Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość anuszad

Dj na wesele

Polecane posty

Gość szczęściarz
Już wkrótce na naszym weselu będzie grał Dj Magister z wokalistką. Po imprezie na pewno dodamy opinię, jednak wszystko zapowiada się lepiej niż świetnie. Wystarczy wejść na stronę www.djmagister.pl przeczytać opis i na żywo porozmawiać z dj-em. Przedstawił nam świetną koncepcję, którą byliśmy zachwyceni! Trzymajcie kciuki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja nie polecam PANA Marek Szwelengreber z ŁODZI 2 godz przed impreza napisał sms ze cos mu się stało w nogę,musi jechać do szpitala i nie zagra i przyjdzie kolega!! Kolega prowadził średnio. Wcześniej na spotkaniu Pan Marek mówił ze dzień przed naszym weselem ma urodziny i w ogole ma tyle pracy ze nawet jak odmowimy to nic się nie stanie. Zdecydowalismy sie na niego bo menedzerka go zachwalała ..... Widocznie urodziny się przedłużyły i do nas już nie dotarł. Czytałam na forum ze już kiedyś tez napisał sms do pary ze jest w szpitalu...trochę dziwne tak przed weselem mieć takiego pecha ...Umowy nie podpisalismy niestety wiec nie możemy rościć żadnych praw. .Przereklamowany i nie odpowiedzialny może uwierzyłabym w ten szpital ale skoro już komuś tez tak kiedyś napisał!!!NIE POLECAM ! NIE SZANUJE LUDZI!!! Kolega 2 godz przed dowiaduje się ze ma prowadzić wesele w imieniu Pana Marka....Szkoda słów....TAK SIE NIE ROBI Ps. nie warto czytać portalu wesele z klasą tam ludzie którzy się ogłąszają zakłądają . konto , mają dostęp do swojego ogłoszenia i mogą sami sobie usunąć opinie.Tak było w przypadku Dj Szwelka , napisałam opinie negatywną ,za parę chwil byłą usunięta...trochę nieuczciwe !!! ktoś ogłasza i sam sobie moze wystawić pozytwna opinię .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Amigo Party
Szukając dj'a , wodzireja na wesele, poprawiny lub inną uroczystość rodziną zapraszam do odwiedzenia mojej strony www.djslawek.pl lub do kontaktu telefonicznego 603 168 747

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja się zastanawiam czy właśnie czy brac dja czy prawdziwy zespół. Moja rodzina upiera się, żeby to był zespół. Myślałam tylko o takim nie biesiadnym ,a trochę bardziej eleganckim czyli hity lata 70,.80 i dużo romantycznych piosenek. Ale to jeszcze przede mną, najpierw musimy znaleźć jakaś salę weselną na Kaszubach. Na wiosnę byłam na weselu w hotelu spichrz i bardzo mi się tam podobało, ale jestem ciekawa jak długo czeka się na terminy. ktos z was może organizował jakąs impreze okolicznościową w tym hotelu http://hotelspichrz.com.pl/imprezy-okolicznosciowe?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anngeee
Może kobieta DJ? Babeczka fajnie prowadzi imprezy. Posiada bogatą ofertę sprzętową od nagłośnienia przez oświetlenie aż po efekty jak dym ciężki czy bańki mydlane! www.dslevents.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
u mnie grał na przykład z Playdjs http://playdjs.pl/ dj Wiktor, znajoma mi go poleciła, bo u niej również grał. Podobało mi sie to, ze posiadał własny sprzęt duży, światła też były co było dodatkowym plusem, a poza tym profesjonalnie poprowadził wesele.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
My też zdecydowaliśmy się na DJ i w sumie dobrze zrobilismy. Grał u nas djpiotrek.com. Super gość i muzyka bardzo fajna. Cena też przystępna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeżeli ktoś szuka profesjonalnego i oryginalnego DJ na wesele, urodziny czy jakąkolwiek imprezę na terenie trójmiasta i okolic to polecam: http://naglosnienie-24.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja wynajmowałam DJ za pośrednictwem agencji artystycznej http://www.artmargot.pl/. Goście się świetnie bawili, razem z mężem też byliśmy zadowoleni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zapraszam do współpracy www.mediabox.info.pl, www.grzegorzświstuń.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
DJ Wodzirej na wesele www.grzegorz.świstuń.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
my mieliśmy dj Jonny's z opolskiego i powiem wam, że wybór dj okazał się byc słuszny!!! bawiliśmy się świetnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BoguniaPorada
Dla warszawy i wschodniej Polski, możecie przyjrzeć się osobie DJ ze Świdnika Tomasza Masańca. On ma profesjonalne przygotowanie do wykonania nagłośnienia, prowadzi muzykę z dużym wyczuciem i także może być wodzirejem. Zobaczcie info o nim: http://www.djnawesele.info.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Miałem wesele w Poznaniu, grał tam Dj Sebastian Pączkowski z Creative Dj. Bardzo dobry Dj, świetnie rozkręca imprezy weselne i nie tylko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aguszka23
Byłam na weselu pod Warszawą ostatnio i był tam DjFlow, jedno słowo: RE-WE-LA-CJA! :D super muzyka, fajne zabawy i atmosfera taka, że aż szkoda było, że już koniec! Wreszcie było to zupełnie inne wesele niż typowa taka impreza z jakimiś kiczowatymi zespołami. Naprawdę polecam tego dj jak wesele ma być Warszawie i okolicach! Lepszego w tym rejonie nie ma!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Potwierdzam, grał u mnie Dj Sebastian Pączkowski i było świetnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Coraz więcej dobrych wodzirejów na wesela, to kobiety. Może by tak im dawać szansę. Rynek jest ewidentnie zdominowany przez mężczyzn, a ja jestem ciekaw, jak poprowadziłaby imprezę weselną kobieta dj. Znalazłem jeden artykuł na ten temat http://www.patentowa.pl/kobieta-dj/ jednak nie dało mi to wystarczającej odpowiedzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Warto zakręcić się koło http://www.dj-sebastian.pl/ Bawiłem się u znajomego na weselu, gdzie właśnie grał i do dnia dzisiejszego pozytywnie wspominam imprezę weselną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja zawsze lepiej się bawiłam na weselach gdy dj grał i prowadził całą zabawę. Ostatnio miałam okazje uczestniczyć na weselu gdzie grał DJ Sebastian Pączkowski i bardzo dobrze wspominam całą imprezę weselną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Można się było dogadać co do ceny i całej obsługi z didżejami z portalu www.weselegram.pl . Dj Bolero i Dj Robo – sympatyczni panowie, nie kręcili co do wyceny, z góry było wiadomo ile zapłacimy i przy rozliczeniu żadne dodatkowe koszty nagle nie wyskoczyły. Grali do ostatniej osoby na parkiecie, nie zawinęli się po oczepinach jak to inne zespoły mają w zwyczaju. Dobry kontakt z publicznością, fajnie potrafili zachęcić ludzi do zabawy, także u nas praktycznie przez całą noc parkiet był pełny tancerzy ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nazurek2
Nie wolicie czasem aby na waszym weselu zagrał jakiś DJ? To znacznie lepszy wybór niż kapela. DJ przynajmniej dobierze muzykę tak, aby wszyscy bawili się dobrze, bez względu na to w jakim są wieku. Jak coś od siebię mogę do tego polecić DJ Kubę z Playdjs.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×