Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Kamcia83

Planujemy dzidzię na czerwiec/lipiec 2008

Polecane posty

Cześc dziewczyny. Jeżu jaka jestem przytrzymana dzisiaj. Nie wyspałam się, spać mi się chce w KRakowie na dodatek wieje wiatr jak diabli, więc dodatkowo boli mnie głowa. Dzisiaj jestem malkontentem :D Chodze i marudzę, nic mi nie pasuje i stwierdzam, że na pewno nic mi się nie uda... Mikulina cieszę się, że zadanie odrobiłaś :) Oli ja też narazie nie gratuluję, cieszę się razem z tobą, czekam na wyniki twojej wizyty u ginekologa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny czytam tak sobie posty i na 75 stronie Lampa napisała że jest w ciąży i chyba od tej pory się nie odezwała a bardzo jestem ciekawa co u niej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a szkoda bo przecież o to tu chodzi aby dzielić się swoimi zmartwieniami i radościami a niektóre osoby robią tak że jak już im się uda to znikają szkoda :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze czekam na wieści od Mirabelki a ona ma wizytę dopiero na 14 a ja o 14 muszę wyjść i będę dopiero jutro jak się wyrobie bo internet mam w pracy i u moich rodziców teraz jestem u rodziców ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej kobiety, byłam u gina i już mi lepiej, bo powiedział że lekarz który mi robił USG za daleko w przyszłość wybiega, dopiero staram się 2 miesiące więc nie ma co mówić o niepłodności, kazał mi mierzyć temerature i starać się przez kolejne 2 m-ce i dopiero jak się nie uda to przyjść i zaczniemy jakieś leczenie. A to ognisko to przerośnięty pęcherzyk Grafa czy jakoś tak. Jak na razie doktor kazał się nie martwić tylko brać do roboty :) Valeri, Oli - więc macie rację trzeba być pozytywnie nastawionym, a ja durna od razu spanikowałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Dziewczyny!! Nie ma nikogo a ja w końcu mam sprawny komputer i znów mogę być z wami. Miałam mega awarie kompa Ja czekam na niechciana @. Ma nadejść w sobotę. To będzie smutny dzień jeśli nadejdzie :( Ale myślę pozytywnie i cały czas mam nadzieję. Mam regularne co do dnia i niemalże godziny wiec jak w sobotę nie nadejdzie to mogę sie zacząć cieszyć. Ale objawów na razie żadnych nie obserwuje. Tzn mam obolałe piersi jak na okres i mam podyższoną tempkę 37,2 popołudniu 36.9 rano. No ale generalnie to są objawy, które zwiastują zarówno nadejście @ jak i możliwa ciąże. A wiec czekam i sie modle. Zaglądnę później może ktoś sie pojawi. pa pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam wszystkich bardzo serdecznie. jestem tutaj nowa osoba ale od ok. 2 tyg. czytam wasze forum. Rowniez chciałabym sie z wami dzielic moimi doswiadczeniami- z tym ze nie chciała bym za bardzo sie wciskac....Czy ktoras z was ma termin porodu na czerwiec???Czy mam szanse z wami porozmawiac?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mirabelka kochana, no widzisz, że nie ma się czym martwić. Dasia witaj znowu :) Paola witaj :) Zapraszam swoim imieniu i pewnie w imieniu innych dziewczyn :) Nie wiem czy któraś z dziewczyn ma termin na czerwiec. Ja się orobiłam, zrobiłam to nieszczęsne pranie, zrobiłam rybkę na egzotyczno, wafla i jestem z siebie dumna :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witaj Paola, pewnie że możesz do nas dołączyć, z tym że u nas więcej staraczek niż już zafasolkowanych. A ja właśnie posprzątałam kuchnię i w miarę salon (pustkami świeci bo jak na razie mebli nie mamy). A mąż skrobie ściany w przyszłym pokoiku dzięcięcym, będziemy tam kłaść jakiś tynk :) A w sobotę prawdopodobnie będę miała pierwszych gości w mieszkanku :) Luskusów nie mamy (jeszcze :)) ale jest gdzie usiąść i wypić kawkę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
CZEŚĆ DZI\\EWCZYNKI :) Dzisiaj już czuję się o wiele lepiej :D Wczoraj szybko położyłam się do łóżka. Teraz kawka..........bez Mirabelci...niestety :( Pozdr!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja strasznie dzisiaj senna jestem na dodatke jestem prze @ i wszytsko mnie boli a zła jestem jak osa:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
K.... Ale jestem dzisiaj zła. Nic mi się nie chce, jestem strasznie rozdrażniona i wogóle okropna a najchętniej to bym płakała. Mogę się przyłączyć do picia kawy. Jestem zmęczona. Już mam dość od tygodnia albo i dłużej śnią mi się jakieś koszmary w nocy, budzę się jak dziecko. Okropność.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Dorotko, może napij sie melisy wieczorem??????????????? A dzień dzisiaj taki jakiś du***piaty! Cchce juz być w ciepłym domku :( Jutro sobota-śpię do południa!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jutro sobota, ja zamiast spać mam sprzątanie. Melisa nic nie daje ja piję melisę, ale to nic nie daje. Odz dziecka mam problemy z koszmarami, widać coś mnie stresuje ostatnio.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hehehe no to to gratulacje dla siostrzeńca, trzeba zrobić mu jakiś miły prezent :D Mam nadzieję, że się bardzo nie męczy z ząbkami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość testówna
Cześć jestem nowa. Według moich obliczeń jak okaże się że jestem w ciąży to termin będę miała 27.07.08r. Jestem 6 dni po owulacji a @ mam dostać 17.11. wię jeszcze za wczas robić test a nie umiem się doczekać. Z objawów mam poranne mdłości od 2 dni i pobolewa mnie podbrzusze i jestem bardzo senna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×