Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość pytanko do..............

Sex z ARABEM - miała któraś???

Polecane posty

dzidziuś w brzuszku ma sie bardzo dobrze juź chyba jest coraz większy maluszek,bo zaczynam mieć już widoczny troszke brzuszek,ale jeszcze nic mnie nie kopie.będę rodzić naturalnie tak jak każda kobieta w szpitalu,mój ukochany będzie przy mnie podczas porodu i będzie trzymał mnie bardzo mocno za ręke.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Doskonale rozumiem Twoje szczęście i cieszę się razem z Tobą, ale w sposób jaki to robisz, jest żenujący, tandetny i tak małostkowy że chce mi się płakać. :O "Mój ukochany" i można spuścić wodę. :O :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Dzidziuś", :O Od razu mam na myśli zabawkę a nie dziecko rozwijające się w brzuchu kobiety. Pachniesz taką samą tandetą jak, niejaka Casia, która potrafi napisać że właśnie wyrzuciła śmieci i pozmywała talerze i na koniec kupę. Co zupełnie zdegustuje amatorów, bo chcieli by poznać więcej szczegółów. :P :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fdhhfg
Sex z ARABEM - miała któraś??? Z koniem? :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeszcze nie powitaliśmy nowego roku na Kubie.dopiero za 2h powitamy nowy rok 2013.teraz siedzę już z moim ukochanym na zabawie sylwestrowej w hotelu. właśnie on mnie zapytał z kim piszesz teraz,a ja mu powiedziałam,że pisze smsa do moich rodziców z życzeniami noworocznymi od naszej trójki.pocałowałam go teraz i powiedziałam mu,że go bardzo kocham.ja nie mogę napić sie nawet alkoholu,bo mogłoby to zaszkodzić naszemu maleństwu.o 00:00 będę piła soczek zamiast szampana.powiedział mi,że wyglądam sexi,i,że super ta kiecka.nawet zapytał o cene ile kosztowała.ja mu powiedziałam,że dałam za nią 350 złotych,bo tyle kosztowała naprawde.pilnuje go żeby sie nie upił znowu,bo obiecał mi jeszcze długi romantyczny spacer po plaży po 00:00.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
więcej szczegółów nie zdradzam.powiem tylko,że układa sie nam bardzo dobrze ze sobą i kochamy sie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na całe szczęście :O I daruj sobie pisanie, bo jakbym miał ciebie tylko czytać, to chyba bym skoczył. :O No wkurrwia mnie niemiłosiernie :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To chyba jakiś prototyp sztucznej inteligencji. :O "Zmartwiłem się bo literka "a" nie wciska się tak jak należy. Powinienem przeczyścić klawiaturę, ale jestem tak leniwy że mi się nie chce. To ludzkie uczucie i jestem z tego dumny" :P :P :P :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Właśnie oddałem mocz, prawie pięć godzin po spożyciu wina musującego. Misję zakończyłem sukcesem, bo nie tylko spuściłem wodę ale zadbałem o to by sedes został zakryty. Ucieszyłem się bo myślałem że nie zadbałem o środki zapachowe ale jak się okazuje zupełnie nieświadomie i o to się zatroszczyłem. Nie jestem pewien czy przyszły stolec wkomponuje się aromatem z zapachem leśnym. Moja ukochana stosuje morską bryzę ale rzadko robię u niej kupę i nie miałem okazji się przekonać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prototyp mozliwe
ale naturalnego braku inteligencji :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Więcej wam nie powiem, szczegóły jakiego papieru toaletowego używam. Mogłyby spowodować że nakręcę sprzedaż, sam przy tym dostać bana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
już dawno powitaliśmy nowy rok 2013 na Kubie.było przepięknie.parę minut po 00:00 mój ukochany zaprosił mnie na długi romantyczny spacer po plaży,potem jeszcze wróciliśmy do hotelu na zabawe sylwestrową potańczyliśmy troche i dopiero niedawno wrócilimy do pokoju.jeszcze siedzimy razem na kanapie i całujemy sie bardzo namiętnie.podziękowałam mu całując go za takiego cudownego sylwestra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eska gra
telenowela z papierem toaletowym moze wniesc powiem swiezej bryzy :D . Aga wstawiaj zdjecia z sylwestra !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mamy kilka zdjęć,ale nie chcemy pokazywać na forum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
idziemy spać z moim ukochanym,bo jesteśmy zmęczeni po Sylwestrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OJEJ zalamka
o Tobie jeszcze sie nie znudzilo zalamka:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eska gra
to spierrdalaj z forum , a te twoje "namietne pocalunki" wywoluja odruch wymiotny . Cos ci powiem ,przypominasz mi pewna dziewczyne , moze zaczne od poczatku. Znajomy poznal przez neta dziewczyne ,mloda niepelnosprawna ,jezdzi tak jak ty na wozku. Wykorzystal ja jednym slowem hehehe wysylala mu prezenty ( choc znali sie tylko z neta ) . Raz wyslala mu buty ,a ze nie ten rozmiar to odeslal, musiala wymienic w sklepie na dobre . Bylo tego sporo , jakis czas to trwalo , chyba sie kapnela ze ja wykorzystuje,albo ona mu sie znudzila ,wiem tylko ze ma teraz inna sponsorke...i nie tylko :D :D :D no wiec aga moze to ty bylas :D nowiec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
teraz leże z moim ukochanym w łóżku.ja sie wyspałam troszkę już a on śpi przytulony do mnie jeszcze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Papatya
Aga wrzuć zdjęcia z sylwestra to ci powiemy czy juz widać ze masz dzidziusia w brzuszku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale z was idioci serio
aga18 jeszcze nie powitaliśmy nowego roku na Kubie.dopiero za 2h powitamy nowy rok 2013.teraz siedzę już z moim ukochanym na zabawie sylwestrowej w hotelu. yhy i zamiast zajmowac sie nim piszesz tutaj :D:D: chyba cie pojeeebaloooooooooo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
teraz już wstaliśmy i idziemy na basen choć nie chce nam sie jakoś.mnie jest coś niedobrze chyba dlatego,że mało spałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Papatya
Aga18 jak tam dzidzius ? Martwię sie. Cała noc nie spalam ze zmartwienia czy zabawa sylwestrowa mu nie zaszkodzi. Może sie dzidzius przestraszył fajerwerków i uciekł albo coś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Papatya
No i kiedy ten wasz potajemny ślub ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzidziuś w brzuszku ma sie bardzo dobrze.nasz ślub będzie 6 czerwca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×