Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość m0onisia

co będziemy nosić gdy nastanie jesień/zima?D

Polecane posty

Gość m0onisia

w sklepach jeszcze nic się nie pojawiło (przynajmniej w moim mieście), a zastanawiałam się ostatnio nad tym, najbardziej ciekawią mnie kurtki, dalej "modne" bedą te z futrzanymi kapturami itp.? a kolory? brązowy, zielony, czarny, czy może te weselsze?;) a co z butami na zimę? dalej kozaczki i alaski (z futrem)? w ogóle opowiedzcie o tym, co przyjdzie nowego, jakieś dodatki, typu bransoletki, korale czy czapki. znacie coś, co wiecie, że będzie się w tym chodzić, a wy nie ubrałybyście tego nigdy?:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zull
Na pewno pębą modne bolerka i kurtki z okrągłymi kołnierzykami i dużymi guzikami, takimi w starym stylu. I myślę, że ogólnie będzie modna "elegancja"...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak naprawde
plaszcze, plaszcze, i jeszcze raz plaszcze do tego kozaczki za kostke lub dlugie , najlepiej z klamrami lub duzymi pelnymi guzikami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poiu
a mi sie zdaje, ze po tych zimowych zeszlorocznych szarosciach, czerniach i brazach, beda modne zywe kolory- pojawily sie juz wraz z pozna zima, kiedy zaczal byc modny kolor czerwony, w lecie modny byl zolty, wiec teraz modny bedzie mix zywych kolorow, tak mi sie zdaje. wielkie guziki, jak ktos napisal wyzej. wydaje mi sie, ze w ogole kaptury odejda do lamusa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja wiem...
jestem w Uk i tu juz mnostwo kolekcji jesienno zimowych. Plaszcze faktycznie, jesli chodzi o kolory to czern, szary, zolty, niebieski, fioletowy. Kozaki rowniez, tylko sie zastanawiam czy mozna zalozyc jeansy na kozaki a nie do ????? Poza tym tuniki, rekawy jak bufki ;) przezroczyste tkaniny, wielkie torby, paski w talii...sporo tego...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak naprawde
ja tez u uk.kolezanka wyzej ma racje plus ja dodaje satyna bardzo modna-blyszczace satynowe ryrki, sukienki, bluzki, spodnice- generalnie wszystko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mermo ty chuju, jeszcze raz wpierdolisz na jakis topik zdjęcia tych obleśnych rubych dup to kurwa nie recze! najpierw śledzą jakieś laski z zagranicy i je kamerują a pozniej robią gnój na forum tymi kurewskimi fotami! coza maxciule..!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×