Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość fajnyzakochany

pojechałem do niej po ponad 2 latach znajomości internetowej

Polecane posty

Gość Miła Kobietka
Albo inaczej. Powiedz mi proszę, co masz z tej znajomości? Czy potrafisz wyodrębnić plusy i minusy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fajniezakochany
Co ja mam? Radość, że mogłem przy niej być. A przez chwilę, ona była przy mnie i to zdecydowało, że zaczęło mi bardzo zależeć, a wtedy ona nagle się wycofała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Miła Kobietka
"radosc ze mogłes przy niej byc" czyli juz nie jestes?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fajniezakochany
Chciałbym być nadal...ale to takie bez sensu :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Miła Kobietka
chciałbys ale nie bedziesz ! Zrozum, że ona CIEBIE NIE CHCE!!! Miej honor, godność i pogon ją.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość drogi autorze
Spójrz na to co napisałeś, cytuję: "- spotkania nie chciała, bo obawiała się, że ja chcę czegoś więcej niż spotkanie." Skoro ona sie boi, że chcesz czegos więcej tzn.że ona nie chce by coś więcej Was łączyło:( Sam stwierdziłeś taki fakt po rozmowie, więc chyba nie masz się już nad czym zastanawiac i zyć nadzieją, prawda??? Swoją drogą ciekawa jestem jakie Ty jej pytania zadawałeś i co mogłeś ej nawijać przez 2 h:( A może ona odłożyła słuchawkę i tylko co 10 minut przychodziła i wzdychała do niej żebys myśłał, że ona tam cały czas jest?:P Nie no, żartuję jakoś Cię chcę rozbawić, ale wiem że nie jest Ci do śmiechu, a ja naprawdę jestem pod wrażniem, że tyyyle czasu umiałes zyć wniepewności. Teraz masz już raczej czarno na białym, że ONA NIE CHCE CIEBIE!!!!!!!! Ceni Cię tylko jako znajomego z którym może pogadać raz na jakiś czas przez telefon i tyle- zrozum to bo im prędzej się z tym pogodzisz tym lepiej dla Ciebie🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fajniezakochany
Naprawdę, rozmawialiśmy prawie 2 godziny :) Trochę powagi, kłótni, żartów i w końcu pokazała mi palcem łóżko :) Właściwie to kontakt mieliśmy prawie codziennie.... Nie chce mi się już pisać na temat tej historii...jest mi niesamowicie smutno,przez to że pozwoliła na to wszystko i tak szybko się wycofała zostawiając mnie ze tym żalem. Nie mam już nadziei, że poznam inną, tak bardzo podobną do mnie i tak śliczną. Przypuszczam, że do końca życia będę wszystkie kobiety porównywał do niej i w końcu zostanę sam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość drogi autorze
"pokazała mi palcem łóżko" ??:D zapomnij o nij i tyle, wiem co mowie- w piatek rozstałam się z facetem i nie zyje nadzieją tylko od razu zaczełam sei z niego "leczyć" bo nadzieja to coś strasznego jeśłi chodzi o uczucia:o:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Miła dziewczyna
autorze - tyle roznych osob napisało to samo - ze ona ciebie nie chce - dziwne jest to, że Ty nie potrafisz tego zrozumieć, tylko wciąz się łudzisz. I gadanie, ze nie poznasz zadnej kobiety i te porównywanie - dzieciinne podejscie jak dla mnie. Czyli co, kazdą dobrą, ciepłą kobiete którą spotkasz na swej drodze bedzies z porównywal do niej? - zimnej egositki? wybacz ale czegos nie rozumiem. Najwyrazniej lubisz jak ktos Toba poniewiera i ma Cie w czterech literach, najwyrazniej lubisz sie przed kims takim plaszczyć. Zal mi Ciebie, bo masz prawie 30 lat ( gdzies tak przeczytalam ) a zachowujesz sie gorzej niż 17-latek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Miła dziewczyna
autorze - tyle roznych osob napisało to samo - ze ona ciebie nie chce - dziwne jest to, że Ty nie potrafisz tego zrozumieć, tylko wciąz się łudzisz. I gadanie, ze nie poznasz zadnej kobiety i te porównywanie - dzieciinne podejscie jak dla mnie. Czyli co, kazdą dobrą, ciepłą kobiete którą spotkasz na swej drodze bedzies z porównywal do niej? - zimnej egositki? wybacz ale czegos nie rozumiem. Najwyrazniej lubisz jak ktos Toba poniewiera i ma Cie w czterech literach, najwyrazniej lubisz sie przed kims takim plaszczyć. Zal mi Ciebie, bo masz prawie 30 lat ( gdzies tak przeczytalam ) a zachowujesz sie gorzej niż 17-latek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fajniezakochany
czego ciekawa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fajniezakkochanyh
Jestem słaby....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Miła dziewczyna
słaby?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Miła dziewczyna
Fajniezakochany, jak widać ta znajomość niszczy Ciebie. Zakończ ją, raz na zawsze. Zrób to a poczujesz wielka ulgę - uwierz mi. Zacznij zyc w realnym świecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Miła dziewczyna
Autorze, jestes?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Miła dziewczyna
już wchodzę..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Miła dziewczyna
a tak pozatym... ... jak się masz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fajniezakochany
Coś się zaczyna dziać...ale wszystko to robię z wielkim oporem... Jest mi nadal smutno i będzie jeszcze długo. Kładę się spać, jak nigdy wcześniej, bo zazwyczaj czekałem na nią....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Miła dziewczyna
Spokojnej nocy... z czasem będzie lżej... Dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Miła dziewczyna
hej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fajniezakochany
Jwestem po imprezie i załamałem się totalnie... Nie widzę innych kobiet, wsztstkie są dla mnie nijakie...bez tego błysku, który ma Ona :( Tak mi się płakać chce...tak bardzo..... Nie chce mi się żyć...Dlaczego ona mnie nie chce...nie chce nawet spróbować....dlaczego ona wszystko tak analizuje??????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Miła dziewczyna
Witaj Autorze. Chyba ją powinnines o nią zapytać? Myslę, ze za wcześnie jeszcze na kogoś nowego, bo wciąż patrzysz na kobiety patrzysz przez jej pryzmat. Potrzebujesz czasu...duzo czasu... Nie martw się, bedzie dobrze, z czasem... Słuszna prawda jest w tym, że czas....leczy rany...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Miła dziewczyna
mała poprawka: nią = to :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Miła dziewczyna
jejku...ale błędy - jaki wstyd;) druga poprawka:) bez drugiego 'patrzysz'

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do miłej
miła- a co ty go tak zalujesz. to facet ktory pozwolil sobie wejsc na glowe. nie przejmuj sie nim, nie warto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Miła dziewczyna
Autorze - jak sobie radziszz? Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fajniezakochany
Jakoś się trzymam. Dziś mija tydzień ciszy... Może to i lepiej... Oglądałem dziś świetny film Nie mów nikomu...i się na końcu rozkleiłem :) http://www.youtube.com/watch?v=kPsd2XaBKzc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×