Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość fajnyzakochany

pojechałem do niej po ponad 2 latach znajomości internetowej

Polecane posty

Gość do Aautora topiku
i mam nadzieje, ze napiszesz jak poszło :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fajniezakochany
Serduszko napisało mi jak zakupy dziś wyszły, że sobie kozaczki kupiła. Odpisałem, że chciałbym zobaczyć te kozaczki i ją.... Chyba napiję się więcej...nie mogę już wytrzymać...nie radzę sobie z tym wszystkim :( Muszę dziś zadzwonić...3 miesięące ją nie słyszałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak NIE można
"serduszko " - hmm staczasz się przez te znajomość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fajniezakochany
:( ja bardzo często do niej mówię, albo Słoneczko, albo Serduszko.... Tak już mam.... Jaki ja głupi jestem....kobieta mnie nie chce jako faceta, a ja taki głupi... Dlaczego ona nie napisze, nie powie mi "nie pisz tak"..."to nie ma sensu" ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak NIE można
bo ktoś juz to tutaj napisał, że tak jej wygodniej. Ma sie komu wyzalić gdy jej zle. Zawsze dobrze miec u boku takie "kolo zapasowe" na zle chwile.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fajniezakochany
Ale to jest głupie podejście z jej strony!!! Egoistyczne na maksa!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak NIE można
Ty to napisałeś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak NIE można
Chociaż zastanawia mnie jedno - widzisz ewidentnie, że nic z tego nie będzie. Zapewne dostrzegłes już jak bardzo rani Cię ta znajomośc z nią. Chcesz do niej zadzownić i zapytać co dalej? Po co - skoro to oczywiste - ona Ciebie nie chce jako faceta. Moze lepiej byloby gdybys to Ty to zakończyl, uwolnil się od niej raz na zawsze ? Moze warto pomyślec o takim kroku z Twojej strony?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fajniezakochany
Muszę z nią porozmawiać, upewnić się, że ONA nie chce.... Zerwanie znajomości z mojej strony oznacza jedno: wykasowanie jej ze skype, zero kontaktów sms, zero odpisywania na jej smsy, a jestem pewien, że bedzie pytać gdzie jestem, itp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość autorze
Przeczytałam tylko 1 strone tego topicu i 3 ostatnie... Rozumiem sytuacje i widze, że się męczysz. Moim skromnym zdaniem bardziej meczy Cie niewiedza czego ona chce i czy jest szansa niż meczyłoby Cie to,że bedzeisz musiał o niej zapomnieć jeśli jej odpowiedź byłaby negatywna:) Radze od razu pogadać z nią szczerze - o tym co sie stało w osttanie 2 m-ce , o tym co czujesz, jak sie czujesz, jak wg Ciebie ona Cie traktuje itd a potem starac się olać to- może ona w końcu przejrzy na oczy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kkkjjj
Fajnie zakochany , ja nie w temacie , dzieki za linka :D Popłakałam się ze smiechu , mam takie cos na codzień , bawet nie wiedziałam ,ze problem jest szerszy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fajniezakochany
Ten kot jest świetny :) Kocham ten filmek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kkkjjj
Ja juz też , a myslałam ,ze moja gadzina jest taka niecodzienna z tym poklepywaniem :D Myliłam sie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fajniezakochany
Oby moja kotka sie upomniała :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fajniezakochany, przykro mi, że tak się stało. Trafiłeś na jakąś nieodpowiedzialną kobietę. Daj sobie z nią spokój. Poszukaj swojej kotki jeszcze raz. Ta nie jest warta ciebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fajniezakochany
możliwe, ale muszę dokończyć to do samego koniuszka, zbyt wiele mnie z nią łączy...to coś naprawdę mocnego...nie mogę tak po prostu rzucić tego w zapomnienie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uwierz....im szybciej to zrobisz tym lepiej dla Ciebie. Niczego nie wyprosisz. Jeśli kobieta nie chce to nic nie jest w stanie skłonić jej do zmiany zdania. Rzuć to za siebie. Nie warto w to dalej brnąć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość autorze
dzwoń do niej teraz - wyjasnij od razy i od dziś wieczora staraj sie zapomnieć. Od 2 m-cy juz dawno byś to jakoś "opanował" jakbys juz wtedy wiedział,że nic z tego!!!!!!! ale Ty wolałeś 2 m-ce zyc nadzeją:o Wyjasnij to dzis i się dowiesz co i jak -najprawdopodobniej ona Cie nie chce wiec zapomnij i tyle!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość świek_grzybek
autor ma obsesje na punkcie tej laski. najwidoczniej uwielbia cierpiec.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gdzie sie podział autor
???????????????? :o:o:o:o:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość świek_grzybek
autor - dalej rozpacza i zyje nadzieja tylko po co? ta laska dala mu kosza a on nie potrafi przyjac tego do wiadomosci. zapewne nie zadzwonil wczoraj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gdzie sie podział autor
mógłby napisać co i jak;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Miła Kobietka
Fajnie zakochany i jak poszło? Zadzwoniłes? dowiedziałes sie czegoś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fajniezakochany
Zadzwoniłem wczoraj... prawie 2 godziny monologu...wogóle nie potrafiła rozmawiać o tej sytuacji...zatrzymywała powietrze i wzdychała i prawde mówiąc nic nie mówiła. Fakty: - Trochę kłótni (?!? ona to powiedziała) - na 90% pytań nie odpowiadała, albo reagowała właśnie tym wzdychaniem, - spotkania nie chciała, bo obawiała się, że ja chcę czegoś więcej niż spotkanie. - ceni sobie naszą ZNAJOMOŚĆ - zachowywała się tak, jakby nic się nie działo. Czuje wielki żal, bo ja także cenie sobie tą znajomość, a nie wiem czy jej nie zerwać definitywnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Miła Kobietka
Jeszcze się zastanawiasz ? Nie wiesz? troszke mi przykro, bo widac jak bardzo cierpisz ale niestety na wlasne zycznie, wlasnie dlatego ze ciagniesz tę znajomość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×