Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Kamcia83

Planujemy dzidzię na czerwiec/lipiec 2008

Polecane posty

No dziewczyny jeszcze godzina została. Dziś mam napięty plan, po pracy do miasta i do krawcowej, jak zdążę, bo chcę przerobić pewną bluzke, jest za ciasna w biuście i trzeba coś wymyśleć, bo bluzka jest fajna :) Potem na solarium. Potem oglądam serialik - Pierwszą miłość. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mirabelka z tymi okularami osłonowymi to wielka ściema. Ja już miałam wystawione zaświadczenie, ale mój dobry znajomy, który pracował w optyce i fabryce soczewek uświadomił mnie że to tylko chwyt marketingowy i te okulary wcale a wcale nie dają osłony, Okulistka potwierdziła i powiedziała że najlepszym sposobem jest regularne zakrapianie oczu kroplami nawilżającymi bo rogówka bardzo wysycha od promieniowania komp. a tym samym podrażnia oczy itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzięki zakrza za info, zobaczę jeszcze co zrobię. Już jestem zmęczona. Poszłabym do domku, dobrze że jeszcze tylko chwila.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aśka 81
Hej. Byłam dziś u lekarza, na razie na usg widać tylko pęcherzyk ciążowy. Za dwa tygodnie mam się zgłosić na kolejne badanie i wtedy może będzie już coś widać w tym pęcherzyku. Na razie mam skierowanie na badanie krwi i moczu. Pozdrawiam :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KAROLKA25
pęcherzyk już raczej nie zginie!!!!!!!!! to ciąża!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie:))mam pytanie.Jak wcześniej pisałam, 3 tyg.temu odstawiłam pig.po kilku latach brania.W przyszłym roku olanuję zajście w ciążę.Wczoraj prawidłowo powinnam dostac okres.Wcześniej miałm co 24 dni.Czy Wam również się przeunął po odstawieniu.Dwa dni temu pobolewał mnie brzuch i miałam objawy nadchodzącej miesiączki.W ciąży na 100 % nie jestem .Boję się ,żę wszystko mi się poprzestawia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Tosiu, no niestety tak to jest po tabletkach, mi też się całkowicie rozlegulował @, miałam pierwszy po 48 dniach, potem po 44, a teraz po 37

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ta kawa nie smakuje mi dzisiaj kompletnie!! Feee :P NIby ta sama co wczoraj, ale dzisiaj jakaś inna... Dzisiaj idziemy zobaczyć projekt kuchni. Super :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Dziewczyny! A mi z kolei po przestaniu brania tabletek Diane cykl się znacznie skrócił. Teraz dostaje @ mniej więcej po 23 dniach. Myślicie że to jest zbyt krótki cykl aby ciąża mogła się rozwijać ?, bo słyszałam różne opinie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki Mirabelko, Mikulinko.Zadzwonię zaraz i zarejestruje sie do ginek.porozmawim, popytam .Wiem , że muszę zrobić kilka podstawowych badań przed palnowanym zajściem.A ztym okresem to poprostu przez kilka lata przyzwyczajona byłam ,żę jest jak w zegarku.No cóż, zobaczymy.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czuję się dzisiaj potwornie źle! Brzuch mnie boli jakbym miała dostać @...ogólnie fatalnie. Liczę na to, że jakoś do 15 przeżyję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zakrza, ja myślę że jest szansa. Przecież każda kobieta ma inną długość cyklu i niekoniecznie w 14-15dc owulację...Ale nie wiem, nie jetsem lekarzem...tylko ekonomistą:) he he

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
może za wczasu się martwię, ale ja mam najbardziej płodny śluz miedzy 12 a 13 dniem i wtedy też największą ochotę na sex:-) no i jak robiłam test owulacyjny to najbardziej widoczna kreska była w 12 dniu. Z tego by wynikało że faza lutealna trwałaby tylko 11 dni, a prawidłowo powina trwać 12-14 dni. A zresztą co ja się martwie na zapas, czas pokaże. Mam przeczucie że każda z nas będzie rodzić między czerwcem a lipcem 2008. Ten topik przyniesie nam szczęście Dziewczyny kiedy macie planowo dostać @ (mam nadzieje że nie dostaniecie)?? Moja @ dopiero się kończy i od poniedziałku zaczynam staranka :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny chyba czas uaktualnić kalendarzyk: STARAJACE SIE NICK.................WIEK........MIASTO.............CYKL .STARAŃ...... PRZYB TERMIN @ Kamcia....................23...........Jastrzębie....... .......0......................... Mikulina...................27............Gliwice........ ........11......................... okokokokokokoko......22............Kraków............... ..0......................... Mirabelka................25............ok.Wrocławia..... .....2........................ Zakrza....................28..............Karpacz.... ..........3.................................31.10.2007 ZACIĄŻONE NICK.............. WIEK..............MIASTO.......W KTORYM CYKLU................PORÓD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Oli 1
Dziewczyny to ja Zakrza tylko musiałam zmienić nick

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Oli 1
Mikulina to niemożliwe, a może to jest lekkie krwawienie oznaczające owulacje, czasami tak bywa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mirabelka a ty gdzie się nam podziewasz? Dużo pracy czy może buszujesz gdzieś po internecie.?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mikulina a kiedy dostałaś? właśnie w tym momencie? Kiedy miałaś ostatnie starania?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny, ale brzydki i pochmurny dzien u mnie a u was? aska, ciesze sie ze pechrzyk jest cudownie, teraz bedziesz sledzila co sie rozwija itd :-) ja wlasnie wrocilam z tata z kliniki, operacje ma poczatkiem grudnia dopiero...tyle ludzi w kolejce. mi kończy się wlasnie @...wiec od poniedziałku tak jak zakrza..tzn oli 1 teraz, starania!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! mikulina no dziwne to krwawienie, przejdz sie do gincia jesli nigdy tak nie mialas. ja zmykam sie uczyc na jutro trzymajcie kciuki bo mam zaliczenie z anatomii, ale przez cala ta sytuacje nie uczylam sie nic konkretnie, tu pol godzinkii tam pol godzinki wiec umiem tak sobie. pozdrawiam was goraco w ten zimnawy dzien

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kamcia studiujesz bilogie czy medycynę? Pracujesz gdzieś poza tym? Uzupełnij tabelę, rozumiem że to Twój pierwszy cykl starań? No to do roboty!! Ile dni trwa twój cykl, bo tak sobie myśle że będziemy razem liczyć dni do niechcianej @ hehe Mam nadzieje że nie przyjdzie do żadnej z Nas. Mikulina zmykaj do lekarza bo jeżeli to miesiączka to tak by ć niepowinno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Kamciu, fajnie że się odezwałaś! Poczatek grudfnia to jeszcze tro\\chę czasu...trzymamy kciuki, wszystko będzie dobrze 🌼 No i trzymam kciuki za anatomie...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×