Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość fajnyzakochany

pojechałem do niej po ponad 2 latach znajomości internetowej

Polecane posty

Gość nie dziwię się że nic z tego
nie wyszło. Troche dziwny jesteś. Płaczliwy, dziecinny, naiwny. No skoro pisząc z Tobą umawiała sie z innymi, to widać, że Tobą nie jest zainteresowana. A to że pisaliscie dwa lata bez spotkania, to idiotyzm z Twojej strony.. Lepiej znajdź faceta, bo kobiet to Ty nie rozumiesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fajniezakochany
Może i jestem dziwny, jestem także czasami dziecinny, o naiwności nie wspomnę. Taki jestem i nie zamierzam udawać twardziela, olewacza itp Przez te dwa lata niczego nie obiecywaliśmy sobie, po prostu byliśmy przyjaciółmi i nie chciałem tego zmieniać z jednego powodu, ona ciągle kogoś miała, przeskakiwała z kwiatka na kwiatek. Bardzo mi się to nie podobało, więc niczego nie chciałem zmieniać. W ciągu ostatniego miesiąca zauważyłem, że jej zależy na mnie, pojawiły się propozycje spotkania...ale nie dziwię się, ze się wycofała, przecież ona mieszka na drugim końcu Polski, ma tam pracę, znajomych, swoje życie. Prawde mówiąc nie wierzę, że coś się zmieni w naszych relacjach. Teraz to i ja się boję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ble ble ble ble
Nadajesz się do psychiatry i tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fajniezakochany
Na początek dobry byłby psycholog ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fajnyzakochany?nie przejmuj sie tym co pisza złego bo to sa......nie znaja cie nie wiedza do konca jakie miałes relacje z ta?kobieta......wiedza tylko to co napisałes a to niewiele ze by zrozumiec....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak po kilku zdaniach mozna ocenic jak to było miedzy wami?nie mozna.ale powiem ci tak sama mam taka znajomosc z kims z neta ale nei ebde opowidała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lepiej z nim nie klikaj
Podpadniesz mu, to nazwie Cię szmatą :O Jest tu jeszcze ktoś, komu ten ideał jakoś nie pasuje. Wg. mnie coś tu nie gra w tym obrazku. Aha, a koleś ewidentnie wkręcił sobie jakąś bajkę, a teraz ma prestensje do "szmaty". Sam przyznaje uczciwie, że ta dwuletnia znajomość była tylko internetową przyjaźnią. Dziewczyna zdaje się była szczera, a jak do niej przyjechał niezaproszony, to zachowała się jednoznacznie i tyle. Do pracy się kobiecie ładować, przy ludziach, z wiechciem... To nie amerykańska komedia romantyczna. Czy Ty miałeś w ogóle kiedyś dziewczynę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fajniezakochany
Ubawiłem się :) Margola dobrze napisała, nie wiecie do końca jakie miałem z nią relacje, nie można wszystkiego opisać. Tak, miałem dziewczynę, ale ta znajomość internetowa to całkowicie inna bajka. To trzeba przeżyć, aby zrozumieć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lllllllllllllpppllllllllllllll
Agami u Twojego widać od czego ten brzuszek, z rozpieszczenia a nie z zaniedbania;) a te twoje "pyzy" rozkoszne:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rewelkaaa
heeeellllllooooo. Zrobiłam pyszny obiadek, jesli ktos ma ochotę - zapraszam !!!! :):) lllllllllllllpppllllllllllllll jak nózka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fajniezakochany
A ja właśnie zjadłem obiadek (moje roladki z wczoraj :) ) a teraz robię kawę z czekoladą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rewelkaaa
fajniezakochany...to poczekaj az skonsumuje obiadek i wpadne do Ciebie na kawke..w koncu już poczułam sie zaproszona:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fajniezakochany
Zapraszam, zapraszam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość queeelle
Śmieszy mnie takie zapraszanie sie na niby. Strasznie to dziecinne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość queeelle
Śmieszy mnie takie zapraszanie sie na niby. Strasznie to dziecinne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o jejku jejku
queeelle o jejku jejku! juz nawet pozartowac nikt nie moze to kogs to smieszy. a nich cie to smieszy . w dumie mamy to czy cie to bawi czy nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fajniezakochany
A kiedy do mnie napisze rewelkaaa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość llllllllllppplllllllllllllllll
hahahaha a coś Ty taki spragniony;) sprawdz może już napisała;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ty .......fajny......nie bądź taki......tylko rewelka ....a ja i lllllllllllllpppllllllllllllll to się nie nadajemy do niczego????????????? my też kawkę lubimy:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość llllllllllppplllllllllllllllll
Agami ja już sie przyzwyczaiłam, ze jestem niewidoczna;) i czyz faceci nie sa monotematyczni;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fajniezakochany
adres znacie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fajny.............e tam adres............a gdzie oficjalne zaproszenie?????????????????????????? no nie bądź taki:P lllllllllllllpppllllllllllllll sie wie:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość llllllllllppplllllllllllllllll
Zaczytał sie chłopina w długim liście od Rewelki i sie nie odywa;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fajniezakochany
Oj piękny ten list mi napisała ;) mmmmmmm chyba znowu się zakochałem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fajniezakochany
chyba że rewelkaaa to ta dziewczyna, która podała GG. Jeśli tak, to już z nią rozmawiałem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość llllllllllppplllllllllllllllll
hahahaha przecież on żartuje:) no wiesz kbiety maja taki dar chwytania za serce, kiedy tylko chca;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×