malego serce itd. To wtedy zrobia mi odrazu zdjecia 3D i na DVD mi go nagraja :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny! Witajcie Mikey i Majka123! Ja dziś mam pełno energii. Nawet na spacerze z psem przebiegłam jakieś 100m :), świńskim truchtem ale przebiegłam. Myślę, że małemu się podoba :). Może ten przypływ energii jest związany z tym, że biorę pełną dawkę witamin... chcę sobie wyniki krwi podrasować bo za tydzień idę na badanie :). Normalnie biorę 1/2, bo jakoś nie wydaje mi się żebym się źle odżywiała i musiała wszystkich witamin brać po 50-400% dziennej dawki... Kupiłam na allegro komplet używanej pościeli dla małego z ochraniaczem i baldachimem. Na to moje duże łóżeczko mało jest pasujących kompletów, a jak są nowe to okropnie drogie. Mam nadzieję, że ten używany w rzeczywistości też będzie mi się podobał. Kochany dziś pojechał sam na zakupy, chyba kombinuje coś z Mikołajem... A mi się chyba nie uda wyrwać samej na łażenie po sklepach, chyba że z mamą w przyszły weekend lub do jakiegoś hipermarketu jak będzie po pracy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja czuje sie zle, jestem spiaca, nie mam sily na nic, strasznie slaba jestem....:((w sumie od kilku dni tak mam i musze spac w ciagu dnia bo nie daje rady...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
@majka123 teraz wiem :) te same badania robilam o ktörych piszesz... to sa te co ja juz robilam i ktöre za te 3 tygodnie bede robic... Dlamnie to juz odpoczatku tej ciazy bylo wiadomo ze je bede robic... Poprost nie lubie niespodzianek... @CC respekt ja nawet do autobusu 5m nie dobiegne takim slimakiem jestem juz i to w 19 tygodniu ;) @zurkowa-Wroclaw tak samo mialam to bylo straszne ale juz sie skonczylo (Cale szczescie),. Wtedy jeszcze niewiedzialam ze w ciazy jestem, jak z pracy przyszlam to na siedzaco zasypialam :) az maz möwil ze zwariowalam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mickey: ja tez sie tak czulam na poczatku ciazy teraz juz 19 tydzien a ja znow zaczelam sie tak czuc...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Minimoniu ciesze się że u Renki wszystko dobrze bo już zaczynałam się martwić. Jeżeli chodzi o haftowanie to ja już wychaftowałam takie małe stopy niemowlaka ,jak przyjdzie mąż z pracy to zrobię zdjęcie i wam wkleję.Teraz haftuję siostrzenicy trzy aniołki,bardzo mnie to relaksje ,a powiedz jak nazywa sie ten program którym można przerobić twarz. Jeżeli chodzi o zakupy to ja narazie sie wstrzymuję ,chyba nie chcę jeszcze zapeszać ,chociaż znajomi obiecali nam łóżeczko ,ładne drewniane i nie bardzo duże takie wlasnie jak ja chciałam zmieści się nam do sypialni i dodatkowo pasuje do naszych mebli. Znajoma powidziała że ma narazie miejsce wiec mi je przechowa,chociaż mój mąż już chciał po nie jechać i układać w sypialni. Pościeli narazie nie kupuję ,bo chociaż lekarz powiedział że bedzie dziewczynka to jednak nie jest to jeszcze pewne na 100 % więc czekam do kolejnego usg i wtedy się okaże.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To dziwne... Ja sie wspaniale czuje. Co mnie meczy to, to chodzenie na ustep, ten maly tak dzwinie lezy albo zaduzo wody mam hihi niewiem... Zaraz musze isc do pracy :( , caly tydzien az do 22 :( straszne Czekam juz na koniec Grudnia wtedy koncze ta robote cale szczescie... :( 3xxx zrobie jak bedzie 01.01...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
coral tu masz ten program. jak chcesz drukowac wzór haftu to wyskoczy ci ze masz costam zapłacic za rejestracje, ale ja wczoraj wpadłam na pomysł jak to obejśc ( po kilku latach używania programu i po wykupionej rejestracji :) ) wystarczy wzór haftu zapisac nie jako plik HFT ( w tym formacie jest on w programie) ale jako zwykły JPG i umiescic go w jakimś pliku. wtedy bez problemu wydrukujesz :) miłej zabawy :) http://www.grzela.pl/soft/haftix/index_pl.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczynki. witam nowe twarze dawno mnie nie było:) Fajna sprawa z tym haftowaniem ja tez kiedys haftowałam ale po urodzeniu córki jakos brakuje chęci i czasu. Byłam dziśu lekarza i mam niestety zapalenie oskrzeli i muszę brac antybiotyk....brrr:( Co najgorsze to chyba też choroba łapie córke:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zazdroszcze tym co nie maja mdlosci:( i sie dobrze czuja, ja jakas klapnieta jestem, znalazlam metr w pasie mam 82 cm, a obwod brzucha w najb wystajacej czesci to 100, i nie wiem czy to malo czy duzo jak na poczatek 17 tyg?? pozdrowka dla nowych mamus

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mnimonia
zurkowa, jestesmy dokładnie na tym samym etapie, ja też mam 18tyg i 2 dni :) ciekawe która z nas pierwsza urodzi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ha , ha udało się.... Człowiek niby w miarę wykształcony ale z tą techniką trudno sobie poradzić. A tak na poważnie to dziś u lekarza byłam, nie robił mi usg, co bardzo mnie zdziwiło dgyż co wizytę do tej pory miałam. Narazie szyjka mi dobrze trzyma, ale w każdej chwili mogę mieć krążek zakładany. Jestem na to przygotowana, ale wolałabym jednak dochodzić do końca bez krążka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moje wymiary: w pasie 89, w brzuszku 96, a przybralam od 8 tygodnia prawie 7 kg :( Obawiam sie ze do konca bedzie ponad 20 kg. Zazdroszcze wszytkim paniom ktore nie maja ochoty na slodkie. Od rana moge jesc ciasteczka, czekoladki :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hello ja tu z pracy wracam patrzę na forum, a tu... hoho aleście się rozpisały. Ja dołączam się do tych, które się git czują - mogę latać non stop tak mnie energia rozpiera. Jak to dobrze mieć wagę własną - moja leniwie ale w górę idzie:-) Też mogłabym pić czerwony barszcz non stop - uwielbiałam go też przed ciążą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monia 79 mnie też z tego testu wyszło że chłopak ,a lekarz powiedział że najprawdopodobniej dziewczynka. Miałam dziś na obiad leniwe pierogi ale na kolację chyba będzie powtórka,no chyba że truskawki dojadą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×