Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość pytanko do..............

Sex z ARABEM - miała któraś???

Polecane posty

Gość ech te
wstretne niedomyte araby;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wystarczy spojrzec na Francje pierwszy islamski kraj w europie...w sklepach typu Auchan widac jak uwielbiane sa przez nich zony...tylko na oczach maja 2cm pasek pozwalajacy spojrzec na swiat a w gorace dni najlepsze perfumy nie zlagodza ich zapachu... nie widze sie z arabka natomiast nasze wspaniale polki leca jak idiotki za nimi...gdyz maja ladna karnacje skory...Plakac sie chce...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja mam męża
z Syrii i jak czytam te wypociny to ,aż mi się śmiać chce:)jesteśmy ze sobą 8 lat i powiem Wam,że jest wszystko w porządku...człowiek jak każdy inny..czy to ARAB czy to POLAK czy inna narodowość ...zależy na jakiego się człowieka trafi..tak samo jest z sexem ...zależy jak się ludzie dobiorą ...tutaj narodowość nie ma znaczenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hahahaha nie wierzę
tak jedźcie wszystkie do egiptu puszczać się bo tam to dopiero jest sexs hahahah aga18 ale Ty głupia jesteś aż mi Cię żal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hahahaha nie wierzę
nie ma zasady czy taki czy taka jak źle trafisz to trafisz źle i już

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ty ha ha nie wierze. jeśli nie uprawiałaś sexu z Arabem to sie nie wypowiadaj.radzę ci spróbować,bo to naprawdę rozkosz.z Polakami jest chyba do dupy w łóżku.a Araby potrafią rozczarować kobietę.nie żałuję tej cudownej chwili do końca mojego życia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a i jeszcze jedno do haha nie wierze nie zabezpieczaliśmy sie.i jakoś nie zaszłam z tym Arabem w ciążę.aż szkoda było by cudownie mieć z nim dzidziusia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do haha nie wierze on miał 26 lat a ja mam 18 skończone.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dodo ha ha nie wierzę do dziś mamy bardzo dobry kontakt ze sobą przez internet.i wcale tego nie żałuję co zrobiłam.a w dodatku byłam na tych wakacjach z rodzicami,którzy o niczym nic nie wiedzą.wtedy jak poszłam z nim do łóżka to udałam,że idę ze znajomą na dyskotekę,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do haha nie wierzę do dziś mamy bardzo dobry kontakt ze sobą przez internet.i wcale tego nie żałuję co zrobiłam.a w dodatku byłam na tych wakacjach z rodzicami,którzy o niczym nic nie wiedzą.wtedy jak poszłam z nim do łóżka to udałam,że idę ze znajomą na dyskotekę,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kundzia jedna
czytam i nie wierze Aga , w seks moge uwierzyc i to ze nie jestes w ciazy...nie wien czy wiesz o istnieniu chorob przenoszonych droga plciowa ? Takich jak Ty to on mogl miec na peczki...moge zrozumiec mlodosc rzadzi sie swoim prawem ale i glupota...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kundzia jedna
pytaniem na pytanie ? Nie i nie mam zamiaru, powod maz . Ale widzialam nie jedno podczas urlopu , Turcja, Egipt , a pozniej my Polki mamy taka a nie inna opinie... Ale w sumie kazdy robi to co chce ...a ile mialas partnerow przed tym Arabem ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kundzia jedna
no bo majac 18 lat , to raczej Twoje doswiadczenie male

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kundzia jedna
wiec nie masz porownania, choc z tego co slyszalam ze seks z Arabem zajebisty ;) dobrze wiesz jak potrafia czarowac i adorowac kobiete, Ty wyjechalas to byla nastepna ,nastepna...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kundzia jedna
nie doczytalam ,a juz mialam zapytac czy utrzymujecie kontakt...domyslam sie ze dla niego jestes jedna jedyna,ta cudowna itd. I takich jak Ty moze miec na peczki... Poczytaj troche w internecie,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
onw tej chwili nie miał żadnej partnerki,bo zerwał parę miesięcy wcześniej z jedną.wiem,bo mi o tym powiedział może i kłamał sama nie wiem czy mu w to wierzyć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kundzia jedna
aga ja tego Ci nie powiem,wiezrzyc czy nie , tylko wiem co sie dzieje w takich kurortach . Zalicza panienke a pozniej nastepna , bajerza na komunikatorze , mowia piekne slowka . Wiesz traktuj to jaka dobra zabawe , baw sie dobrze ;) a i pamietaj o zabezpieczeniu prezerwatywie ,radze dobrze ,mam troche wiecej latek od Ciebie i wieksze doswiadczenie zyciowe,:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam nadzieję,że jestem dla niego naprawdę tą jedynącudowną.związek na odległość to też super związek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
napisał mi kiedyś,że mnie bardzo kocha i nigdy mnie nie zdradzi z inną

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kundzia jedna
jest chyba na uczuciowym , on Turek ,ja Polka, tylko z tym tam pisza o zwiazkach ogolnie. Jest tam troche wlasnie o takich znajomosciach wakacyjnych kontynuwanych pozniej w necie, jak sie nie chcesz zrazic to nie czytaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kundzia jedna
to jednak zajrzyj tam popytaj dziewczyn, a wiesz ile tam postow podobnych do Twojej sytuacji...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też go bardzo pokochałam,ale troche sie boję,bo czytałam,że Arabowie przed ślubem są bardzo mili,a potem biją partnerki po ślubie.więc ja wole z nim utrzymywać tylko związek na odległość,a nie naprawdę sie kiedyś z nim ożenić naprawdę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kundzia jedna
nie ma co wrzucac wszystich do jednego wora, ale trafic na rodzynka jest ciezko, duzo dzieli inna kultura ,religia i wychowanie...z moich obserwacji no glownie z wakacji oni potrafia adorowac dziewczyne ,klepac mile slowka... Najlepiej zajrzyj na ten temat na uczuciowym, poczytaj, jezeli nie wiazesz z nim zadnych planow , to raczej dobrze .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kundzia jedna
nie chce Cie zrazic ale...taka maja opinie, sprawdz go w necie , na portalach itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×