Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Katrinne

Spanielki, owczarki, kundelki...Wszystkie je Kochamy!

Polecane posty

Hallo, czy jestem sama na tej planecie?:D Jutro wielkie obcinanie kłaków i mycie Kessuni. Muszę z niej damę zrobić, bo biedactwo taką długą ma sierść już, że się wszystko plącze:o A jak Wasze pupilki?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam serdecznie 🖐️ ! Moja Sabinka miała wielki dzień we środę 30 kwietnia. Przeszła zabieg sterylizacji. Zniosła go bardzo dobrze. Dzisiaj chodziłyśmy na kontrolę i wszystko ładnie się goi. Dostała zastrzyk przeciwbólowy o przedłużonym działaniu ( do 48 godzin) i antybiotyk do poniedziałku, a we wtorek do kontroli jeszcze raz. Śmiesznie teraz wygląda, bo chodzi w kubraczku ochronnym, żeby nie majstrowała przy ranie :D. Natomiast Mikusi nie ma. Ktoś ją musiał ukraść z podwórka 😡. Ona jest taka łagodna i ufna, kocha ludzi, a zwiać nie mogła, bo była przywiązana, a zresztą ma przy obróżce identyfikator :(. Raz zwiała, ale zaraz dzieci ją złapały i zadzwoniły do mnie, więc to niemożliwe, żeby uciekła 😠. Pozdrawiam wszystkie i głaski dla waszych pupilków. 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anno:) Biedna Sabinka, musisz jej to jakoś wynagrodzić. Jestem pewna, że pieczonym kurczaczkiem by nie pogardziła:D A co do Mikusi, dlaczego ktoś miałby kraść psa z podwórka? Poza tym, obcy bałby się nawet podjeść, bo nie wiadomo czy nie szczeka albo gryzie. No, chyba, że odwiązał ją ktoś znajomy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej kochane!! Zaglądacie tu czasem?:) stęsnkniłam sie za wami i opowiesciami o zwierzatkach :) moj Kubus trzyma sie dobrze jak na 13 już latek :) nadal tylko pieszczoty spanie i jedzenie mu w głowie:D pozdrawiam was :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
topik przeszedł w tymczasowy stan hibernacji:P Ariane🌼 Już myślałam, że pożegnałaś się z forum, nigdzie Cię nie widać:P Syntja, welcome:) Moje sunie sobie żyją tym swoim psim, bynajmniej nie złym:P, życiem:) Już nawet są dla siebie miłe, to chyba rodzaj jakiegoś rozejmu:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Katrinne:* dawno nie widziałam Twoich literek:D a nie pojawiam się bo pracuje :) ciesze sie że Twoje sunie sie "dogadują" ;) Syntja witamy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a no niestety nie ma lekko, ja ostatnio coraz mnie czasu mam dla kafe...jak już to późne nocki:D ja też się cieszę, wreszcie spokój:D [ciekawe tylko, jak długo?:D]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny:) pora troszke obudzić nasz topic :) jak znajde wiecej czasu(teraz siedze w pracy:o) postaram sie pokazać Wam jak Czaruś i Bambo już wyglądają jak prawie dorosłe psy:D właśnie rok skończyły moje maleństwa kochane:) z Czarka zrobiła sie przysłowiowa \"powsinoga\" jak tylko wyhaczy okazje wymyka sie i biegnie zwiedzać okolice, Bambo jest poważny i \"grzeczny\" ale ostatnio miałam z nim nieciekawą akcję jak złapał za nogawkę sąsiada... pozdrawiam Was serdecznie:) Ariane moj Bartus kochany gdziekolwiek jest ma teraz 11 lat ciekawe czy jest szczęsliwy..dobrze jak zwierzątka mogą spokojnie dożyc starosci:) Katrinne myślę o kąpieli moich kundelków ale samej może być ciężko z tymi rozrabiakami moimi:) piszcie co u Waszych skarbów:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej pesymistko :) zgadzam się ciesze sie ze moj kubus tez moze spokojnie sie starzeć:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a wlasnie dziewczyny jaką miałam dzisiaj pobudkę:D dokarmiam wróbelki, gołębie i inne ptaszki:D i dzisiaj rano przez balkon wskoczyl do nas wróbelek, obudził wszystkich zwłaszcza mojego czujnego kubusia i nie chciał wylecieć:D posiedzial troszkę na szafie poobserwował i pozniej wyleciał:D chyba nas polubił ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
]cześć] pesymistka, czekamy na zdjęcie;) widocznie psiakowi sąsiad nie przypadł do gustu:P ...a z tą kąpielą to niezła impreza by była zapewne:D Ariane, ...się wróbelek zadomowił:D wypatruj go teraz ponownie:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zdjęć juz nie będzie Czarulka dzis o 6ej rano zajechał jakis samochód ktoś sie bardzo do pracy śpieszył a Czaruś zamiast spać grzecznie na sianku pobiegł na harce brak mi słów na to życie.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gfgfgdgf
Nienawidzę pit bulli i innych podobnych zmutowanych świń... Im mówię stanowcze nie i uważam, że rozmnażanie się tego czegoś powinno byś surowo zabronione!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak zabił go ktoś o 6ej rano ... takie kochane maleństwo dostał w głowke chyba bo mu z mordki krew leciała... przykrylam go kocykiem i tata zakopał jego ciałko...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość romka kromka
ja teraz odpoczywam we francji a moj slodki tofis zostal w domu pod dobra opieka ale strasznie za nim tesknie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fbab
pesymistko - powinnas sie cieszyc ze ten ktos nie chce odszkodowania za ewentualne uszkodzenia auta. Bo winny nie jest tu kierowca, niestety. Psiakowi bardzo wspolczuje,mam nadzieje ze nie meczyl sie bardzo :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pesymistko bardzo mi przykro:( co za potwór mam nadzieję że zapłaci za to, biedna psinka:( trzymaj się...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o znalazłam ten temacik w końcu :) zgubił się bo mało piszecie i do góry nie leci:P pesymistka przykro mi :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
romka kromk, dobrze, że ma opiekę:) Syntja, możesz sama podbijać:P;) pesymistko, pisz, jak się trzymasz:( bądź dzielna🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oczywiscie ze teraz bede podbijac ;) czeka mnie sterylizacja jednej z moich dziewczynek i okropnie się boje bo mnie nastraszyli :( mieliscie jakies powiklania zwiazane ze sterylizacja?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moja dziewczynka jst po sterylce, bo wykryto u Niej ropomacicze..wiec musowo, bo to bylo tak wielkie, ze od dnia stwierdzenia operacja odbyla sie w ciagu 4 dni..i po zabiegu troszke oszalala..targa wszystkie kapcie jakie napotka na swojej drodze ;) i duzo wiecej szczeka.. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niestety nie mogę Ci pomóc, nie mam doświadczenia w tym temacie...a kto Cię nastraszył? najlepiej porozmawiaj z weterynarzem, niech on Ci wszystkie za i przeciw wyjaśni... a nie chwaliłaś się, jakie masz zwierzaczki, opowiedz coś o nich:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ciocia mnie nastraszyła że były w czasie zabiegu komplikacje jakies a tego się boje najbardziej :( yorka i kundelka obie walnięte ale kochane ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to może nie będzie z moją zle ;) czekam tylko na odpowiednia pore bo dostała tabletke żeby nie miała cieczki i teraz jakoś powinna mieć chyba że jej się coś przestawiło :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Syntja, bądź dobrej myśli;) trzymam kciuki, że wszystko będzie ok:) pod gradobiciem pytań..., ja też uwielbiam psiaki, to cudowne stworzenia;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×