Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość fajnyzakochany

pojechałem do niej po ponad 2 latach znajomości internetowej

Polecane posty

Gość idiotki i świnie
zawsze mają łatwiejsze życie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ależ oczywiście, że tak jest. Głupiec nie ma w sobie na tyle samokrytyki i szarych komórek, żeby sobie ową głupotę uzmysłowić. Tylko człowiek wrażliwy i inteligentny analizuje swoje zachowanie, wyciąga wnioski i przeżywa - czasem niewspólmiernie do sytuacji:D Z dwojga złego, wolę mieć już cięższe życie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Petit Girl
Fajniezakochany - z tym egoizmem jest tak, ze ja po wyznaniu Mu tego co czuje i ewentualnej porazki , nie bylabym chyba w stanie udawac, ze wszystko jest OK. Bo nie byloby. Juz teraz jest mi cięzko, ukrywac się z tym co czuję. Dlatego chyba rzeczywiście nie mam prawa wspominać, że Go kocham, bo to może zepsuc wszystko :/ I nie przejmuj się tak tym swoim wyglądem, nie ta to inna i może bardziej wartościowsza. Mój Przyjaciel nie należy do najprzystojniejszych, jest takim małym grubaskiem ale nie przeszkadza mi to, bo Go kocham całym serduchem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widzisz, ja już czułem coś więcej do Niej z 1,5 roku temu, ale sądziłem, że nie ma sensu cokolwiek wspominać...raz, po jej kolejnej porażce sercowej, wspomniałem \"może ja?\", stwierdziła \"nie wykluczam tego\". Po jakimś czasie znowu coś wspomniałem o nas, stwierdziła, że ona poza światem wirtualnym byłaby całkowicie innym człowiekiem (czego mamy teraz obraz). Zresztą gdybym nie zauważył, że Ona chce czegoś więcej, to nigdy nie przystąpiłbym do jakiegokolwiek działania...a przecież nie od każdej przyjaciółki słyszy się słowa \"skarbie, kotku\", nie każda przyjaciółka robi pierwszy krok w stronę faceta, pisze o tęsknocie...było to naprawdę miłe, wspominam te chwile bardzo ciepło. Sądzę, że wcześniej czy później będziesz musiała mu pokazać, że Ci na nim zależy...a najlepiej zrób tak, aby to on się zakochał w Tobie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A najmilej wspominam poranek w którym ona pojawiła się na skype z wizją, a nie wiedziała, że jest na wizji :D ...jaka Ona była uroczo rozczochrana :) :) ....i ten jej uśmiech....uśmiechała się nie wiedząc, że ja patrze, ahhhh :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Petit Girl
Fajniezakochany...niczego bardziej na swiecie nie pragnę jak tego aby On się we mnie zakochał. Chociaż czasem odnoszę wrażenie, że zalezy Mu na mnie bardziej niż tylko jako na przyjaciólce. Choc może dlatego tak to odbieram bo bardzo chce aby tak było - sama nie wiem :O Ale na przykład czasami się przytulamy - tzn. jak oglądamy jakiś film ( on jest taki pieszczoch ), kładzie glowe na moim ramieniu, zaczepia mnie w jakis sposób ale ja odbieram to jako żarty. Czasem też dostaję smsa , że teskni, że chce mnie zobaczyć jak najszybciej i wtedy przyjeżdża, dzwoni do mnie zawsze kiedy się nie widzimy i rozmawiamy godzinami. Nigdy nie potrafimy się nagadać. Wiem, że to On, Ten Jedyny, Wyśniony. Nikt nigdy tak mnie nie rozumial jak On.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Petit Girl
Tak myslisz? Jesteś facetem, nie wiem do konca czy to jakies sygnały z Jego strony czy nie...Wolałabym aby tak - ale nie chce sobie czegolokwiek nadinterpretować :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Petit Girl
:) Pozyjemy zobaczymy... Dzieki Fajniezakochany..Równy z Ciebie Gość. Nie Pasujesz mi na faceta, ktory szuka "zemsty", masz za cieple serducho na takie rzeczy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Petit Girl
Ja tez bliźniak !!! Tez kiedyś byłam z Panem Bliźniakiem - na poczatku bylo zajebiście a później...o dwie osoby za dużo :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pozdrawiam również :) Dziś w nocy ok. 1-ej napisaliśmy do siebie równocześnie smsa, heh :D Szkoda, że poza takimi chwilami, reszta wydaje się być blada :I

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to jednak dalej ją kochasz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Petit Girl
Fajniezakochany - uwazaj, ojj uwazaj bo sam wpadniesz we wlasnie sidła...z tego co piszesz wynika, ze jednak nie jest Ci tak do konca obojetna. Mysle nawet, ze jesli napisalaby Ci, zebys przyjechal do niej bo jej zle itd to rzucilbys wszystko i polecialbys do niej jak na skrzydlach.... coż...to tylko milość:) :D Piękna jest czyz nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chłopie
nadal nie jest Ci obojętba a to znaczy że ciągle masz nadzieje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To nie tak....musiałbym się bardzo mocno zastanowić, gdyby taka propozycja z jej strony się pojawiła. Zbyt dużo o niej wiem, czego ona nie jest świadoma i prawdę mówiąc mdli mnie jak o tym wszystkim pomyślę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Petit Girl
Fajniezakochany a moge zapytac skad czerpiesz informacje o niej? jesli nie z samego źródełka ??? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Petit Girl
jakiś wysłannik ?? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie mogę tego zdradzić... Zresztą, gdybym nie wiedział tego co już wiem, to najpewniej nadal chodziłbym cały w skowronkach po każdym jej smsie....Teraz jest o wiele lepiej i spokojniej...a z tą wiedzą jaką posiadam nie będę płakał gdy zerwiemy ze sobą kontakt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Petit Girl
:) Niezly agent 007 z Ciebie :P:P:P Panie Bliźniaku !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hkjkhk66
zaprzeczasz, a tak bardzo dalej Ci na niej zalezy póki nie skończysz tej znajomości to tak będzie trwało dalej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miałam podobniee
:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×