Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Kamcia83

Planujemy dzidzię na czerwiec/lipiec 2008

Polecane posty

no to czekam sobie spokojnie do następnego czwartku, właśnie zaraz zadzwonie by się zarejestrować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobra coś mi składnia nie idziw :) Dobra Mirabelka Grauluję jeszcze raz. Ja się zmywam. O 14 badanie;. Trzymajcie kciuki, żeby maleństwo było widać i żeby wszystko było ok :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co z Mirabelką
Mirabelko, zrób sobie też betę, tak dla własnego spokoju, że wszystko jest w porządku:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
albo lepiej pójde jutro do gina, bo i tak musi mi dać skierowanie na usg (nie zamierzam na razie chodzić prywatnie). Zwolnie się trochę z pracy i pójdę, będę przez to spokojniejsza. A skoro Dorotka mówi że to 6 tydzień to i na usg może być już coś widać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co z Mirabelką
przykro mi Mirabelko, ale jeszcze nic nie będzie widać jeśli jednak chcesz to idź do gina i przekonaj się:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co z Mirabelką
natomiast jak najbardziej możesz iść do gina i dowiedzieć się wszystkiego oprócz usg:) najlepiej zrób betę i pokaż ją lekarzowi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie zdążę zrobić bety na jutro, więc pójde bez. Ponoć gin może wykryć ciąże nawet bez usg (ja tam się na tym nie znam). Pójdę jutro a na usg wybiorę się w przyszłym tygodniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co z Mirabelką
napisz koniecznie jak wizyta u gina:) powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mirabelko po 21 dniach po poczeciu zaczyna bic serduszko i to moze byc juz zauwazone przez USG ale nie wiem czy bedzie tak szybko. Ja pierwszy raz do gina poszlam prywatnie bo sie wystraszyłam to było po jakis tydzien po spodziewanym okresie (czyli jakies 21 dni po poczeciu) zrobila mi niby USG ale nie było widac pechezyka jedynie zauwazyla ze scianki pochwy czy tez macicy wskazuja na ciąze;) ale panstwowy nie da Ci tak wczesnie skierowania niestety:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mirabelka...no wreszcie sie odezwałaś i to z takimi newsami!!!!!! CUDOWNIE, wyobrażam sobie jaka musisz byc szczęśliwa :-) trzymaj sie cieplutko pozdrowienia dla wszytskich ja ide na sklepy kupic jakies ozdóbki świąteczne, potem jade odwiedzić tate i do pracy miłego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja na usg chcę iśc w przyszłym tygodniu i myślę że mój gin da mi bez problemu, a jeśli nie to wybiore sie też prywatnie. Jutro idę tylko się zbadać i powiedzieć mu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mini zajrzałam na tą stronę i coś tam mi wyszło. Tyle że wiek dziecka 2 tygodnie, a długość ciąży prawie 6 tygodni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mirabelka a mąz juz wie?? czy czekasz na to co lekarz powie?? nie wiem czemu ale ja jak zrobiłam test i wyszedl pozytywny to nie szukalam juz potwierdzenia bylam pewna na 100% ze jestem (nawet USG nie bardzo chcialam sobie zrobic , bo balam sie zaszkodzic dziecku) poprostu czułam ze jestem i juz ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co z Mirabelką
no i właśnie dlatego Mirabelko mówiłam, że na usg ważny jest wiek dziecka od poczęcia, a nie od ostatniej miesiączki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mirabelka bo długosc ciązy od ostatniej miesiaczki wychodzi Ci 6 tyg a wiek dziecka jest liczony od poczecia.... powinno sie do wieku dziecka dodac dwa tyg i wtedy masz dokładnay wiek ciązy czyli jakis 5 tydzien Ci idzie wg mnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ciąza trwa 38 tyg lub 40 jesli liczysz od ostatniej miesiaczki (czyli te dwa tyg przy cyklach 28 dniowych ) jak masz dłuzsze cykle to trzeba odjac roznice

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co z Mirabelką
wiek ciąży bez względu na poczęcie i tak lekarze będą liczyć Mirabelce od jej ostatniej miesiączki natomiast tylko usg będzie w stanie powiedzieć jaki wiek faktyczny ma ciąża:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mój mąż już wie. Test zrobiłam jak wyszedł do pracy, ja akurat miałam wolne. Po tym jak zobaczyłam 2 kreski, poleciałam do miasta kupiłam maleńkie buciki, zrobiłam kartke (już wcześniej) z napisem zostaniesz tatą i wszystko to razem z testem wrzuciłam do torby z mikołajem i jak mąż wrócił to mu to dałam. Ale się cieszył :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co z Mirabelka-to zalezy od lekarza prywatny mi liczy od ostatniej miesiaczki a panstwowy odejmuje mi dni ( bo tez mam dlugie cykle) i liczy poprawnie.. ja zreszta sobie tez:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co z Mirabelką
jeśli chodzi o termin narodzin dziecka to masz rację (Mirabelka ma zdaje się bardzo długie cykle coś koło 40 dni więc te dodatkowe trzeba dodać czyli + 12 dni do standartu 28), ale jeśli chodzi o liczenie wieku ciąży to od ostatniej miesiączki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co z Mirabelką
zresztą to nie takie istotne teraz, ważne, że jest kolejna szczęśliwa zafasolkowana:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mirabelka GRATULACJE !!! :D Mam teraz urlop i słaby dostęp do internetu ale musiałam przyjść do rodziców żeby dowiedzieć się jak tam Twoje testowanie no i proszę super niespodzianka :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzięki Valeri, ja jestem w siódmym niebie i już nie moge sie doczekać by powiedzieć rodzicom, ale zrobie to gdy bede już na 100% pewna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkie dziewczyny! GRATULACJE MIRABELKO. Ja byłam u gina w piątym tygodniu ciąży i zrobiłam sobie na życzenie usg, było widać pęcherzyk a dzidzia miał 2mm. więc prawie niewidoczna, ale wiedziałam że jest!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×