Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość fajnyzakochany

pojechałem do niej po ponad 2 latach znajomości internetowej

Polecane posty

Gość a buuuuuu
fajneizakochany?? powaznie sie cieszysz?? Ty chyba masz jeszcze nadzieję, ze bedziecie ze sobą?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fajniezakochany
Nie wiem, na razie się cieszę, że mi odpisała. I pewnie będzie po staremu, ja sam, a ona znajdzie sobie następnego faceta :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a buuuuuu
i znow bedzie Ciebei wykorzystywała?? Znów chcesz z nia rozmawiac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fajniezakochany
Będę, ale to już nie będzie to samo. Mam także mętlik, niech się dzieje co ma być. Będę także więcej myślał o sobie...bo gdzieś po drodze o tym zapomniałem, a mam co robić, sporo projektów do wykonania i to projektów na następny rok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja chyba dzisiaj odpisuję wszystykim więc odpisze i tobie.Chyba jej sie nie spodobałeś i tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fajniezakochany
Wtedy, byłem przekonany, że się jej nie spodobałem...a teraz ona znowu poczuje się bezpiecznie, bo ja jestem tu, a ona tam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a buuuuuu
ona bedzie Cie wciaz wykorzystywac. nie pozwol na to. poszukaj sobie lepiej kogos w realu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cherry coke
szczerze mowiac to dobrze ja rozumiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a buuuuuu
cherry coke ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fajniezakochany
cherry.... Dlaczego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cherry coke
no tak, nie wyobrazam zeby ktos tak przyjechal do mnie bez uprzedzenia kogo na zywo nigdy nie widzialam, i to jeszcze to pracy.moim zdaniem glupi0o zrobiles.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fajniezakochany
Tak, to już zrozumiałem....ale wspomniałem parę dni wcześniej, że mogę się zjawić....i faktycznie mogła się przestraszyć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cherry coke
widzisz, ludzie sa rozni. a moze ona nie byla gototwa na spotkanie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a buuuuuu
cherry coke to ze zrobil głupio to juz wiemy:) ja tez bym sie wkurzyla gdybym byla w podobnej sytuacji. ale gdyby mi na nim zalezało zrobilabym wszystko aby to jakos odkrecic, ( znalezc czas, spotkac sie pogadac). Mysle ze ona nawet nie chciala sie z Toba spotykac..mysle ze taki układ netowy w zupełnosci jej odpowiadał. Byles zawsze keidy tego potrzebowała. zastanow sie czy warto znow sie taki układ pakowac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fajniezakochany
Nie, nie była i dawała mi to do zrozumienia wcześniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
takie niespodzianki to w weekend a praca.. to stres.. kobieta ma zły maikjaz po całym dniu, a awiadomo, ze dla Ukochanego cche byc naj naj:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fajniezakochany
a buuuuuu Ona jest bardzo strachliwą osobą i łatwo się stresuje z byle powodu. Boi się wyzwań, z trudnością jej to przychodzi. Może to był powód takiego zachowania?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cherry coke
tak tak, beznadziejna ta dziewczyna. nogi za pas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fajniezakochany
a buuuuuu Ona jest bardzo strachliwą osobą i łatwo się stresuje z byle powodu. Boi się wyzwań, z trudnością jej to przychodzi. Może to był powód takiego zachowania?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
takie niespodzianki to w weekend a praca.. to stres.. kobieta ma zły maikjaz po całym dniu, a awiadomo, ze dla Ukochanego cche byc naj naj:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cherry coke
tak tak, beznadziejna ta dziewczyna. nogi za pas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fajniezakochany
Nie wiem. Strasznie ważna jest dla mnie...myślę, że gdyby zjawiła się w moim życiu inna kobieta, to i tak byłaby dla mnie ważna....Obym się w tym wszystkim nie zgubił :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a buuuuuu
boi sie wyzwań?? Ale to krecące..mysle ze problem tkwi w tym co napisałam wczesniej.. Tylko wiesz, szkoda mi Ciebie( bez urazy). Ja mysle, ze ona jest sprytniejsza niz Ci sie wydaje..Zawsze najepiej udawac w sieci taka szara myszkę, bojąca sie wszystkiego zeby pozniej w razie czegos miec dobra wymówke. Rozmawialiscie 2 lata. To bardzo długo. Wciaz jestem zdania, ze ona nie chciala sie z Toba spotkać..a teksty o gotowosci..pociskala Ci kit i tyle. Byłes...dla niej rekawem do wyplakania sie gdy bylo jej zle. Odpowiadalo jej to. Byc moze nie wierzysz w to co pisze ( oczywiscie tak nie musi byc) ale to bardzo prawdopodobne z tego co piszesz - wlasnie mozna wyciagnac takie wnioski. Zal mi Ciebie ze wciaz dajesz sie nabierac na te tanie sztuczki. Cierpisz przy tym. Jestes facetem. Przebolej to i daj sobie z ta kobieta spokoj bo jeszcze nie raz bedziesz przez nia cierpiał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a buuuuuu
Musisz byc bardzo ciepłym i wrazliwym człowiekiem ale nie daj sie wykorzystywac. Przejrzyj na oczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fajniezakochany
Takie wnioski także wyciągnąłem wcześniej, smutna prawda niestety. Jak kumpel, dobry przyjaciel, zobaczył pierwszy raz jej fotografie, od razu powiedział "ojj stary będziesz przez nią ryczał" :) Bo wygląda na taką królewnę z drewna :) No i ciągle mi płakała w rękaw... Ech, nie wiem co dalej...może ona dorośnie....ale ja nie chcę już czekać. Tak czy siak, jestem sam, a wartych kobiet jest taka mała ilość, że długo będę jeszcze sam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fajniezakochany
a buuuu Taki jestem :) A do tego robię najlepszą kawę i herbatę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a buuuuuu
po prostu wyjdz do ludzi. Zapewne wokoł Ciebie jest mnóstwo kobiet wartych zainteresowania. Nie zyj tym swiatem wirtualnym - wiem ze to ciezko, sama jestem programistą i poznaje tu mnóstwo ludzi w sieci. Ale nie warto angazowac sie bardziej bo pozniej mozna tylko cierpiec. A kobiety - potrafia niezle manipulowac, wierz mi sa zdolne do wszystkiego byle by tylko osiagnac cel. Paradoks? bo sama jestem kobietą?? Cóż są kobiety i kobiety :) Trzymaj sie dzielnie i proszę Cie dobry człowieku, nie daj sie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a buuuuuu
ta piosenka, kiedy ją słyszę...wzbudza we mnie wewnetrzna radość...i bardzo Ją lubie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fajniezakochany
a buuuuu Wiem, że kobiety okropnie manipulują facetami :) Właściwie to ja nigdy nie używałem komputera i internetu w innych celach niż praca i trochę rozrywki....całe moje życie to osiąganie celu, niestety wszystko związane jest z komputerem :( Ona zjawiła się w moim życiu przez przypadek. Zazdroszczę osobą, którzy mają pracę na zewnątrz, z ludźmi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×