Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość antybotek

BOTKI-PASKUDSTWO

Polecane posty

Gość antybotek

A mnie sie nie podobaja botki te buty sa okropne ja nie wiem czemu wczyscy sie tak tym zachwycaja wszedzie tego pelno.....oprocz botkow beda jakies inne buty????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość botek.......
też jestem ciekawa, już wolę takie: http://deezee.pl/shop,show,229 ale też to do pięknych nie należy... brak klasycznych kozaków, albo chociaż takich, które klasyczne przypominają... Większość zwykłych ma ogromne szpile i jakieś tandetne wzory.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość botek.......
Co do złego linku, to proszę wejdźcie na kozaki i tam jest model BIAŁE KOZAKI FNZR WHITE - STYL LINDSAY LOHAN Oczywiście białe to ogólnie odpadają. Ale chodzi o fason. Obok są brązowe i czarne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość antybotek
wlasnie chodzi ze brak jest klasycznych co kupie sobie te botki i do pracy w nich przyjde mam 21 lat niby nie jestem stara ale te buty szkoda slow....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość antybotek
te kozaczki takie sobie zadna rewelacja ale napewno lepsze od tych calych botkow:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość botek.......
Tak, teraz nareszcie wróciły do mody, luźne, szerokie spodnie na kant. Jak do tego założyć botki? Ile mozna w rurkach. Jest tyle fasonów spodni. Albo botki i spódnica... Brak słów. Marzą mi się jakieś śliczne, klasyczne kozaki, na jakimś niezbyt wysokim, stabilnym obcasie, bez haftów i klamerek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość botek.......
Właśnie, żadna rewelacja... Ale jak widzę wszędzie same botki, to mi się zaczynają podobać. Tylko, że ja marzę o czymś innym... albo to jest http://www.allegro.pl/item231019727_najnowsza_kolekcja_emu_australia_bronte_hi_39.html albo to http://www.allegro.pl/item228566426_jesienne_kozaki_.html albo to http://www.allegro.pl/item239427832_new_znewalajace_piekne_botki_39_.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość antybotek
o rurki tez mialam zapytac kiedy wkoncu zgina smiercia naturalana ale chyba szybko to nie nastapi bo wszedzie od malolat bo spasle tusciochy wszyscy chodza ale to jest tak juz niestety z moda.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość antybotek
te pierwsze to mialy swoja swietoscia jakies 3 lata temu moze dwa nie pamietam to jak bedzie z tymi botkami tez tak :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość botek.......
chyba będę chodzić w butach z zeszłeg roku:/ Bo ja tego nie kupie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość antybotek
a jakie masz buty z tamtego roku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość botek.......
kupiłam skórzane buty, kolor jasno-brązowy, na słupku, okrągłe czubki, do połowy łydki, lekko rozszerzane ku górze, spodnie wejdą, ale można nosić na nodze. Nic niezwykłego, ale gdybym wiedziała co będzie tej zimy, kupiłabym dwie pary...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość botek.......
A do samochodu chciałabym mieć coś płaskiego... To już w ogóle porażka. Fuck!:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość botek.......
Jak znajdziecie jakieś fajne buty, dajcie tu linki. Trzeba sobie pomagać w biedzie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Yelfa
botek-rewelacyjne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość antybotek
o gustach sie nie dyskutuje ale to jest forum o modzie:/ ............. za moda slepo podazajcie jak bedzie modne noszenie majtek na glowie to wszyscy bede to robic przechadzajac sie w "botkach" po ulicach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Deya
Oj, bez przesady :) Ja jestem zupełnie poza modą, a dzisiaj upiłam botki.. i przypadkiem dowiedziałam się, ze są modne :| W/g mnie to wygodna sprawa, gdy kogoś wkurzają kozaki pod spodniami i marzy o czymś krótszym... P.S. Zgadzam się, fajnych kozaków w sklepach w zwykłych cenach jak na lekarstwo.. też będe nosić te sprzed roku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Deya upiłaś botki
to musiała być niezła imprezka:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×