Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Kamcia83

Planujemy dzidzię na czerwiec/lipiec 2008

Polecane posty

A co ty się przejmujesz teściową i szwagierką. Jakbym ja miała się przejmować moją \"kochaną\" szwagierka to juz tu nie siedzę. Ty im powiedziałas o planowaniu dziecka itd? Jeśli tak to po co. Przeciez to jest wasza sprawa i wasze zycie. Nikt nie będzie go wam układał. Wkurzaja mnie tacy ludzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mówiłam szwageirce to zostałam skrytykowana, że w tak młodym wieku zabieram się za dzieci, że nic nie mam, że to, że tamto, że braknie kasy itd. A moja teściowa. Błagam tylko, żeby nie udała zawału serca jak się o tym dowie. Wiem jak reagowała na ciąże swoich córek a co dopiero na moją, nie ślubną ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mnie też tacy ludzie wkurzają, ale co zrobić, jedyne to staram się olewać. Ale prawda taka, że bardzo się przejmuję tym co mówią inni. Chociaż kobiety które są mamami mówią, że co innego staje się ważne i nie przejmuje się człowiek już tak bardzo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dla niej może i nie, ale dla was był i to był WASZ slub nie JEJ. Ta twoja teściowa to nie miałaby ze mna lekką.... ja z ta swoją niewyparzoną gebą :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przy mnie to ta Twoja tesciowa, juz by była po 7 zawałach. Bo ja bym jej nie popusciła, takie wtrącanie się w zycie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też mam niewypazoną gębe, ale czasem mi szkoda ludzi i szkoda mi się odzywać. Ale wiem, że mogę kiedyś nie wytrzymać, a szwagierce też bym chętnie nagadała. Ehhhh ale ja głupia jestem. No nic n ie przejmuję sie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze w supermarkecie mówicie?? obok pracy mam tesco to może podskocze zobaczyć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na pewno, bo tyle razy widziałam, na tych stoiskach co sa prezerwatywy jakieś tabletki itd. Mikulina nie dam się, ja to po prostu za dużo biorę do siebie. Nienawidzę ludzi który uważają, że mają monopol na dobre życie i każdy kto inaczej żyje niż oni jest BE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
okokokokokok ale Ci zazdroszcze ze mieszkasz w Krakowie..Uwielbiam to miasto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja nieznoszę, i już bym się chciała przenieść do rodzinnego miasta. Kraków jest fajny do zwiedzania, do turystyki, na zakupy ale nie do mieszkania. Przynajmniej wg mnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej kochane coraz bliżej do ustalonego terminu staran o dzidzie a ja znów się bać zaczynam:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rzeszów :) Tylko ciiii :D Nie mówić nikomu :) Hehehehe, Mikulina póki tu jestem to zapraszam. Rihanna nie denerwuj się, jedna tajemnica, że przytulanie jak się dwoje ludzi stara, jest 100 % lepsze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak ale sama nie wiem czy bede bardziej roczarownana jak się nie uda czy moze jak sie uda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rihanna, hehehe jak się uda to już raczej nie będzie czego żałować i to już nie będzie czas na rozczarowania a jak się nie uda to się będzie dalej starać :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
okokokokokok Moja siostra dosc dlugo mieszkaąl w Krakowie i była bardzo zadowolona . A rzeszów no coz sentyment mam wielki do tego miasta:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja się cholernie boje ze moze byc cos nie tak no i nie ukrywam ze przytyje:(i pozniej juz taka zostane!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×