Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość fajnyzakochany

pojechałem do niej po ponad 2 latach znajomości internetowej

Polecane posty

Gość fajniezakochany
a buuuuu Tak, we mnie też dziś wzbudziła radość, tańczyłem sobie w kuchni przy garach, a nagle pomyślałem....muszę do niej napisać :) i napisałem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dlaczego się nad nim użalacie
? Historia jest bardzo smutna i współczuję mu. Wiem, jak to może strasznie boleć, bo sama jestem w związku, który poprzedziła półroczna znajomość netowa (tylko maile, zadnego skype, nawet gg nie). I ja tego człowieka już w necie kochałam. Jeśli ktoś szydzi z możliwości pokochania na odległość, to gówno wie. Gdyby On mnie tak potraktował... Gbyby zrujnował moje marzenia... Nie wyobrażam sobie tego, naprawdę. Na szczęście On też mnie kochał, zanim się spotkaliśmy i w efekcie właśnie stuknęły nam 2 lata cudownego związku. Tak więc rozumiem, jaki ból może czuć autor. Ktoś, kto to bagatelizuje, po prostu nie ma wyobraźni. Ale dziewczyny, ślepe jesteście? Jak wiele z Was zauważyło, że Pan Wrażliwy nazwał tę dziewczynę SZMATĄ. S Z M A T Ą! Jak można kobietę tak nazwać? Tylko dlatego, że go nie chciała. Że wg niego zachowała się nie fair. Że go skrzywdziła. To wszystko prawda, ale takie określenie?! To się w głowie nie mieści. I bardzo wiele mówi o Panu Jakże Wrażliwym i Jakże Skrzywdzonym. Żadnej z Was to nie zastanowiło? Nie mogę tego pojąć. Mój kochany też uważał, że ja to za wysokie progi na jego nogi. Do tej pory jeszcze do końca nie udało mi się zwalczyć tego przekonania, ale walczę wciąż :) Ale gdybym go odzrzuciła z powodu wyglądu.... On nigdy by mnie za to nawet nie obwinił, nie mówiąc o pomyśleniu o mnie w TAKI sposób. Obwiniłby siebie. Że nie zasługuje itd. Wspólczuję Ci, autorze, ale myślę że dziewczyna dobrze zrobiła. Dla mnie facet, który tak reaguje na kosza - jest skreślony. A że ona rzeczywiście najprawdopodobniej spławiła Cię za brak chemii między Wami (której składową jest wygląd), to inna kwestia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a buuuuuu
mysle, ze mimo wszystko zle zrobiles ze napisałes do niej. Ona zapewne..poczula sie znow pewniej, a Ty sam sobie narobiles nadziei - niepotrzebnej nadzei.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość llllllppplllllllllllllllllllll
dokladnie, nie ma usprawiedliwienia....na takie okreslenie, jak sie kocha..............to skad takie slowa...jak kocham, on mnie nie chce, ale mu wybaczam wszystko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dlaczego się nad nim użalacie
Dokładnie. Miłość? Śmiechu warte. Jak to licuje ze słowami o takim kalibrze? To jest śmiech na sali.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fajniezakochany
Musiałem być naprawdę przygnębiony...wiem, nie ma wytłumaczenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość llllllppplllllllllllllllllllll
wierz jak jest, ze zakochana kobieta predzej znajdzie wine w sobie niz w facecie, jezeli jest wartosciowa i nie bawi sie nikim, nawet w najwiekszej rozpaczy nie przyszlo mi na mysl, zeby go zelgac......ale coz, rozumiem ze chciales sobie moze z tym poradzic w ten sposob, kazdy jest inny ...nie wnikam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fajniezakochany
Nigdy w życiu nie powiedziałem kobiecie, że jest szmatą czy też dziwką! Choćby nie wiem jak mnie zdenerwowała. Napisałem, kurcze, wybaczcie nooo.... Winę w sobie szukać?....oj przecież to ja zawaliłem na całej linii...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość llllllllllllppplllllllllllllll
oj tam....jezeli jej zaley to spotka sie z Toba, sprobowac mozesz, zeby nie meczyc sie potem ze nie chciales zalagodzic i nie zrobiles wszystkiego, potem bedziesz mial jasna sytuacje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość llllllllllllppplllllllllllllll
i bedziesz wiedzial, ze wiecej starac sie nie ma co

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość llllllllllllppplllllllllllllll
Wiktor, dobrze ze zaznaczyles ze nie wszystkie:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fajniezakochany
Kiedy ja nigdy nie szukałem miłość w sieci! To ona do mnie napisała na skype w moje urodziny, od tak sobie. Zaczynam wychodzić do ludzi, nawet poznałem super ekipę, ale 300 km ode mnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość llllllllllllppplllllllllllllll
Wiktor rozbrajasz mnie:) ten twój zart;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fajniezakochany
Najgorsze jest to, że moi znajomi nie pasują do mnie intelektualnie :( Po prostu się przy nich nudzę :) Ostatnio pojechałem do mojego przyjaciela internetowego, znaliśmy się tylko przez neta 3 lata. Byłem u niego dość długo i było rewelacyjnie, poznałem wspaniałych ludzi. Szkoda, że tak daleko, ale mamy się znowu spotkać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość llllllllllllppplllllllllllllll
Wiktor a co Ty robisz w piatkowy wieczór na necie, czyżbyś nie mial znajomych w realu:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fajniezakochany
Ludzi w necie poznaję przypadkowo i zawsze były to osoby związane z moją profesją.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość llllllllllllppplllllllllllllll
Fajni zakochany nie tlumacz sie mu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość llllllllllllppplllllllllllllll
juz lepiej, a ja mam złamana nóżkę:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fajniezakochany
A ma Ci kto herbatę zrobić? Jeśli nie, to ja chętnie zrobię :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość llllllllllllppplllllllllllllll
herbate powiadasz, ja bym sie winka napiła, moze ktos podeśle;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fajniezakochany
Piję i bardzo lubię, czerwone pół wytrawne Merlot

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość llllllllllllppplllllllllllllll
uwielbiam wytrawne...różowe...obawiam sie, ze nie dzisiaj..ale jutro z dostawa wpadna znajomi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rewelkaaa
fajniezakochany a skad jestes?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fajniezakochany
lepiej będzie jak nie powiem...zbyt dużo osób zacznie mnie kojarzyć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość llllllllllllppplllllllllllllll
pomyśl kobito skad moze byc skoro dzielila go od nej taka odległość, wariantów nie zbyt wiele jest;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość llllllllllllppplllllllllllllll
pomyśl kobito:) skad jest skoro jechach tle kilometrów, wariantów nie ma zbyt wiele;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×