Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Katrinne

Spanielki, owczarki, kundelki...Wszystkie je Kochamy!

Polecane posty

Syntja, nie ma za co:) pewnie, że mądre;) i takie bezwarunkowo wierne:) a cyrk z nimi potrafi być niezły:D;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nie wierzaca.............
Ja mam pieska Maxa jest kundelkiem ale bardzo madrym Gdy kiedys przyjechala do nas siostra z siostrzencem i bawila sie z nim robiac "bu" to dzieciak sie cieszyl a pies zaczol szczekac bo myslal ze siostra bije malego...heh Maxiu to obronca:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wierząca, niektóre psiaki bronią małych dzieci. Moja, nieżyjąca już, sunia, zawsze w pobliżu jakichkolwiek dzieci robiła się czujna i patrzyła, czy nic złego im się nie dzieje;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nie wierzaca.............
heh To super Moj pies wogole nie lubi krzykow i bijatyki...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wlasnie..a moja Sara (amstaff\'ka) chodzi za malymi dziecmi wszedzie..a jak dochodza do ploty do furtki to szczeka.. (pewnie dajac znak ze nie wolno) ... a druga psiunia Bigi (beaglle) jest jeszcze glupituka i targa za spodnie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nie wierzaca.............
hehe mlofda sie bawi, super ze psiak jest taki madry. A przy mojim nie mozna sie kompac np. w jezioze bo wspakuje i ciagnie do brzegu bo mysli ze utopisz sie..:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a Sarka teraz spi na lozku ;) chyba udaje..bo jak mowie do Niej to caly czas merda ogonkiem..a Bigusia targa ostro taka szmaciana pilke..wydajac dzwieki niezadowolenia ('czekaj, czekaj..zaraz cię załatwię..chwila moment") :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nie wierzaca.............
heh to fajniutko mozesz pokazac zdjecie swojich psiaczkow?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe, moja Tigra szczeka i piszczy, jak się wypłynie, bo chciałaby wejść do wody a się boi:D tak, piłka to świetny przeciwnik:D Kessi dzisiaj, księżniczka, jechała samochodem na fotelu, a jaka dumna była:D fajne psiaki są;) Kubuś słodki jak zawsze;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nie wierzaca.............
Ahaaaa to super Maxiu lezy pod stołem czyi jego buda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nie wierzaca.............
ok papa milejj podruzy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nie wierzaca.............
papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej smutno mi i tyle trzymam sie ale tak bardzo szkoda mi Bambusia bo całe dnie szczeka i wyje tak smutno ... ciągle był z braciszkiem a teraz sam musi spać bawić się... jutro pokaże wam zdjecia moich kochanych zwierzątek a moze uda się dzis

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
biedactwo...musisz poświęcić mu teraz dużo czasu, żeby nie czuł się samotny. Może przy okazji i Tobie zrobi się lżej:) trzymaj się🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A koty też kochacie bo chętnie jednego oddam:P Stary jest, ale muszę go wydać bo idzie zimno i zamarznie na balkonie, a moje dziecko go nie toleruje:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
trzymasz kota na balkonie?:o Ja bym wzięła, ale przy dwóch pieskach i papudze to nie przejdzie... a co dziecku, uczulone na sierść?:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No odkąd było zrobiło się ciepło i dopóki ciepło będzie, żyje sobie na balkonie:) Ma tam kuwetkę, codziennie świeżą wodę, miskę z karmą suchą i puszki mu daję. Wygrzewa się na słoneczku, a w nocy może się schować do wersalki (bo stoi tam taka stara (ale jara:) ).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a no chyba, że tak;) a popytaj może rodziny albo znajomych, skoro już nie możesz zatrzymać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pesymistka, śliczne wszystkie są pieseczki:) tak mi szkoda Czarusia...:( ...i Ciebie, Trzymaj się🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SDGrh
ja.24 - uczy sie Twoje dziecko (choc male), uczy. Pokazuj mu, ze tak wolno to Cie na starosc odda jak Cie synowa nie bedzie tolerowala.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SDGrh
ja.24 - nie wiem, czego nie rozumiesz? Pokazujesz dziecku postawe: kot ci przeszkadza wiec precz z sentymentami a kot won z domu. A ze czym skorupka za mlodu... wiec wielce prawdopodobne jest, ze na starosc, jak zaczniesz synowej przeszkadzac, to wylecisz z domu i tyle. Pewnie nie do wersalki lecz do domu starcow. Powodzenia we wpajaniu wlasciwych wzorcow dzieciakowi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×