Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość anuszad

Dj na wesele

Polecane posty

Gość Emila1984
Mam miłe wspomnienia ze swojego wesela, było wiele atrakcji i oprawa muzyczna była w porządku - z obecnym już mężem postanowiliśmy zatrudnić dj Roberta z http://www.djnaimpreze.info/ poleciła nam go moja przyjaciółka i nie żałuję, chociaż przez chwilę wahałam się czy nie lepiej wziąć jednak zespół. Na szczęście padło na dj, zaoszczędziliśmy i wszyscy dobrze się bawili. Warto zdecydować się na usługi dj'a z polecenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MagicznaNoc
sprawdź koniecznie DJ na wesele z www.magicznanoc.pl!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bezkonkurencyjnym DJ'em z Krakowa jest Grzegorz Cichy. Mężczyzna z klasą, miłą aparycją, potrafi wczuć się w gusta gości, respektuje sugestie Młodej Pary. Aktywnie prowadzi wszelkie zabawy, posiada wieloletnie doświadczenie i ogromne poczucie humoru. Na naszym weselu 7.06.2014 r. towarzystwo było w bardzo różnym wieku 3-85l., jednak każdy bawił się świetnie, do rana gościom uśmiech z twarzy nie schodził. Polecamy z czystym sumieniem, nasi goście dłuuuugo zapamiętają pana Grzegorza - wciąż nie mogą wyjść z podziwu, my również.. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
polecam dj wodzirej www.djwesele24.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie był DJ Wojciech Dziubiak i także jestem mega zadowolony, ludzie na parkiecie non stop, prawie nie schodzili no chyba że na "małego" ;) Prowadzi bardzo dobrze, nagłośnienie i światła bardzo ok. Jakby ktoś chciał namiar: http://strefaimprezy.pl Polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie masz jeszcze DJ WODZIREJA na wesele zapraszam na stronę www.djwesele24.pl oraz na FB - POLECAM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie masz jeszcze DJ na wesele? zastanawiasz się czy dj czy zespół? już nie musisz! Wodzirej z pierwszego zdarzenia, który jeśli zechcesz to i zaśpiewa!:) www.djchris.wroclaw.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Artur i Beata
POWER MIX - Krzysztof Owczarzy - oprawa imprez-Gorąco POLECAMY! Mieliśmy wesele 4.09.14r. Super wyczucie gości weselnych. Odpowiednio dobrana muzyka oraz zabawy. Dj'e pełni humoru i profesjonalizmu. Para młoda i goście będą długo wspominać to wesele:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeszcze nie spotkałam dj który by nie fałszował - okropne.!Tego trzeba sie uczyc latami a ew wyjecie i ryczycie do księzyca., ale reklamujcie się może niektórzy co nie maja słuchu to kupią :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sprzęt nagłaśniajacy dj-a - totalna porażka!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, ja gorąco polecam actor@actor.com.pl. Chłopaki przychodzą zawsze we dwóch, jeden gra, a drugi prowadzi imprezę. Grali tak, że na weselu, że nie było osoby, która by się nie bawiła, organizowane zabawy nie były żenujące, a na nasze życzenie szybko zorganizowali piosenkę, której nie mieli w repertuarze, a dodatkowo oryginalnie poprowadzili oczepiny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam DJ na wesele www.djwesele24.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marta i Adam
ja bardzo polecam macieja wilkanowskiego - wystarczy wpisać w google imię i nazwisko. Jak ktoś szuka dobrego dja w mazowieckim - to on jest godny polecenia. Prowadził nasze wesele, było super :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Adamnna
a wy na serio z tymi djami? nie wiem, chyba tylko cenowo są lepsi. Byłam na weselach prowadzonych przed dj'ów, moim zdaniem zespoly są lepsze - u mnie będzie grał zespół konkret z cieszyna, polecam zgooglowac i zobacz kawałki na ich stronie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cześc u nas wesele prowadził Dj.Mario ze slaka bardzo jesteśmy zadowoleni ,wesele wyszło wspaniale ,dobór muzyczny zabawowy super. Jak ktoś szuka dj-wodzireja to zostawiamy namiar strona www.mariodj.pl to co wiemy gra na terenie całej Polski Pozdrawiamy Aga i Wojtek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dj Michał jest świetny. Grał u znajomych tym roku w sierpniu i wybawiliśmy się rewelacyjnie. Zabawy- ekstra, muzycznie- ekstra. No i miał maszynkę do baniek co było świetne, zwłaszcza dzieciaki przy tym szalały. Polecam!!! tel:788417861

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja również polecam Dj.Mario ze śląska byłam na weselu i bardzo mi sie podobało powiem tak lepiej niż z niejednym zespołem pewnie jak będe robiła własne wesele wybiorę napewno dj i bedzie to Mario

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Esmerallda87
U nas grał pan Maciej Wilkanowski. Jesteśmy zadowoloeni z jego usług, dobrze zabawił gości weselnych. Razem z mężem, a wtedy jeszcze narzeczonym, nie wyobrażaliśmy sobie, że możemy wziąć zespół weselny, który pewnie zniekształciłby nasze ulubione piosenki. Nie ukyrwam też, że zależało nam na kwestiach finansowych, kapela jest znacznie droższa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość EwelinaTroć88
Na weselu mojej siosty w zeszlym roku grał Dj Art. Goscie naprawdę świetnie się bawili. Szczerze mowiąc Byłam w szoku, bo byłam na 3 weselach z Dj-ami i wszyscy grali przeciętnie i podobne utwory bez wzgledu na wiek i preferencje gosci, a ten Dj grał takie utwory, ktore byly swietnie dopasowane pod naszych gosci. Widac bylo duze doswiadczenie i profesjonalizm, o ktory tak ciezko w dzisiejszych czasach. Gdyby ktos potrzebował kontakt www.art-dj.pl. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vENUM
Bron boże nie polecam kamela. Sprzedający brzeczacy sprzęt oraz granie starych kawałków po kilka razy to jego wizytowka ogólnie tragedia nie słucha klienta nie gra dedykacji PORAZKA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Właśnie szukałam strony DJ'a, który był na moim weselu przed paroma laty, aby polecić go znajomej i trafiłam tutaj. Nadal śmiało mogę go polecić, byłam z bardzo zadowolona z jego usług, bo wszystko, co było omówione idealnie zagrało na imprezie, było tak jak sobie z mężem życzyliśmy, a nie jak przejrzałam kilka wypowiedzi, że DJ sam ustalał co i jak według własnych upodobań, że państwo młodzi nie mogli się z nim dogadać itp. itd. A tutaj kontakt i kultura na najwyższym poziomie, naprawdę. Adam Pokora http://www.djadampokora.pl/djwarszawa/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na moim weselu w kwietniu '15 grał dj Marcin Bartoszewski i naprawdę polecam jesli szukacie prowadzenia wesela kulturalnego i ze smakiem. Żarty na poziomie, oczepiny również. Wszystko wg scenariusza ustalonego przed weselem. Polecam stronkę Marcina- www.dobrydj.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przekazuję namiary i polecam! www.djnamojewesele.pl mailowo: kontakt@djnamojewesele.pl DJ "na poziomie", świetna muzyka, prowadzenie, światła, pełna profeska. Udanych wesel Wam życzę! :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Profesjonalnie do sprawy podchodzą DJeje z agencji http://www.artmargot.pl/, warto wejść na stronę i posłuchać sobie jak prowadzą wesela/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karolina00099
Na wesela polecam dj z firmy Funtastic Events, znajdziecie go na stronie www.funtasticevents.pl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Polecamy serdecznie usługi naszej firmy - www.MistrzowieCeremonii.pl Gwarantujemy, że Twoje przyjęcie weselne przejdzie do historii jako legendarne i kultowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
na wesele polecam d.j-a Sławka Bilińskiego , jest naprawdę genialny, umie poprowadzić i rozkrecic wesele, jest wodzirejem i ma ogromne doświadczenie, najlepszy w tym co robi, polecam każdemu kto chce mieć wspaniale wesele. :) ja jestem mega zadowolona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×