Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Kamcia83

Planujemy dzidzię na czerwiec/lipiec 2008

Polecane posty

to rzeczywiście nie tak drogo, jak na takie warunki :) Życzę udanego wypoczynku i dużo śniegu :) Dziewczyny w czwartek już wracam do pracy, jak już wszystko ogarnę, zobaczę co i jak - czyli znowu wpadnę w rytm :) - to już będę z wami częściej :) Teraz mężuś kładzie tynk w pokoiku przeznaczonym dla przyszłego dzisziusia - a ja znowu się zastanawiam jaki kolor ma mieć ten pokój. Kuchnia jest delikatnie żółta, salon biały + jedna ściana ciemny fiolet. Moja sypialnia będzie turkusowa - ale to do dopiero w nowym roku. A jaki pokój dziecięcy - myślę o seledynie albo pomarańczowym. Tynk wychodzi super :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też jeszcze nic nie jadłam a zaraz muszę wychodzić z domu. No ale co zrobić. Potem zakupy i zjem coś dzisiaj dopiero około 18 :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny skoro w 17 dc miałam plamienie świadczące prawdopodobnie o owu, to kiedy powinna nadejść miesiączka, za ile dni mniej więcej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mirabelka ale skoro temperatura Ci sie nie zmieniła to chyba nie owolacja:) a mierzysz zawsze rano przed wstaniem z łózka , tym samym termometrem??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mini mierze zawsze rano od 4 dni: 36,6; 36,5; 36,5; 36,5. Mierze zbyt krótko by zdawać się na temp. A takie plamienie miałam 1 raz w życiu, mam nadzieję że to jednak owu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mimo wszystko przy owolacji temperatura powinna znaczaco wzrasnac bez wzgledu na to czy mierzysz od niedawna czy tez nie... A szczeze mowiac o krwawiuniu podczas owolacji nie slyszalam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja właśnie o tym słyszałam, tyle że też dziwi mnie że mam niską temp. No ale sama nic nie wymyślę, poczekam sobie trochę i się okaże, czy okres przyjdzie za 2 tygodnie czy nie - jeśli przyjdzie to znaczy że to była owu, a jak nie - no to nie wiem - moze to takie jednorazowe z niczym nie związane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze ale wiesz krwawienie to krwawienie nie ma co tego bagatelizowac ,,, no chyba ze zaciełas sie przy goleniu;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale ja też czytałam że w czasie owu występuje malutkie plamienie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie, to były może z 2 jaśniutkobrązowe plamki, zauważyłam je ze śluzem. No i więcej pojawiło się po współżyciu, a więcej nie. No i wiem że wiele dziewcząt rozpoznaje owu właśnie po plamieniach w środku cyklu - to jest normalna oznaka owu. Tylko ja się dziwię bo nigdy tak nie miałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przy silnej owulacji wystepuja czasem krwawioneia ja tak mialam kilkakrotnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no więc widzisz mini, że plamienia są całkiem normalne, ale czemu ta tempka mi nie wzrosła, moze tak być?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja nigdy nie mialam plamienia wiec sie nie wypowiadam ...a co do temperatury to siostra mi podpowiada ze musi być zwiekszona (ona jest po szkoleniu z tej metody) . moze poszukaj jeszcze w necie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a jeszcze zobaczę. Chyba najlepiej dam sobie z tym spokój, nie ma co się tak nad tym rozwodzić :) W każdym razie staranka trwają :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i bardzo dobrze :) ja oczywiscie ze swojej strony kciuki trzymam bardzo mocno:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
właśnie najlepiej nie mierzyc tylko...działać i nie myślec za bardzo:)czy się udało czy nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Macie racje dziewczyny, Mini a właśnie trochę poczytałam o owu i tempce i okazuje się że tempka wcale nie musi wzrosnąć przy owu, może wzrosnąć nawet dopiero po 3 dniach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no widzisz to mam jakies zle informacje . a u ciebie wzrosła po trzech dniach , kiedy mialas to krwawienie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
--->> Do Testównej masz takie same objawy jak ja... a moja ciąża jest już pewna więc... życzę POWODZENIA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mini ja to plamienie miałam dopiero wczoraj, wiec jeszcze tempka może wzrosnąć. Na razie daję na luzik i idę pomóc mężowi przy remoncie - właśnie mi będzie parapecik zakładał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej!!!!! Zrobiłam Test!!!! I Mam dwie kreeeechy!!! Jeszcze nie doszłam do siebie. Miałam zrobić jutro rano ale nie wytrzymałam i zrobiłam od razu jak wróciłam z pracy. Jutro ide zrobić bata hcg żeby mieć pewność. Nie wierze! Jestem w szoku!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
serdeczne gratulacje Dasia, jak mniemam to był 2 cykl staranek? Życzę spokojnej ciąży :) I trzymaj za nas kciuki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dokładnie drugi cykl i sie udało!! Teraz tylko sie trzeba modlić żeby wszystko szło jak należy i bez komplikacji bo to na pewno zaledwie 2- 3 tydzień. Za Was trzymam kciuki i oczywiście cały czas będę z Wami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×