Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość pytanko do..............

Sex z ARABEM - miała któraś???

Polecane posty

więc po co tu jesteś na tym forum.jak to jest forum dla tych którzy uprawiali sex z Arabami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kundzia jedna
wiesz jak sie na nich tak patrzy ;) dla mnie nie ma znaczenia jakiej narodowosci mowie tylko wizualnie, maz chyba by mnie zabil;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kundzia jedna
weszlam z ciekawosci, jak na kazdy inny temat,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale pocałunk od tego mówiąc w nawiasie mojego Araba są slodziutkie bardzo.A ty uprawiasz sex z twoim mężem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kundzia jedna
osz matko jak do dziecka , przeczytalam twoj post i zdziwilam sie beztroska i tyle... A na forum zagladam na rozne tematy i czasem cos tam napisze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kundzia jedna
no cos ty ja za stara na seks hahaha jejku nawet po tylu latach bzykamy sie jak dwa kroliczki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz co ten mój Arab mówiąc w nawiasie napisał mi dziś,że chciałby mieć ze mną dzidziusia.i czy przyjadę do niego i postaramy się i czy zamieszkam razem z nim w Egipcie.i nie wiem co mu odpisać.doradź mi coś proszę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do kundzia mała Ja myślę,że ten mój Arab chyba jest bezpłodny,bo jak nam sie nie udało za pierwszym razem to nie wiem co o tym myśleć dlaczego nie zaszłam z nim w ciążę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
myśę,że super by było mieć z nim dzidziusia jakbyś my uprawiali sex poraz kolejny i nam by sie udało wkońcu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do kundzia mała ja nawet byłam u ginekologa zrobić badania jak przyjechałam z Egiptu po tej cudownej chwili z moim Arabem i okazało sie,że jestem b.dobrze płodna i mam szansę na urodzenie dzidziusia więc nie wiem dlaczego nam się nie udało za pierwszym razem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
myśę,żesuper by było mieć z nim dzidziusia jakbyś my uprawiali sex poraz kolejny i nam by sie udało wkońcu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
myśle że super by było mieć z nim dzidziusia jakbyś my uprawiali sex poraz kolejny i nam by sie udało wkońcu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aadamadamaaaa
jedz do egiptu to sie dowiesz:-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i nawet byłam u ginekologa zrobić badania po tej cudownej chwili i okazało sie że jestem b.dobrze płodna i mam szanse mieć dzidziusia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kundzia jedna
popieram jedz do Egiptu i dowiedz sie ! Dziewczyno wroc do zabaw z lalka , dorosnij i bzykaj sie do woli ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
myślisz,że powinnam jechać do Egiptu i spróbować jeszcze raz z nim sie postarać.on będzie mój juź na zawsze tylko,że na odległość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam nadzieję,że on nie ma nikogo innego oprócz mnie.obiecał mi to,że nigdy mnie nie zdradzi z inną kobietą.ja mu w to wierze i bardzo go kocham i on mnie też bardzo kocha. :-) jestem bardzo szczęśliwa z nim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kundzia jedna
mam wrazenie ze bajki piszesz...zreszta niewazne , najpierw szkola ,studia , na dziecko masz czas...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szkołę i studia mam gdzieś.co sie nie robi dla miłości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kundzia jedna
no rzuc wszystko i lec do Egiptu ;) ile on ma lat ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i może w przyszłym roku pojadę do niego na kilku dniowe wakacje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DOdyskretny33
Dla arabów kobieta to gówno.. np w afganistanie jest warta tyle co koza i znaczy nie wiele więcej..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×