Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

monika-a

10.09.07r. diete czas zacząć !

Polecane posty

Gość kiniusiaczek
kurcze i znowu trzeba się męczyć.. fajnie ze jesteście tutaj! będę się motywowała tym ze wy nie jjecie słodyczy to może i mi uda się zrobić małą kurację odwykową.. póki co jem otręby z jogurtem naturalnym.. nawet dobre to jest.. przez ostatnie pare tyg to stosowałam i troche schudłam.. zaczęłam normalnie jeśc i ani deko więcej na wadze.. dziewczynki piszcie mi jakie diety wy stosujecie to moze i ja skorzystam!!!!!!! buziaczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobry wieczór :-) witam nowe koleżanki :-) fajnie ze do nas dołączycie, razem raźniej :-) połowa weekendu juz za nami... u mnie jutro pewnie bedzie katastrofa z jedzeniem bo mamy chrzciny tak wiec jutro na pewno odpuszcze :-) ale co tam w koncu szymonek ma świeto wiec mamusia moze sobie pozwolic :-) a ten tydzien oceniam tak sobie, nie było najgorzej ale całkiem zadowolona nie jestem.... :-) chociaz kilogram znowu zgubiłam czyli przez te trzy tygodnie jakies dwa kg w dół :-) i to miedzy innymi dzieki Wam koleżanki :-) jutro mam wolne a od poniedziałku znowu body space i zaciskanie pasa :-) miłego wieczoru całuski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam:) nastal nowy dzien i zaczynam nowe odchudzanie dzisiaj mam imprezke rodzinna, ale to nie przeszkodzi mi. Jak narazie to o 9 bylo sniadanie a o 13 zjem obiad i pozniej bede sie ograniczac maksymalnie.W miedzy czasie moze kawki sie napije:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny! Ale mnie rozłożyło... kicham i prycham, nawet gorączke mam ale tak łatwo się nie dam Jutro jade dawac korepetycje!! Dorosłemu facetowi!! Jest w liceum zaocznym.Trochę się boję. Mam nadzieję, że stanę jakoś na nogi bo kasa mi się przyda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i zjadlam 3 kawalki ciasta:/ dobrze ze byly sredniej wielkosci Od jutra ostro sie biore za siebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nefi- a z czego dajesz korki? Srebrny motylku, ucałuj swoje słonko od nas! Jezu ja w ten weekend przeszłam samą siebie! Nadrobiłam chyba całe trzy tygodnie mozolnego dążenia do jakiegoś celu :( Możecie na mnie nakrzyczeć, może mnie to zmotywuje jeszcze bardziej...:( Jestem na siebie zła jak cholera! Dobrze, że jutro pierwszy, zaciskam pasa i biore się za siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej :-) zaczynamy nowy tydzien i nowy miesiac :-) mam nadzieje ze dzisiejszy dzien to bedzie dobry poczatek :-) ja dzis rano zaczełam od body space i mam nadzieje ze cały dzien wytrwam w swoich postanowieniach :-) poprostumonia jak tam minęła niedziela? :-) Nefi kuruj sie :-) Salana całuski od Szymonka :-) on równiez trzyma za nas kciuki :-) anula dzis juz dzien bez ciastek :-) kiniusiaczek jak u Ciebie? :-) pozdrawiam Was dziewczyny bardzo seredcznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej :-) zaczynamy nowy tydzien i nowy miesiac :-) mam nadzieje ze dzisiejszy dzien to bedzie dobry poczatek :-) ja dzis rano zaczełam od body space i mam nadzieje ze cały dzien wytrwam w swoich postanowieniach :-) poprostumonia jak tam minęła niedziela? :-) Nefi kuruj sie :-) Salana całuski od Szymonka :-) on równiez trzyma za nas kciuki :-) anula dzis juz dzien bez ciastek :-) kiniusiaczek jak u Ciebie? :-) pozdrawiam Was dziewczyny bardzo seredcznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez zaczynam nowy miesiac:) zaraz ide zjesc sobie troszke salatki z kuskusa i kurczaka duszonego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No witam, od wczoraj wieczór próbuje coś napisać i ciągle wysakakuje jakiś błąd. Widze, że kazda wiąże nowe nadzieje z nowym tygodniem i nowym miesiacem :) Ja zaczynam dopiero od środy bo jutro sobie jeszcze pozwole, w ten jeden wyjątkowy dzien mogę :) Jestem z Wami, trzymajcie się!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiniusiaczek
hej laski! jak wam idzie? jak widze to ciągle czytam OD JUTRA!! dziewczyny nie od żadnego jutra! bo to moze się ciągnąć w nieskończoność!!! widze że musze was zmotywować! powiem wam tak: przez dwa dni chodze najedzona aż mi uszami wychodzi a na wadze mam mniej. jeżeli nie mozecie się powstrzymać od jedzenia (tak jak ja) to jedzcie ale potrawy zawierające jak nawięcej błonnika! ja już mam przez te dwa dni 0,5kg mniej. jem ciągle otreby z jogurtem naturalnym albo z mlekiem 3,2% . musicie sie wziąść za siebie jeżeli chcecie schudnąć. przy tej diecie którą wam proponuje po pewnym czasie możecie jeść od czasu do czasu coś słodkiego i waga wam nie podskoczy. nie ma efektu jojo. próbowałam różnych diet (herbalife, plastru odchudzające i takie tam) i nie było efektu. najlepsze jest najzdrowsze żarcie, ponieważ człowiek nie chodzi głodny a chudnie. jeżeli nie lubicie otrębów to poczytajcie na necie o innych potrawach zawierających barrrdzo dużo błonnika i na pewno coś sobie znajdziecie! czekam na wasze osiągnięcia i NIE MA ŻADNEGO O D J U T R A ! ! ! rozumiemy się?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
haha kiniusiaczek kogoś takiego chyba nam było trzeba! Ja posłusznie melduję: dziś poniedziałek i nie zawaliłam, jestem grzeczna i jak sie juz tak zaczęło to i na koniec tygodnia będzie dobrze. Własnie przesadziłam pare kwiatków i zabrakło mi doniczek :( Wiecie, musze czymś zajmować ręce- wtedy łatwiej mi jest trzymać \"fason\" Wejde tu dzis jeszcze, a tymczasem pójde pojeździć na orbitreku, po tygodniu go przepraszam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kiniusiaczek ja wiem ze tak nie powinno być ale to nie takie proste. Jutro mam urodziny wiec nie bede sie odchudzac, napewno nie!!! dlatego wlasnie od środy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiniusiaczek
Salana tak trzymać! ja też mam orbitreka w domu i kurzem zarasta, ale dobrze ze napisałaś że będziesz ćwiczyła, to i ja się zmotywuję!!! po ile dziennie ćwiczysz? będę się starała dotrzymać ci "kroku". poprostumonia jutro złoże ci życzenia (nie będę robiła falstartu) ALE.. to że masz jutro urodzinki (pewnie 18te- jak mam już 18te od 6 lat) nie przeszkadza w tym zebyś zjadła z rana jako pierwszy posiłek mały jogurt naturalny z otrebami. cały dzień możesz jeść co chcesz tylko na śniadanie się przymuś. to będzie bardzo dobry początek diety i na pewno ci pomoże a nie zaszkodzi. otręby zawierają w sobie ponad 40%błonnika który się nie wchłania i pomaga usunąć z organizmu inne resztki pokarmowe które się nie zdążyły wchłonąć. tym sposobem szybciej wydalisz to co jutro zjesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kiniusiaczek, jak staje na orbitreka to zakładam 30 minut, ale jak zrobie te 30 minut to jeszcze dociągam do 40 minut. Także staram się wytrzymywać ten czas przy okazji jakichś wiadomości czy filmu. A propos, musze kupić otręby, dobra myśl jogurt+ otręby na śniadanie zamiast chleba, którego nie jadam. anula89- co cwiczysz? srebrny motylku-- odczuwasz jakieś efekty po body space? Nefi-- co sie z Tobą dzieje, chyba sie nie zasmarkałaś ;D poprostumonia-- jutro pamiętam! dobrej nocki wszytskim Wam, buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i ciacho wrabalam:( a cwiczyc to nie pocwiczylam bo mam straszny katar,ktory mnie meczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
poprostumonia wszystkiego naj, naj najlepszego w dniu urodzin, dużo słonka, radość, miłości i WYTRWAŁOŚCI!! Buziak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny :-) poprostumonia wszystkiego najlepszego, duzo zrdówka, radości i milości oraz spelnienia marzen no i oczywiscie duzo wytrwalosci :-) całuski Salana body space bardzo mi sie podoba i widze juz pierwsze efekty w udach :-) są bardziej jędrne a skóra robi sie gładsza :-) chce chodzic ze dwa razy w tygodniu a w domu musze przeprosic sie z moim steperkiem :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiniusiaczek
hej dziewczyny! widzę ze już nie piszecie od jutra.. fajnie! poprostumonia- wszystkiego najlepszego, dużo wytrwałości, mniej na wadze i zadowolenia z życia! ja trzymam się zdala od lodówki, od dzisiaj będę ćwiczyła na orbitreku 40min dziennie, zobaczymy efekty wagowe za tydzień. napiszcie mi o której jecie ostatni posiłek to i ja sie dopasuje (lepiej mi jest sie powstrzymać od jedzenia wieczornego zmyślą ze ktoś też nie je) buziaczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kiniusiaczek-- jak Twój orbitrek? Ja dzis szłam kawał rano na piechotę do pracy (30 minut) a że dopiero wróciłam do domu od rana i dostałam lenia, to zaliczam sobie ten spacer poranny jako codzienny ruch ;) A zjadłam na śniadanie jogurt z otrębami, na drugie śniadanie to samo, obiad miałam troche obfitszy, ale powietrzem żyć nie umiem ;) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej, dziewczynki jaka pogoda u Was? u mnie pochmurno i deszczowo :-( a szkoda bo chciałabym iść na spacerek. Wieczorem ide znowu na body space. Spodobało mi sie i chce chodzic tak 2-3 razy w tygodniu. No i wydaje mi sie ze pierwsze efekty są juz widoczne. poprostumonia jak spedziłaś urodzinki? mam nadzieje ze miło świętowałas :-) kiniusiaczek ja chciałabym tak od 19.stej juz nic nie jesc, ale cieżko mi to wychodzi, raz sie uda a raz nie..... z tym mialam zawsze problem. Ale generalnie to co zjem np. o 20.stej (bo poźniej to juz raczej nie) to przeważnie jest jakis jogurt albo cos małego (no chyba ze mnie najdzie jakas buła z pasztetem!) :-) Dziewczyny jak zaczynałyśmy 10.09 to ważyłam 61 kg a dzis rano zobaczyłam na wadze 58 kg! :-) mam cel do 10.10 dobic do 57 kg a do moich urodzin do 3.11 chce miec te magiczne 55 kg :-) miłego dnia całuski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Serdecznie dziękuje za życzenia, wczoraj nie miałam czasu zajrzeć ale dzisiaj już jestem. Jestem z Wami i jestem na diecie. Żadnego obżerania się i dużych ilości słodoczy Nie mogę się poddać pomimo wpadek, grzechów i gorszych dni. Od dzisiaj, od teraz zaczynam walkę. Walkę ze swoją figurą! Motylku gratuluje pierwszych sukcesów i zrzuconych kg. Ja narazie się nie ważę, nie chcę się załamywać :P Mam nadzieje, że Cię te pierwsze zrzucone kg zmotywują do dalszego odchudzania :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc:) u mnie tez pogoda okropna:/ wczoraj sobie zakupilam skakanke i bede teraz na niej skakac codziennie, ponoc daje fajne efekty:) Ja spadam do szkolki a wam zycze milego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no załamałam się. Zamiast schudnąć to jeszcze prztyłam.... a wszystko przez to ze ciągle pojadam. Normalnie jamochłon... No nic, nie ma co zrzędzić tylko pora się brać za siebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×