Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Kamcia83

Planujemy dzidzię na czerwiec/lipiec 2008

Polecane posty

moja mama ma 44 lata i jest laska fajna. mikulina twoja siostra jest w moim wieku i jest podobna do ciebie. Mama świetna babka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Głosy też mamy takie same :D:D Jak jeszcze mieszkałysmy z siostrą z mamą to nigdy znajomi nie wiedzilei kto odebrał telefon stacjonanry. Wkręcałyśmy tak znajomego mamy...:) ale były jaja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam wujka który ma brata bliźniaka i opowiadał nam jak to różne kawały w szkole można było robić. Teraz w rodzinie, u mojej kuzynki, też urodziło się 2 chłopaczków- eh, chyba jest teraz urodzaj na facetów. Wszyscy moi znajomi mają synków. JA CHCE CÓRKE - tak dla odmiany:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale to co ja zrobiłam w szkole średniej to jest nic.... Nie chciało mi się jakiś czas vchodzić do szkoły, pałki się nazbierały oczywiście no i zebranie rodziców. Mamie nic o nim nie powiedziałam....Siedzę u koleżanki po skzole, moja mama w pracy, dzwoni siostra KASIA...DZWONIŁA DO DOMU TWOJA WYCHOWAWCZYNI ŻE ZEBRANIE BYŁO JAKIEŚ TAK? TY NIC MAMIE NIE POWIEDZIAŁAŚ... no nie powiedziałam...ONA BĘDZIE JESZCZE DZWONIC BO CHCE Z MAMA ROZMAWIAĆ.... Toa ja nic, tylko na drugi dzień urwałam się z lekcji ppjechałam do domu, znalazłam numer do wychowawczyni i dzwonię...DZIEN DOBRY JETSEM MAMĄ KASI....bl ble ble....CO? KASIA NIE CHODZI DO SKZOŁY? JA SOBIE Z NIA POROZMAWIAM...itd..bla bla bla... Nauczycielma była święcie przekonana że rozmawia z mamą...a ja miałam godizny usprawiedliwione i zero piekła w domu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze no to niezłe ziółko z ciebie. Ja to muszę powiedzieć że byłam wzorową uczennicą :) Pałki się u mnie nie pojawiały, a rodzice nie musieli sie martwić. Za to teraz mają udręke z młodszym rodzeństwem, zwłasza bratem. Jak to mówi moja mama - gdy chodziła do mnie na zebrania to rosła w oczach z dumy, a u brata musi sie chować pod ławkę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja mama miała ze mną mękę... droge krzyżową. Ja nigdy nie słuchałam, byłam niegrzeczna....ale to tylko w skzole średnije. A ten incydent z telefonem to był w 2 klasie średnije, potem juz się poprawiłam. Moja siostra zawsze była wzorowa, słuchała mamy...przychodziła o umówionej godz. do domu....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
będę sie już zbierać dziewczyny, już prawie 15 dzięki Bogu, bo już mi sie chce do domu. Papapapapap No i wiecie co- kurcze seksu mi się chce. Odkąd odstawiłam tabletki (ponad 4 m-ce temu), mogłabym co dzień (prawie :)) - ku uciesze mrgo lubego. Pozdrowionka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W sumie chodzi o to, że mam za miekkie serce. A drugie to, że ja pewnych rzeczy po prostu nie rozumiem. Możecie wejsc na bbloga ze stopki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tam napisałam co i jak, ale chodzi głownie o to, że ludzie mnie oceniaja, a tak naprawde minimalna ilośc osob szanuje moj slub i uznaje go za wazny, ileż ja sie juz nasluchalam o nim :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Najważnijesze, że ślub dla Ciebie, dla Was jest wążny...bo to najważniejszy dzień w zyciu\\!! A gadaniem ludzi nie warto się przejmować- olej system :) Glowa do góry!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oglądam właśnie meble, bo mam półtora roku żeby powoli powoli wyremontować dom do którego się wprowadzimy, jak wam się podoba ten komplet? http://www.allegro.pl/item244210628_nowa_malta_nowa.html i jeszcze jeden http://www.allegro.pl/item246834872_okazja_nowy_komplet_3_2_1_do_salonu_.html Co do tego ślubu to od początku były problemy i dramaty, ja już tylko marzę żeby było po wszystkim. Wiem to okropne, ale od samego początku krytyka itd. Głownie to zasługa moich przyszłych teściów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ten pierwszy bardziej mi się podoba. Chociaż koleżanka ma podobny do tego który jest w drugim linku, ma taki niebieski i dosć fajnie wygląda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam mam 24 lata i dziecko o dziecku mysle od dluzszego ale zawsze bylo jakies ale... moje kochanie chce dziecko ale nie teraz bo zawsze znajdzie sie powod ale stalo sie tak ze zmienialam tabletki microgynon na harmonet i zaczelam je brac po 7 dniowej przerwie a powinnam nie robic przerwy tylko wziasc odrazu wynik jest taki ze i tak nie jestem zabezpieczona wiec postanowilam odstawic je calkowicie i chce odzcekaac 3 miesiace no i pozniej zaczac starania a moje kochanie na wesolo poinformowalam ze robimy dziecko i odstawiam tabletki bo jak bede czekac na jego decyzje do 40stki.. zobaczymy jak to bedzie bo zdaje sobie sprawe ze to nie jest takie proste zrobic dzieciatko a na dodatek 17wrzesnia urodzilo sie dzieciatko mojego brata wiec jak je zobaczylam tonsie zakochalam troche sie rozpisalam ale mam nadzieje ze nie jestescie zle z tego powodu mam pytanie do kamci 83 masz astme ja rowniez tylko ze przestalam zazywac leki bo czuje sie ok a czy rozmawialas z lekarzem jak to jest w ciazy bo ostatnio czytalam na jakims forum ze nie mozna rodzic naturalnie jezeli ma sie dusznosci wysilkowe no i jakie brac leki w przypadku ataku dusznosci buziaki🌼🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kto jeszcze wie
czy jest wśród was nauczycielka? Ja mam umowe na rok i troche sie boje ze mi nie przedluza potem:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sorki napisalam ze mam dziecko nie nie mam dopiero zaczne sie starac jeszcze jedno z tego co czytalam to powinno sie brac kwas foliowy oraz magnez jestem zkolobrzegu..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Magniez niekoniecznie, najlepiej jak sobie zrobisz badanie krwi i wtedy dopiero jakieś suplementy jeśli wogole trzeba będzie brać. Powinno sie brać kwas foliowy, i najlepiej wyleczyć zęby i zrobić jeszcze kilka innych badań :) Dopiszcie się dziewczyny do tablelki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam w rodzinie pedagoga przedszkolnego, dziewczyna pracuje sobie nadal, nie było problemu, żeby wróciła do pracy po macierzyńskim. wszystko zależy od pracodawcy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie nowe kobietki! ja pracuję ponad rok, po ciąży zamierzam iść na macierzyński a potem zaraz wrócić do pracy. Podejrzewam że na ten czas zatrudnią kogoś na zastępstwo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a masz umowe
na czas okreslony?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×