Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość fajnyzakochany

pojechałem do niej po ponad 2 latach znajomości internetowej

Polecane posty

Jej dwulicowość połączona z tchórzostwem przeraża mnie. Faceci łapią się na jej urodę, bo naprawdę jest piękną kobietą, świadomą swojej atrakcyjności.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Vattengirl
:) W końcu !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Vattengirl
jeszcze znajdziesz swoja Miłość... ...szkoda tylko, że straciles tylko tyle czasu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia.C.
i wyszlo szydło z worka. szkoda tylko, ze tak pozno się ocknałeś. Ludzie tu dobrze Ci radzili i odrazu ją przejrzeli ale Ty nie chciales sluchać a teraz sam widzisz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hjgkgk
fajnie zakochany to chyba nie ten sam facet co na poczatku? Tak zaczales romantycznie a skonczyles na bzykaniu :O Zawiodles mnie. Juz wiadomo dlaczego on ciebie nie chce.............

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia.C.
hjgkgk a jak On niby ma zareagowac? Ma pojechac do niej i nosic ja na rekach za to ze jest dwulicowa?? Litosci !!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A co mam pisać, że jest cudowna i wspaniała?....widzę przecież, że jej chodzi tylko o pieprzenie się na lewo i prawo, a do tego każdemu mówi to samo!...A mnie bynajmniej wtedy nie chodziło o seks, nawet o tym nie rozmawialiśmy. Może ona chciała się tylko przespać ze mną, a wyczuła, że chcę czegoś więcej...i może właśnie to mnie zgubiło. Nie martw się, przejdzie mi :) Jestem zwyczajnie wściekły i obrzydzony do tej jej strony charakteru...bo kochana to też ona potrafi być, ze co ją szanuję i lubię. Nawet wczoraj napisała do mnie znowu z pytaniem dlaczego się nie odzywam. Trochę pisaliśmy i nawet się uśmiechnąłem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziwna ona jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Vattengirl
Barwo Fajniezakochany !!! Kopnij ja w dupe tak porządnie, zeby to odczuła!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Prawdę mówiąc zamierzam troszkę się nie pobawić, sprawdzić co na nią działa i jak będzie reagować na różne moje słowa i zachowanie...od takim moim królikiem doświadczalnym będzie :) Ona potrafi manipulować ludźmi to czemu ktoś nie może manipulować nią?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Vattengirl
No prosze...jaka zmiana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fajniezakochany nie znizaj sie do jej poziomu ;) Wiem,ze kieruje Toba chec zemsty, ale to minie, a po co potem masz miec to na sumieniu ?? Mysle,ze nie jestes taki jak ona i nigdy sie taki nie staniesz nawet na sile, nie mozna sie takim stac, a potem bedziesz tego zalowal :O Mna teraz tez kieruje chec zemsty, mysle sobie,ze skoro inni moga sie mna bawic to czemu ja nie nie moge kims ... ale wiem,ze jak to zrobie to bede tego zalowac i miec wyrzuty sumienia :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AppArt
Fajiezakochany, wyluzuj, ona nie jest tego warta.szkoda znizac sie do jej poziomu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Petit Girl
podnoszę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Petit Girl... Już wiem dlaczego podniosłaś temat :) Powiedz mu co czujesz i nie wariuj tak jak ja :) Nawet nie wiesz, jak czasami mi jej bardzo brakowało...wystarczyło, że pojawiła się na Skype i już byłem uśmiechnięty.... A teraz co? czuję ogromną nienawiść....dziewczyna po prostu ustawia się dobrze w życiu, wśród wpływowych facetów i sądzę, że mnie także przetrzymuje na wszelki wypadek....niestety nie uda się jej ten numer i już niebawem \"kopnę ją w dupę\". Znajomy mi radził dziś \"no co ty, pobaw się nią, może jeszcze ją przelecisz\"...zabawne, bo ona na nic więcej nie zasługuje niż dobry seks :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Petit Girl
Fajniezakochany - ktos tu dobrze napisał, nie warto zniżać się do jej poziomu, po prostu nie warto :O A ja, rozwazam taka opcje aby powiedzieć. Ale co bedzie jesli, On nic nie czuje do mnie prócz czystej sympatii biorącej sie z Naszej Przyajźni? Wiesz, duzo ryzykuję bo jesli okaze sie tak jak napisałam powyzej to strace Przyjaciela - nie chcę tego :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PetitGirl napisała: ------------------------------ Fajniezakochany - ktos tu dobrze napisał, nie warto zniżać się do jej poziomu, po prostu nie warto :O A ja, rozwazam taka opcje aby powiedzieć. Ale co bedzie jesli, On nic nie czuje do mnie prócz czystej sympatii biorącej sie z Naszej Przyajźni? Wiesz, duzo ryzykuję bo jesli okaze sie tak jak napisałam powyzej to strace Przyjaciela - nie chcę tego :O ------------------------------ Może tak może i nie...tymczasowo jestem zniesmaczony. Widzisz, ona także powiedziała to samo, że boi się mnie stracić jak coś pójdzie nie tak...OK poszło coś nie tak, teraz nadal szuka kontaktu, chce bym był nadal wśród jej znajomych...ale do jasnej anielki dlaczego musi tak mnie oszukiwać? Tak, wiem, nie chce by było mi przykro i najpewniej po usłyszeniu prawdy po prostu zakończyłbym tą znajomość... Tak czy siak ja już wiem, dużo wiem i tak ten rozdział zamknę :) Tylko jeszcze nie wiem w jakim stylu, haha :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Petit Girl
oooo wcięło moją wypowiedź :O cos nie tak dzieje się z tą kafe. Fajniezakochany - a powiedz mi, czy ulzy Ci jesli jej "dokopiesz" na swój sposób? Poczujesz sie wtedy lepiej? Mysle, zejesli nawet, to tylko na chwilke a pozniej dopadna Cie jakies wyrzuty, ze moze nie warto bylo itd. w końcu cos do niej czules przez pewien czas ( nie wiem czy nadal tak nie jest ). Po porstu uwazam ze nie warto zniżac sie do poziomu ludzi tego pokroju. A ja- nie chce ubolewac nad swoim losem bo niektorzy mają gorzej. óz, z natury zawsze bylam ryzkantką, tyle że teraz mam zbyt wiele do stracienia. Bo albo okaze się, ze bede Go miala całego dla siebie albo w ogole :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Petit Girl
chociaz z drugiej strony zasstanawiam sie czy nie jestem egoistka, bo jesli nawet On nic wiecej do mnie nie czuje, to czy ja mam prawo niszczyc nasza Przyjaźń ?? Czy mam prawo wystawiać Ją na próbe tylko dlatego, że się zakochałam?? :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja miałam podobnie
zakochałam się w chłopaku nie widząc nawet jego zdjecia... to było szaleństwo..potem było spotkanie i jestesmy od 2 lat małżeństwem wiec nie zawsze wirtualne znajomosci konczą się na pierwszym spotkaniu... ja miałam szczęście chyba..i Tobie tez się uda ułozyc sobie zycie:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Petit, masz rację z tym egoizmem i prawdę mówiąc ucieczka od przyjaźni po ewentualnym odrzuceniu jest nie fair....tylko czy można sobie poradzić z późniejszymi napadami nadziei? Chyba nie, a w życiu od dość niedawna, można powiedzieć, istnieje dewiza, że trzeba być egoistą by nie dostać od życia w dupę. A ona no cóż, czy faktycznie jest złą osobą? Na co dzień na pewno jest miła i sympatyczna, dobrze wychowana....To w sercu zachowam na zawsze. Gorzej z jej odpowiedzialnością za uczucia jakie wywołuje w innych osobach...widocznie podoba się jej to.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
\"ja miałam podobnie\" No to winszuje :) Szkoda, że tak mało szczęśliwych ludzi chodzi po tej ziemi :( O zdjęciach już pisałem.... Mój wygląd niestety odbiega od wyglądu facetów z jakimi ona się spotyka....poniosłem klęskę na tle fizycznego podobania się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość materdeja
a cóżesz się tu narobiło....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też śledzę z zainteresowaniem ów wątek;) A czego Ci brakuje, fajnie zakochany??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cały jesteś sympatyczny;) A i pod kopułą żadnych braków nie można Ci zarzucić :D Nie warto marnować czasu dla dziewczyny aż tak gościnnej w kroku. Może ją mieć tylu gości ... chyba to żadna satysfakcja dla faceta, który jest jej legalnym lowelasem:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×