Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Kamcia83

Planujemy dzidzię na czerwiec/lipiec 2008

Polecane posty

Dziewczyny...ja się już z Wami pożeganm dzisiaj. W weekend oczywiście mnie nie będzie. Jutro ślub o 14:00 naszej Dorotki....Nie składam Ci jeszcze życzeń Myszo, w poniedziałek napiszę. Życzę Ci póki co udanego wspaniałego dnia!!! To ważny dzień w waszym zyciu:) Jeden z najważniejszych! Trzymaj się 👄 A reszcie życzę miłego weekendu :D 🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aśka 81
Również składam moc życzeń dla Dorotki. To musi być piękny dzień :-))) Co do mojego samopoczucia, to nie chce narzekać bo bardzo się cieszę ale czuję sie fatalnie. Jest mi ciągle niedobrze ale nie wymiotuję. Mam wstręt do słodyczy, a wczoraj wieczorem zjadłam cały słoiczek grzybów, aby zabić ten słodki posmak jaki czuję. Muszę choć na 1-2 godzinki sie położyć w ciągu dnia co mi sie nigdy nie zdarzało. A teraz przez dwa tygodnie czekanie i to jeszcze nie wiadomo czy będzie już coś widać, bo kazał mi przyjść za trzy tygodnie ale, że muszę między 6-8 tygodniem ciąży licząc ponoć od zapłodnienia zgłosić sie do mojego lekarza od toksoplazmozy to pozwolił przyjść za dwa. Myślałam że teraz lekarz potwierdzi na 100% aby mogła powiedzieć rodzinie, bo ciężko mi dłużej to utrzymywać w tajemnicy. No koniec tego biadolenia :-) idę spać. Tobie Dorotko życzę słonecznej pogody :-)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewczyny, niestety nie mogłam pisać dziś bo nawał pracy miałam. Jutro mamy bardzo ważnego gościa w firmie, więc same rozumiecie: przygotowania jak do wesela. Dorotko życzę ci udanej zabawy, wielu wzruszeń na ślubie i oby ten dzień trwał jak najdłużej :) Dziś mój 27 dc. Jeszcze troche i sie wszystko wyjaśni :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny! Asia ale jesteś wytrzymała, ale chyba powiedziałaśjuż swojemu mężowi o ciąży? Dorotko, życzę Ci udanego, niezapomnianego i wzruszającego dnia, niech słoneczko zaświeci specjalnie dla Ciebie w tym szczególnym dniu. Dziewczyny mam już zdjęcia ze swojego ślubu jak możecie to podajcie mi e-maila to wam wyśle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny! Asia ale jesteś wytrzymała, ale chyba powiedziałaśjuż swojemu mężowi o ciąży? Dorotko, życzę Ci udanego, niezapomnianego i wzruszającego dnia, niech słoneczko zaświeci specjalnie dla Ciebie w tym szczególnym dniu. Dziewczyny mam już zdjęcia ze swojego ślubu jak możecie to podajcie mi e-maila to wam wyśle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Dziewczyny pewnie zajęte swoimi sprawami, tak tu cicho, rozmawiam sama ze sobą heheh. Ja trochę posprzeczałam się z moim mężem i jest mi smutno, takie ciche dni, no może przesadziłam, ciche godziny, heheh. Pije sobie whiskacza i buszuje po internecie. Muszę sprzedać swoją suknie ślubną i chyba umieszcze ogłoszenie na allegro. Kolorowych snów dziewczyny i udanego weekendu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dorotka i jak tam po ślubie, jaką pogodę mieliście ? Jak tam zdjęcia ? życzę Ci aby wspomnienia z tego wyjątkowego dnia już na zawsze powodowały uśmiech na twej twarzy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Luizjanka
Dziewczyny czy to , że po kazdym stosunku lecę siusiu i od razu podmywam się może być przyczyna, że nie zachodzę w ciążę??? No nie śmiejcie się .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewczynki :) Oli...mój mail mika.80@interia.eu czekam na fotki ;) Luizjanka---> myslę że to nie jets przyczyną..... Ciekawa jetsem jak tam nasza Dorotka??? Na pewno weselisko udane :) Ale póki co czas na kawę...💤 tak zimno dzisiaj....brrr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Luizjana ja myślę że to nie ma wpływu, ja tam zazwyczaj leże sobie chwilke, ale myślę że to nie ma znaczenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny dziś idę do okulisty zobaczymy czy dostanę okularki :) idę na 13.30 więc musiałam się zwolnic z pracy - szef od razu się zgodził :). Oby tak szybko poszło z finansowaniem okularków :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Odebralismy projekt naszej kuchni w piątek. Niestety...cena jest zdecydowanie za wysoka... Musimy posuzkać kogoś innego, a przede wszystkim tańszego 😭 Od nast tyg wracam do domku... Mieszkanie u mamy już mi zbrzydło. 2 tyg wystarzą w pełni ;) Dzisiaj jedziemy wybrać łóżko, żeby już wyremontować sypialnie :D Wiecie, sypialnia ważna rzecz :P A @ jak mam tak mam od piątku :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Takie ładne słoneczko za oknem,aż dziw że tak zimno.... Co to dzisiaj wszystkie laski spią??? Dorotkę to rozumiem, wkońcy świeżo upieczona żona, to nue będzie siedziała na naszym tofiku :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziewczyny, szystko się udało, teraz muszę odpocząć. Pogoda była piękna, chociaż trochę zimno. Wszystko w miarę ładnie i sprawnie wyszło, poszło :) Narazie jestem jeszcze zakręcona ale co tam. Czekam teraz na okres i rozpoczynamy starania, już się nie mogę doczekać, jak tylko dostanę zdjęcia, lub linka do naszego albumu, to pd razu wam pokaże. Szczęśliwa ze mnie babka teraz. Pozdrawiam was wszystkie, od dzisiaj już się będe udzielać na tofiku (jak to mówi mikulinka). Całuski :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Luizjanka
Bo podobno całe nasienie wraz z moczem się usuwa:( i do tego jeszcze podmywanie. no to moze rzeczywiscie trzeba polezec troche z pupa w górze:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do Luizjany
wiesz, ja np mam tyłozgięcie i muszę poleżeć na brzuszku min. 30 min jak chcę aby plemniczki dopłynęły gdzie trzeba ;) gin mi to polecił, argumentując, że plemniczki skakać nie potrafią, tylko pływać ;) U mnie - pierwszy cykl starań i 11 dc.. Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Mirabelka, witajcie pozostale dziewczeta Mirabelka jak sie czujesz ?? masz jakies zachcianki ?? jak piersi brzusio?? Fajny ten wasz topik poczytałam troche, bede Cie tu odwiedzac . Mam nadzieje ze dziewczyny nie macie nic na przeciw??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewczyny:)))))))))))))))))))No wkoncu dostalam okresik, aluz bałam się że bardzo mi sie opóżni po odstawieniu tabletek ant.Ufffff:)) A tak wogóle to mam dzisiaj super dzień.Jeszcze 2 dni urlopiku, leniuchuję ,nadrabiam zaległości w spotkaniach z moimi ukochanymi przyjaciołkami.Szykuję sie właśnie na spotkanie przy winku i ploteczkach:)))I byłam dziś na 2-gim zabiegu mikrodermabrazji.Cudo, naprawdę.Widzę duże efekty.Pozdrawiam serdecznie Was wszystkie:))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Mini:)))))))))miło Cie widzieć.opowiedz cosik o sobie.Chyba że juz opowiadałaś a ja mam zaległości:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj mini, fajnie że do nas wpadłaś. Co do moich objawów to nie mam żadnych absolutnie. Dziś 30 dc, a ja nic nie czuję, więc nie pozostaje mi nic innego jak tylko czekać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HEJ HEJ :) Mini--->witaj... Wiesz, z tego co napisałaś zrozumiałam, żę Mirabelcia jest w ciązy? Nie jest....Jeszcze...:) Laski, kupilusmy wczoraj łóżko...teraz możemy płodzić dizecko :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewczyny, dziś 31 dc i tak delikatnie brzuch mnie pobolewa, oby to nie była oznaka nadchodzącego @. Będzie co ma być :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny...od nast tyg jestem już u sibie w mieszkanku....Czekam na ten dzień jak na zbawienie. Poza tym czuje się tak, jakbym sie tam na nowo wprowadzała - poważnie! :D W sobote malujemy sypailnie. Tylko niestety \"malujemy\" to słowo zbyt duże, raczej MALUJĘ... Bo mój mąż jedzie do Warszawy w sobotę o 7 rano, wraca w niedzielę :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Siemka Dziewczyny. Mirabelcia, kiedy terminowo wypada Ci @ . Mam nadzieje że nie przyjdzie. Musimy wszystkie dołączyć do Asi!!!! Mikulina, łóżko jest chyba najważaniejszym zakupem do nowego domu:-) Dorotka jedziesz gdzieś w podróż poślubną? Tak mi się dzisiaj ciężko wstawało. Od niedzieli zaczęliśmy starania, niewiem, czy można starać się codziennie, czy lepiej poczekać do dnia owulacji, wydaję mi się że owu nastąpi gdzieś koło czwartku. Mój partner ma słabszej jakości plemniki. Co o tym myślycie ? Gdzieś tam wyczytałam, że powinno się starać co drugi dzień, aby plemniki mogły dojrzeć,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Oli, ostatnio w 35 dc zaczęło mi się plamienie i w 37 dc okres na dobre się rozpoczął. Więc jak nie przyjdzie do 22 października to w przyszłym tygodniu będę testować. Ja współzyłam różnie raz co dzień, raz co dwa dni :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×