Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Kamcia83

Planujemy dzidzię na czerwiec/lipiec 2008

Polecane posty

CZEŚĆ DZIEWCZYNKI....:) Mama pojechała. A ja nalałam sobie lampkę swojskiego wina :) Hmmm pycha.... Kurczę, kolejny samotny wieczór. Poza tym mam lekkiego doła... ale myślę że szybko mi przejdzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
matko!!! napisalam referat do Was i forum sie zacięło wyskakiwał błąd i wszytsko mi przepadło, jaka jestem zła.... wiec teraz w skróce...witaj aga. co do astmy moj gin powiedział tyle ze leki bede musiała skunsultować ze swoim ogólnym lekarzem i nic wiecej!!!!!!! biore jeden inhalator - pulmicort, nie mam jakis starsznych ataków, jedynie nie moge się śmiać za bardzo :( no i biegać. z pływaniem nie mam problemu, mogę szybko chodzić. co do pordou to nie szukałam nic na ten temat ale naturalnie może rzeczywiście być cięzko :( nie wytrzymałam dziś dziewczyny...kupiłam sukieneczkę... za 7 zł tylko :) musiałam bo jakbym wyszła ze skelepu i pomyślała ze ktos inny by ją kupił...to gggrrrrr wklejam fotki http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/1c0f05e0bcc68c26.html http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/44e2d5b5b8bfdb1a.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mikulinka,,,ja tez mam doła, jestem sama w domu maz bedzie gdzies za godzinke a ja z obiadkiem czekam iczekam.....i chciałabym wina ale nie mam :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zaraz wam dam świeże zdjęcie od mojej siostry, mała wygląda jak bokser hehehe tylko wgram i wkleje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja własnie znalazłam jakieś zdjęcia z babskiej imprezy i wam wysyłam :) To była imprezka nad jeziorkiem...fajnie było :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewczyny z samego rana. Kamcia ta dziewczynka twojej siostry jest śliczniutka. Moje dzidzi raczej powinoo być blondynką/iem, bo oboje z mężem mamy jasne włosy, chociaż sama nie wiem czy to tak można planować. Bo mam kuzynkę, która ma czarne włosy i mąż też ma ciemne, a dzieci są blondynami (może to po dziadkach?). Wiecie dziewczyny tak sie zastanawiam, jak ten czas zleciał że już dojrzałam do macierzyństwa, dopiero co byłam w liceum, miałam inne sprawy na głowie, a teraz mam męża, własny dom - całkiem inny świat... No i teraz staram się o dziecko, gdzie jeszcze rok temu nawet o tym nie myślałam. Człowiek się bardzo zmienia, myślenie sie zmienia... Nie moge tylko trzymać na wodzy swoich nerwów :) hihihi - to się u mnie nie zmienia, ale sie zaczne starać, bo przecież nabawie sie kiedys nerwicy :). A wkurzają mnie najdrobniejsze rzeczy, nienawidze nieporządku w domu, muszę mieć czysto i wszystko musi być na swoim miejscu. Za to mojemu mężowi nic nie przeszkadza - ku mojemu zmartwieniu, ale gonie go do sprzątania, chociaż on tego nie lubi. Zobaczymy jak będzie w nowym mieszkanku - w każdym razie ja ze ścierą latać ciągle nie będę, a i denerwować się nie będę , bo i jak? A moze już dzidzia będzie i wszyscy będą o mnie dbać i wyręczać- ale będzie fajowo!!!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i pierwsza godzina pracy minęła. Kawusia z syropem (pychotka) opróżniona już do połowy filiżanki. Jeszcze żeby słońce mocniej zaświeciło za oknem i będzie dobrze. Jeszcze tylko 7 godzin pracy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny na forum tym jest taki topic o śmiesznych wpadkach na porodówce. poczytajcie sobie. Osobiście boje się porodu i takie opowieści mnie podnoszą na duchu i dodają odwagi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja sobie wczoraj kupilam Folik ;) i lykac go bede codziennie rano. O dzidziusia chcemy zaczac sie starac w podrozy poslubnej. Dokladnie za miesiac ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Kurde no My też już łykamy folik (ja od 1 lipca). Powodzenia w starankach. Będziesz się starać tak jak Kamcia w październiku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mikulina właśnie sobie to czytam, fajne to: \"ciiiiiii obudizmy tate.. nieee tata jest w szlafroku nic nie bedzie slyszał \" hihih :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hheheh własnie...dobre...ale podobało misię to pierwsze...TY BĄDŹ CZŁOWIEKIEM... :D Ale mam zajob lekki w pracy! Na dodatek podobno od paździenrika będziemy mieli KIEROWNIKA....ci którzy go znają to podobno mówią że służbista straszny i bedzie stał z batem...:o Pięknie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×