Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Kamcia83

Planujemy dzidzię na czerwiec/lipiec 2008

Polecane posty

Gość testówna
Hej. Właśnie wróciłam z zakupów, nie mogłam się powstrzymać i kupiłam w aptece kolejny test ciążowy Bobo-test strumieniowy, potrafi wykryć 2-3 dniową ciązę, wykrywa hCG przy stężeniu 10mlU/ml. co do przytycia i zrzucenia tego po porodzie to przy pierwszej ciąży przytyłam książkowe 12kg a do formy doszłam po roku i ważyłam mniej niż przed ciążą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja raz robiłam ten strumieniowy, parę razy paskowy. Tak przeważnie płytkowe. Ja czekam z testem do środy, albo czwartku. Chociaz chciałabym zorbić JUZ :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny powiedzcie mi, czy zawsze w ciązy trzeba źle się czuć? Niektóre dziewczyny tylko nie dostaną @ a juz mdłości itp... a ja nic. To znaczy nie wiem czy jetsem w ciazy, tak tylko pytam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a to w sumie mało bardzo przytyłas?nie wiem ja teraz bardzo przytyłam 11kg do przodu i boje się jeszcze bardziej przytyc staram się zeby to zrzucić ale cosik ciężko bardziej sie boje jak pogodze szkole. pisanie dwóch prac i prace oj chyba głupia jestem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość testówna
Ja jestem 10 dni po owulacji, jutro rano będzie 11dzień to powinno coś wyjść, co o tym sądzicie? @ mam dostać w sobote.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
myślę że możesz zrobić juz test wydaje mi się że powinien wyjść mtrzymam mocno kciuki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość testówna
Trzymaj mocno rihana, mam nadzieje że się uda czuje to że mam w sobie fasolke objawy też pasują. Moja pociecha ma 3,5roku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak masz taki czuły test to moze Ci juz jutro rano wyjsc :) no chyba ze mimo wszystko masz mało tego hormonku.. powiem Ci ze rozumiem bo te dwa tyg od owolacji do okresu (domniemanego) u mnie niestety trwaly wiecznosc... ale oplacilo sie czekac (pierwszy test wyszedl mi negatywnie bo za wczesnie zrobiłam)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
AAAA :D Hehehe. No to nie dziwię się, że jakiś sentyment jest :D Rihanna każda przytyje, ale na szczęscie większość z nas chudnie po ciąży.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no własnie dzis sie wazyłam u lekarza i nic jak do tej pory nie przytylam.. nie wiem czy powinnam sie martwic:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mikulina, moja szwagierka nie miała, żadnych dosłownie żadnych objawów na początku, potem tylko czasem bolała ją głowa. Jak widzisz nie każda kobieta musi się źle czuć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość testówna
Pierwszym który mi daje znać dziennie i prawie non stop jest kłucie w podbrzuszu tak jakby się macica rozciągała, w pochwie jest tak mokro że titanik by się utopił, piersi mi nieznacznie się zaokrągliły i ciągną mnie po boku, non sto bym piła- zgaga i sikam co pół godziny. Czasami kręci mi się w głowie i mdli. Co wy na to?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no testówna...to by mogło być to! Fasolinka...ja tak myslę, nie wiem nigdy w ciązy nie byłam. TRZYMAM ZA CIEBIE KCIUKI...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja w zasadzie nie mialam nietypowych objawow (tylko takie przedokresowe) jedynie co sie zmieniło u mnie przed okresem to to ze zamiast na slodycze mialam ochote na ciepłe, tresciwe posilki . od słodyczy mnie odzucilo a zazwyczaj przed okresem to mogłabym i tone czekolady zjesc:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość testówna
Mikulina nie dziękuję żeby nie zapeszać, Jutro rano dam znać co wyszło. Mój mąż już zaplanował ferie zimowe będą w dniu moich urodzin tj 20.02. jak się uda to będę w 4miesiącu. Jedziemy na tydzień do Zakopanego do Willi Anuś jak chcecie zobaczyć to ich strona www.willa-anus.pl pokoje wdeche ja będę miała numer 8. Polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość testówna
okokokokokokoko Przy pierwszej ciąży też nie miałam za wiele objawów, ale przy drugim dziecku piszą że kobieta może szybciej odczuwać dolegliwości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mogą, ale też nie tak wczęsnie i aż tyle na raz. Nie neguję, że jesteś w ciąży bo mam nadzieję, że jesteś. Ale chodzi o to, że wg i wg tego co czytałam jest to raczej niemożliwe. PS> Jakie ceny są w tej willi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny, witaj testówa - zerknęłam na tą stronkę z Zakopanego, ja tamtej zimy też tam byłam, ale w innym Pensjonacie. Mój mąż uwielbia góry i podobało mu się. Ja tam wole ciepło i słońce i wodę :). Dziś mój 18 dc, po plamieniu nie ma już śladu, więc jeśli wczoraj to plamienie oznaczało owu, to można by wywnioskować że cykl mi się skrócił. Ale żeby sprawdzić muszę jeszcze poczekać. Temperaturkę mierzę, tak jak lekarz zalecił, ale na razie utrzymuje si e na stałym poziomie, a ja i tak nie za bardzo rozumiem co i jak z tą tempką. Spisuję pomiar i za 2 miechy pokażę lekarzowi, chociaż mam nadzieję że nie będę musiała i przyjdę już z groszkiem w brzuszku:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość testówna
Za dobę od osoby chcą 45zł plus 10zł śniadanie i 18zł obiadokolacja, posiłek trzeba wykupić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×