Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Kamcia83

Planujemy dzidzię na czerwiec/lipiec 2008

Polecane posty

A ja rozmawiam, wtedy jest łatwiej przynajmniej mi. Jakoś nie udaje, że nie ma tematu. Ojjj nie denerwuj się, ja już dzisiaj jestem w pozytywnym nastroju. Kochana uda się. Musi, a jak nie. To np dla mnie istnieją, jeszcze te samotne dzieci któcyh nikt nie chciał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja to też nie za bardzo lubię o tym rozmawiać i staram się unikać tego tematu, jeszcze się nagadam jak już się uda :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ja też... bo jak się powie, no STARAMY SIĘ to potem wszyscy ciewascy. Nie miałabym siły co miesiąc czy ile tłumaczyć, że jesscze się nie udało. Tak mam święty spokój.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość testówna
Witam dziewczyny, jak zwykle pochmurno i zimno wię wziełam sie za gotowanie mojej ulubionej zupki czyli żurku, pychota akurat na rozgrzewke. Ja już coraz bliżej końca oczekiwań, mnie też się nikt nie pyta bo nikomu się nie chwaliłam że się staramy!!!. Dla większości to pewnie będzie szok bo po pierwszym dziecku i 18 godzinnym porodzie powiedziałam nigdy więcej !!! a tu prosze znowu się staram chyba zapomniałam już o bólu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja siostra po 13 godz. tez tak powiedziała....no i dalej tak mówi, że na jedym dziecku zakończą. Znam moja siostre to wiem, że tak będzie. Kiedy Testówna robisz test? Podrzuć mi troche tego zurku...:P mniam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość testówna
Ugotowałam ogromny garnek na dwa dni wię zapraszm. Test zrobie po sobocie może w niedziele bo dłużej nie wytrzymam. Już ponad tydzień z rana ma 37,6 temp mam nadzieje że nie spadnie i nie dostane @

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja chyba nadal mam dziś dni płodne, bo mam okropne uczucie mokrości, a tak wogóle to czuje się jakbym miała dostac okres

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
umalowałam sie dziś do pracy, a że jestem nie przyzwyczajona do makijażu to niechcący zaczęłam trzeć oczy, dopiero po chwili się skapłam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurde no ja tez mam dziś 21 dc ( i dni płodne w pełni) i uważam że to stanowczo za wcześnie na test, więc nie łam się i poczekaj jeszcze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny :) Mirabelka całkowicie cię rozumiem mnie też kuje w serduszko jak widze kobietę w ciąży ale to nie z zazdrości tylko z tego że ja jeszcze nie jestem. Mikulina a co twój gin na to że to już twój 12 cykl starań?? skierował cię na jakieś badania albo twojego męża?mój gin powiedział że jak nie zajdę po czwartym cyklu starań to dopiero będziemy się martwić i kierować na badania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A co ja mam powiedzieć w grudniu ide na urodziny mojego chrześniaka i jedyną osobą która ni jest jeszcze matką to jestem ja szczególnie żę w tym roku będą tam dwie kobiety w ciąży i tam jet tylko temat ciążą i dzieci. W tamtym roku jak się mnie pytali to miałam wymówkę bo wykryto u mnie toksoplazmoze i gin zabronił mi przez rok zachodzić w ciąże a teraz co ma mówić :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mikulina a co to były za badania ?? Jeśli można spytać oczywiście.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A te wszystkie kbiety matki mają? Poza tym, przestań, to że inne maja to nie znaczy, że ty z tego powodu musisz mieć parcie. Nie musisz mieć dziecka bo inne kobiety mają. PS. Przepraszam jeśli jestem za bardzo bezpośrednia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie ja nie z tego powodu chce dziecko bo inni mają absolutnie nie !!! Ja po prostu bardzo już tego chce. Chce aby moje życie wreszcie miało sens teraz czuje jakbym stała w miejscu :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Valeri, może ja jestem głupia. Ale uważam, że nie wolno swojego życia sprowadzać tylko do jednego celu. A co jeśli sie nie uda? Trzeba mieć kolejny cel i sens dla którego warto żyć. PS. Po raz kolejny powtarzam, że nie chce być złośliwa i nie mówię tego złośliwie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×