Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość pytanko do..............

Sex z ARABEM - miała któraś???

Polecane posty

Gość Zakrwawiony wampir
wampir zacznij od Turcji Tak uczynię :) może pojadę z kumplami tak będzie fajniej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kundzia jedna
hehehe a ktory to ktory ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fajny ksiądz
Do tego zauważyłem że biali europejskiego pochodzenia ludzie zachodu zawsze obwiniają siebie my nie mamy tolerancji my jesteśmy źli itd. a inni zawsze mówią że to my jesteśmy źli mimo że to oni chcą wojny i zabijać innowierców innokulturowców i nie mówią tego tylko słowem ale czynią to ataki terrorystyczne zamchy porwania gwałty zabójstwa i wojna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tylko jak zdobędzie wizę na przyjazd do mnie tego to ja nie wiem było by wtedy szkoda jakby nie był przy mnie,ale to jeszcze się zobaczy dopiero jak zajdę z nim naprawdę w ciąże.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zakrwawiony wampir
tylko nie wiem czy turczynki znają dobrze angielski a jak nie to co trochę kiepsko choć właściwie każdy rozumie podryw to coś instynktownego tak myślę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
on nie ma dziecka z nikim,a jego bqat już ma żone i dziecko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiesniaki jestescie i tyle
jedzcie do dubaju to zobaczycie czy ARAB smierdzi. nawet sie nie spojrzy na tania urode europejska bo do tego to sie nawet nie znizy ! nie mowiac juz o polkach!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ten mój Arab pachniał drogimi perfumami.Nie obrażaj go,że on smierdzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Madziula123
jedzcie do dubaju to zobaczycie czy ARAB smierdzi. nawet sie nie spojrzy na tania urode europejska bo do tego to sie nawet nie znizy ! nie mowiac juz o polkach! I ty myślisz że wszyscy arabowie są tacy zjebiści ? sam jesteś wieśniakiem i kretynem u nich tak samo jak wszędzie indziej są biedni i bogaci po prostu mnie tam nie ciągnie żaden żałosny książe pustyni :o 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
takie chiacho,że szok jest z tego mojego Araba nigdy w Egipcie nie spotkałam takiego ciacha jak ten mój jeszcze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja sobie świata nie wyobrażam bez tego mojego kochanego Araba,ale ślubu bym chyba z nim nie chciała nie wiem dlaczego.może jest tak dobry,że nie bił by mnie.i może kiedyś naprawdę za niego wyjdę za mąż i zamieszkamy razem,jeszcze sie zobaczy jak urodzę mu wkońcu dzidziusia kiedyś jak nam się uda.on ma dla mnie już pierścionek i oświadczył mi się raz przez skypa kiedyś,ale ja mu odmówiłam jak narazie.jak będzie dzidziuś to może wtedy przyjmę te oświadczyny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja sobie świata nie wyobrażam bez tego mojego kochanego Araba,ale ślubu bym chyba z nim nie chciała nie wiem dlaczego.może jest tak dobry,że nie bił by mnie.i może kiedyś naprawdę za niego wyjdę zamąż i zamieszkamy razem,jeszcze sie zobaczy jak urodzę mu wkońcu dzidziusia kiedyś jak nam się uda.on ma dla mnie już pierścionek i oświadczył mi się raz przez skypa kiedyś,ale ja mu odmówiłam jak narazie powiedziałam mu jak będzie dzidziuś to może wtedy przyjmę te oświadczyny.on bardzo chce mieć mnie za żonę,bo mi powiedział.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kundzia jedna
aga dziecko humor mi poprawilas z samego rana , lepiej skup sie na nauce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam to wszystko gdzieś.wolę być z nim.i niech Cię to nie obchodzi co ja robię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kundzia jedna
w sumie to nie moje zycie , w bajki nie wierze,pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Napisze na forum jak będę wkońcu w ciąży z moim ukochanym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a może pojadę do niego jeszcze w tym roku na Sylwestra.chciałabym bardzo jechać i zrobić mu niespodziankę.i może sie postaramy o dzidziusia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość samsung_lady
jak byłam w Egipcie, kilku proponowało mi sex ale się nie zgodziłam - bałam się, że coś złapię od nich. a to że mogą być samolubni wynika prawdopodobnie z ich kultury - tam kobieta jest nikim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mój ukochany Arab nie ma żadnej choroby.jest zdrowy.nie mam się czego bać.nie jest czarnoskóry on jest mulatem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pokolenie starych
Arab-mulat-muzulmanin,niezla mieszanka wybuchowa :D ,ty nawet nie wiesz co piszesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zrobię mojemu ukochanemu niespodziankę i chyba jeszcze w tym roku pojadę do niego na Sylwestra.i postaramy sie o dzidziusia.może nam sie wkońcu uda.on nie ma żadnej choroby więc nie mam się czego obawiać,że mnie czymś zarazi i możemy uprawiać sex bez obaw.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
on jest takiej średniej karnacji.jak chcesz to mogę ci posłać jego zdjęcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×