Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość pytanko do..............

Sex z ARABEM - miała któraś???

Polecane posty

jestem kobietą i nie ukrywam sie pod pseudonimem.ty naiwny/a

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agnieszka już dawno tutaj
nie mieszka :D poleciała na śniadego małego ptaka :D 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
taka moja głupia myśl była na początku,że on może być naprawdę bezpłodny,i wcale nie jestem poj**ana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kundzia jedna
dni cyklu , znaczy sa plodne i bezplodne cykl miesiaczkowy poczytaj w necie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czy ty uważasz że ja jestem pojebana,bo ktoś mi tak napisał w postach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czyli jak ja byłam 7 dni po okresie to w jakim cyklu mogłam być wtedy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vin80
biała kobieta to się rucha z każdym odpadem połkneła by nawet spermę masaja lbu pigmeja No trochę tak jest niestety :o a najlepsze jest to że one myślą jeszcze kobiety że to ich era :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kundzia jedna
z reguly dni plodne wypadaja na srodek cyklu , ale przy regularnym okresie... Wiec zalozmy twoj cykl trwa znaczy od miesiaczki do miesiaczki 28 dni , to dzni plodne wypadaja na 14 dzien cyklu...zreszta u kazdej kobiety moze byc inaczej ,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ,.lkjhgfdsaasdfghjkl
taa jasne ich era są najłatwiejsze w historii nawet jak ktoś napisał czarny może im naszczać do ryja ( :D kurwa dobre :D ) jest żywy handel nimi dodatkowo muszą zapierdalać w pracy i tak każdy patrzy na nie z pobłażliwym nie szanującym uśmieszkiem i to jest ich era ? :D Do tego są małę słabe często zależne i często debilne i często zabijane zwłaszcza poza europą wsadza się w nie fiuta oblewasz sokami oj natura nie była dla nich sprawiedliwa :D 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ,.lkjhgfdsaasdfghjkl
do tego faceci często są piękniejsi od nich no ale nie chcemy już zabierać im wszystkiego więć nazwaliśmy je płcią "piękną" :D 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ,.lkjhgfdsaasdfghjkl
Kobieta w każdej religii i kulturze jest i była niczym 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ,.lkjhgfdsaasdfghjkl
w afryce to czarni nawet zajebują małe dziewczynki jak się nie urodzi syn bo po co to komu :D 🖐️ może jak fala muzłumanów przyjdzie do europy to nie będzie tak źle :) oni mają zajebistą religię zwłascza w stosunku do kobiet POPIERAM !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kurde cieszę się że jestem
Europejką to racja europa jest cywilizowana i w miarę sprawiedliwa i równa wobec kobiet :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zakrwawiony wampir
a ciekawe jakie są arabki ?? bo one tak poskrywane przez arabów nie widzą światła ani świata Ej zaciekawiłeś mnie one zawsze są tak w cieniu swych debilnych facetów prostaków

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zakrwawiony wampir
A może to najlepsze żony ? Kurwa chyba czas zacząć szukać arabki :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kundzia jedna
koorwa rasizm bije od was ! Typowe dla polaczkow, a wiecie jaka Wy mezczyzni macie opinie na zachodzie ? Pijakow ,brudasow i awanturnikow i w ten sposob mozna wszystkich wrzucic do jednego wora...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Chytry ksiądz
rasizm moje drogie dziecko bije od muzłumanów ktrzórzy popełniają najwięcej przestępstw i zbirdoni na zachodzie razem z czarnoskórymi i to nie jest rasizm i nie wyjeżdżaj z nim ciągle to są fakty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kundzia jedna
wampir arabka wychowana w swojej kulturze to nawet na ciebie nie spojrzy , raz ze rodzina by ja wyklela dwa ze raczej by cie zabili ... One chowane sa dla muzulmanina , mowa o tych radykalnych ,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Chytry ksiądz
kundzia jedna Tutaj nie jest mowa o Polakach tylko o Europie i innych nacjach poczytaj bo nie rozumiesz myślisz żę Europejczycy są rasistami ? Polacy ? To dlaczego bliski wschód robi ataki terrorystyczne w imię czego ? zabija kobiety dzieci mężczyzn w imię nienawiści i rasizmu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kundzia jedna
chytry to nie rasizm tylko ich religia nakazuje zabijac , byc moze interpretacja islamu dla swoich potrzeb, tak tak mozna gdybac kazdy arab to morderca a kqazdy Polak pijak...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zakrwawiony wampir
wampir arabka wychowana w swojej kulturze to nawet na ciebie nie spojrzy , raz ze rodzina by ja wyklela dwa ze raczej by cie zabili ... One chowane sa dla muzulmanina , mowa o tych radykalnych , Zobaczymy nie tak łatwo by mnie zabili n chyba żę fachowcy :D to może by mnie zabili a arabskie dziewczyny są piękne do tego skromne a każdego da się zarazić obcą kulturą nawet arabkę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kundzia jedna
chytry czytam ,nawet ostatnion duzo na ten temat, wiem innowierca to zlo... Tylko zauwaz ze w jednym poscie nie przekazesz wszystkiego co myslisz na owy temat... A tolerancji przydaloby sie kazdemu z nas...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kundzia jedna
wampir zacznij od Turcji , a pozniej tak dla porownania Afganistan , Irak ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pisaliśmy kiedyś właśnie o dzidzisiu i o porodzie jak nam się uda i on mi powiedział,jeśli będę chciała rodzić w Polsce to on przyjedzie i będzie mnie trzymał za rękę podczas porodu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zakrwawiony wampir
kundzia jedna Tak samo czarnoskórzy też często atakują białych i to jest rasizm rasizm i dyskryminacja działa w dwie strony a nie tylko że biali źli amerykanie źle i europejczycy źli może to z nimi jest coś nie tak ? Po za tym w statystykach jasno widać że czarnoskórzy popełniają najwięcej zbrodni i to jest przykre bo my jesteśmy tolerancyjni Europa a oni nie ja jestem tolerancyjny ale nie wobec zła jeśli np jakiś muzłumański arab jest dobry to ok ale to mniejszość powiesz że wrzucam wszystkich do jednego worka ale jest pewna przyjęta średnia i ogół i większośc taka jest niestety ... w europie jest dobrobyt i równość i nie wiesz tak naprawdę jak jest gdzie indziej a w afryce naprawdę czarni zabijają swoje córki bo to wstyd jak tak można ! arabowie też prześladują swoje kobiety w europie to muszą się dostosować i dlatego są spokojniejsi ale w środku są tacy sami bo oni nigdy nie zapominają skąd są nie zapominają swojego pochodzenia w przeciewieństwie do beztroskich ludzi zachodu a to jest bardzo ważne mam nadzieją żę to zrozumiesz droga rozmówczyni :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zakrwawiony wampir
ej stary ale pisz ze swojego nicku kurwa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fajny wampir
Dobra zmieniłem masz fajny nick :) nie chcę się pod Ciebie podszywać drogi rozmówco :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zakrwawiony wampir
A to spoko :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×