Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość pytanko do..............

Sex z ARABEM - miała któraś???

Polecane posty

Gość zuzanna2546737347
Moja koleżanka padła ofiarą próby gwałtu. Chciał ją zgwałcić muzułmanin z którym tańczyła na dyskotece ale jak wprost zaproponował jej sex i odmówiła to zaczekał jak wyjdzie z klubu i chciał ją zgwałcić w parku obok. Jeśli uznać to za grę wstępną to nie podobało jej się. Muzułmanie po przyjeździe do Europy są jak zwierzęta spuszczone ze smyczy. Mogą mówić czułe słówka ale tylko chcą wykorzystać kobietę jak przedmiot, w ogóle nas nie szanują. Szkoda mi dziewczyn, które są tak samotne, że dają się omamić i wykorzystać tym dewiantom.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kubaems
Jeśli podobają Ci się mężczyźni z Egiptu lub Tunezji. Napisz. Jestem dziennikarzem i przygotowuje program na temat mężczyzn z krajów arabskich. Jeśli chciałabyś wystąpić w programie typu talk show, a przy okazji zobaczyć telewizje od kuchni, napisz. Wstępna rozmowa do niczego nie zobowiązuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zona irakijczyka
Jestem zona irakijczyka od 7lat i moge stwierdzic ze jest swietny w lozku i w zyciu tez. Mozliwe ze dlatego iz nie jest muzlumaninem wiec nie ma wielkich roznic w kulturze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiiiyttttttttttttttttt
Karolcia moze i bylas i zwiedzilas, po pierwsze oni wyjezdzaja ze swojego kraju zeby lajdaczyc sie na innym kontynencie, po drugie wszyscy sa mili w swoim kraju dopoki nie przyjada do Europy, wtedy pokazuja swoja prawdziwa twarz,to co tam widzialas moge okreslic jednym slowem, fake,moj mzs byl w pracy w Arabii Saudyjskiej, z tego co od niego uslyszalam inaczej to wyglada

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mały jaś
jola ?.ja cie chyba znam .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mały jaś
jola ?.ja cie chyba znam .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość arabika samica
arabowie maja specyficzny zapach, nie kazda to kreci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jagodka99
ja raz mialam i nigdy wiecej - strasznie myslal tylko o sobie sapal wyl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jagodka99
jeden tylko plus - chyba kazdy arab jest obrzezany

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość harrisa
taak a ja dostałam po gebie za nic za krzywe spojrzenie za nie takie słowa od męza polaczka pijanego. a mój wspaniały dziri nigdy nawet głosu na mnie nie podniósl. gotuje dla mnie spiewa uwielbia kupowac mi drobiazgi i moze godzinami wybierac dla mnie ubrania. jesli chodzi o sex to jest niesamowity może ciagle i długo to prawdopodobnie zaleta obrzezania, nie pije inie palii zawsze stara sie zebym była zadowolona z sexu. do tego jest niesamowicie czysty i bardzo dba o siebie.jedyna wada to to ze jesli jakiś facet wgapia sie we mnie tona pewno usłyszy szybko cos niemiłego i mój habibi nie lubi jak publicznie mam zbyt wielki dekolt:p ale mnie to wcale nie przeszkadza.jesli uległyscie łatwo to zaden arab nie bedzie was szanował i dbał bo poprostu potraktuje jak bezpłatna dziwke ale w zwiazkach potrafia byc wspaniali bo tozalezy od człowieka a nie od nacji. po za tym sa bardzo rodzinni i wbrew pozorom bardzo szanuja kobiety ale te porzadne nie puszczalskie. a puszczalskich nikt nie sznuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość harrisa
a racja, ale jak z 5 to chyba znaczy ze sie podobało ;P ja tam uwazam ze sa swietni w łózku. Mój jest na pewno . obrzezanie i goracy temperament południowy to sa ich atuty. no i czesto uroda te wspaniałe oczy otoczone czarnymi gestymi rzesami mmmmmmm ciasteczka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Doktor marchewa
Nie miałem seksu z Arabem, niektórzy są świetnymi kumplami (np. Irańczyk), ale niektórych się boje, mimo, ze jestem ich szefem - straszliwie fanatycyreligijni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Polak w zaawansowanym wieku
To mu Polacy już Wam nie wystarczamy? Pamiętajcie, dobre bo polskie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agonia36
Vera nie tylko arabskie sa obrzezane wiec nie trzeba sie tak szmacic zeby na obrzezanyn poskakac coraz wiecej naszych kochanych europejczykow ma obrzezane fiutki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agonia36
Harissa zapomnialas tylko o jednym szczegole dla arabow puszczalska to taka na ktora inny facet patrzy , oczywiscie wiesz ze jak by (nie zycze ) zgwalcil ciebie jakis zbok to dla twojego habibi byla by to ewidentnie twoja wina ? I jesli zylabys w kraju swojego habibi to kopiesz sobie dolek a twoj habibi wiaze ci raczki a rodzinka zakopuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość habibi chetny
ja habibi byc chetny na polska mokra cipa, polska mokra cipa szybko rozkladac nogi, a ja ruchac, moj pies pasterski ruchac i moj wielblad cie ruchac, ty potem spierdalac w podskokach do swoj kraj i wydac na swiat psoczlowielblada co ma trada

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pani ortografia
pżecież :( :( :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość .Zulluss
Agonia36:) masz zupełna racje trochę spędziłem czasu w krajach arabskich i dokładnie wiem jaki oni mają stosunek do europejek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fajna Inteligentna Polka
My z mężem jeździmy co roku do tego samego hotelu do Egiptu bo tam mam swojego kochanka araba. Oczywiście mąż nic nie wie. Jeżdzimy na 2 tyg i muj arabek robi mi taką młuckę że żaden Polak mnie tak nie wydymał. Wracam zawsze naprawde zeszmacona i spełniona żałuję tylko że tylko co rok niestety :( I jeszcze ten dreszczyk emocji jak sciemniam że idę do kibelka albo na recepcję a to w pralni przetrzepóje mi dupsko :) Ostatnio mąż chciał do innego hotelu ale mu naściemniałam że już wszystko znamy i że dla dzieci są atrakcje i się zgodził :) już w lipcu jedziemy ale bedzie się znuf działo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość skjdkjgd
Karolcia całe kale przeglądała żeby znaleźć wątek, w którym będzie mogła pochwalić się swoimi podróżami :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość skjdkjgd
Karolcia całe kale przeglądała żeby znaleźć wątek, w którym będzie mogła pochwalić się swoimi podróżami :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fajna Inteligentna Polka
My z mężem jeździmy co roku do tego samego hotelu do Egiptu bo tam mam swojego kochanka araba. Oczywiście mąż nic nie wie. Jeżdzimy na 2 tyg i muj arabek robi mi taką młuckę że żaden Polak mnie tak nie wydymał. Wracam zawsze naprawde zeszmacona i spełniona żałuję tylko że tylko co rok niestety I jeszcze ten dreszczyk emocji jak sciemniam że idę do kibelka albo na recepcję a to w pralni przetrzepóje mi dupsko Ostatnio mąż chciał do innego hotelu ale mu naściemniałam że już wszystko znamy i że dla dzieci są atrakcje i się zgodził już w lipcu jedziemy ale bedzie się znuf działo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dopolki bez mózgu
pewno już masz aidsa i ci dupsko peknie hahahahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fajna Inteligentna Polka
My z mężem jeździmy co roku do tego samego hotelu do Egiptu bo tam mam swojego kochanka araba. Oczywiście mąż nic nie wie. Jeżdzimy na 2 tyg i muj arabek robi mi taką młuckę że żaden Polak mnie tak nie wydymał. Wracam zawsze naprawde zeszmacona i spełniona żałuję tylko że tylko co rok niestety I jeszcze ten dreszczyk emocji jak sciemniam że idę do kibelka albo na recepcję a to w pralni przetrzepóje mi dupsko Ostatnio mąż chciał do innego hotelu ale mu naściemniałam że już wszystko znamy i że dla dzieci są atrakcje i się zgodził już w lipcu jedziemy ale bedzie się znuf działo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kobieta z klasa..
Żenada, jakie rodaczki to szmaty :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Stary Poznański Luj
Do harissy Moja znajoma z liceum poślubiała Algierczyka, i jak mu fiut nie stanie to ją wali czym popadnie. Widziałem ją pobitą wędką na ryby, bo mu nie stanął! A najgorsze, że teściowa ma ją za kompletną szmatę, bo niewierna krew! Koza ma większe prawa niż ona, gdy jedzie na pustynię. Więc nie generalizuj, bo jeszcze nie wiesz co cię spotka!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość harrisa
haha niech sie tu wypowiadaja kobiety które faktycznie zyja z arabem a nie takie które gdzieś kiedys widziały może araba a może hindusa albo moze to był cygan na ulicy .a teraz sie mądrzą.w każdej nacji mozna trafić na super faceta i totalna swinie, czy to bedzie arab murzyn, chińczyk szwed czy polak. Polska jest krajem rasistów i rasistek!!!!!!! poniewaz polacy maja kompleks zadupia europy. Mój rajli jest algierczykiem z Algieru, zobaczcie jak to metropolia to przestaniecie bredzic o wielbładach. I tak samo o złym traktowaniu kobiet. nie mozna porównywac statusu kobiet w Algierji , Tunezji czy Turcji ze statusem kobiet w Afganistanie ,Pakistanie (pomijam ze to nie arabowie ale tez islam) czy nawet Arabji Saudyjskiej. To zupełnie inna kultura i nawet bedac na wczasach 2 tygodnie nie mozna jej poznac a co do tego ze 'arabowie" traktuja europejki jak bezpłatne sharmooty czyli dziwki toniestety smutny fakt. Czyż wyzwolone panie z europy nie jężdżą na sex wczasy. oczywiście że nie wszystkie ale opinia zostaje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość harrisa
tak w polsce pełna kultura jak polakowi nie staje to idzie sie napic a potem wali zone czym popadnie, ale ma wytłumaczenie .ze zupabyłaza słona;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość harrisa
tak jak napisałam zalezy na kogo sie trafi. swinia jest swinia nie zaleznie od przekonań politycznych religijnych czy koloru skóry, a dobrzy ludzie sa dobrzy wprawie każdej sytuacji. a co to w polsce patologii brakuje?? zawsze zauważa sie to co nie normalne. jest mnóstwo małżęńśtw mieszanych które zyją w zgodzie i swietnie sie rozumieja ale tego nikt nie widzi bo w tym nie ma zadnej sensacji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×