Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Kamcia83

Planujemy dzidzię na czerwiec/lipiec 2008

Polecane posty

ok dzięki, ale i tak najpierw zapytam lekarza, co i czy wogóle mam coś robić. A może nic się nie będzie działo. Zobaczymy. Za chwilkę bede miała luzik, szef sie zmyje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mój szeryf już się zmył, ale podobno ma jeszcze wpaść.....a potem to już chyba powie...DO WIDZENIA PRZYJEMNEGO WEEKENDU KASIU

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no mój też właśnie wyszedł, więc już godzinę nic nie robię tylko się byczę, bo w końcu jutro znowu do pracy, tyle że na 9.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zjadłam przed chwilą 3 jabłka, i pękam...... U mnie remont w budynku - kładą kafelki, wiercą i jest ogólnie bardzo głośno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no mi też sie nudzi i dlatego wole jak mam brzydko mówiąc zapierdziel w pracy, bo wtedy ani się obejrzę i już 15.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
CZEŚĆ DZIEWCZYNKI, WIDZĘ ŻE JUŻ OD RANA SIĘ ROZPISUJECIE OSTRO. głupi caps lock. ja dość zajęta byłam, mam szefowa na lekcji dziś i jakiegoś nowego rodzica więc porządnie chcialam lekcję przygotować , duż oćwiczeń, zabaw itd, wiec siedzę, drukuję, tnę, przyklejam i tak od rana. a wczoaj poszłam spać o 21.30!!!!!!!!!!! maż przyjechal z pracy o 20.30, kolacja myju i do łóżka. więc dziś jestem wyyyyspana :-) jutro i w niedziele chyba nie bedzie mnie cały dzień. jutro jade na urodziny i nie wiem czy na noc nie zostajemy a w niedziele mam braciszka :-) też mam żylaka..koło kolana, mały ale jest drań skubany, zastosuje też tą maść!!!! dzięki:) zajrzę wiczorem albo późno w nocy jak mój luby już pójdzie spać i skończy przeglądać auta na allegro hehehe buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też na pewno wpadne jutro, dziś już nie, bo musze pojechać z M na zakupy, poza tym jak już mówiłam ja to wcześnie chodze spać, wiec wieczorkiem na pewno nie będę. Za to jutro na pewno. Życzę wam miłego weekendu. Tobie Kamciu udanej imprezki. PAPA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nicole jasne, ze mozesz dołączyć...tylko nie bedzie terraz żadnej z Nas...chybaaaa dzięki dziewczynki, ja również życzę Wam udanego weekendu ❤️ 🌼 ❤️ 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam moge sie dolaczyc? myslalam ze bede majowka 2008 ;) jednak sie nie udalo :( :( :( dzis mam 7 dc i chodujemy armie na wielki strzal na 13 dc (owulacja powinna byc 14 dc) :) wiec tak jak Wy planuje na czerwiec lipiec 2008, do trzech razy sztuka :) pozdrawiam i mam nadzieje ze mnie przyjmiecie do swojego grona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to szkoda ze Was nie bedzie , ale mysle ze w poniedzialek popiszemy:) milego weekendu!!! papap

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam widze ze sie mijamy i niestety nikogo nie ma 15 .... chcialam zorientowac sie ile kosztuja badania toxo rozyczka chlamydia mocz no ale jak dojechalam do szpitala okazalo sie ze jest juz nieczynne wiec musze czekac do poniedzialku ale kupilam dzis zapas kwasu foliowego i za 250 tabl zaplacilam 16zl innej firmy niz folik powiedzcie jak wlkeja sie do tabelki? co do ciuszkow to rowniez mnie kusi ale jak narazie jeszcze sie powstrzymuje ale jak juz zajde to bedzie z tym trudno... buziaki🌼🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam was wszytskie i nie wszytskie :-) witam nowe i stare :-) zeby wkleić sie do tabelki musicie ją sobie skopiowac i wkl;eic w momencie kiedy piszecie posta wtedy dopisujecie sie pod ostatnim imieniem...prooooste:) ja tylko na chwilke, ide kolacje robic m bo dzwonil ze bedzie do pol godzinki. udanego weekendu, mikulinka nie wypij całego swojskiego winka hihih mirabelka, ty pewnie bedziesz caly weekend ,meble wybierac, powodzenia!!!! okokokokoko a ty co bedziesz robiła????? bo nie doczytałam :-( w kazym razie have a good weekend!!!!! ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mirabelka, zapomniałam ci napisac powodzenia jutro!!!!!!!!!!!!!!!!! nie martw sie nic Ci nie zrobią, a jak Ci powiedzą że Cię zwolnią to daj jednemu i drugiemu w pysk i powiedz zeby ci nie podskakiwali hihihih

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aga, nikola, iska, witajcie.... miło poczytać Wasz ezmagania z zajściem w ciążę...wpisujcie się do tabelki i piszcze moje drogie i przytulajcie się do mężów bo bardziej od tej tabelki chcę zrobić taką w której będą terminy porodów a nie cykle starań hehehee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK.....................WIEK........MIASTO.............CYKL .STARAŃ............ Kamcia....................23...........Jastrzębie....... .......0......................... Mikulina...................27............Gliwice........ ........10......................... okokokokokokoko......22............Kraków............... ..0............ Mirabelka................25............ok.Wrocławia..... .....1............ Tutaj macie dziewczyny tabelkę. Skopiujcie sobie i sie dopiszcie. Przez weekend ja będe także :) Aga co do badaniań to Za te wszystkie badania potrzebne do ciąży czyli cytomegalia, toxo, hbs, hiv itd to około 200 zł wychodzi. Ten kwas foliowy to ja też biorę, dużo bardziej sie opłaca. Ehhh byłam dzisiaj na zakupach, cholera mnie bierze, chciałąbym coś już dla bąbla kupować :) W H&M takie wyprzedaże dziecięce, że szok. Dla siebie oczywiście nie kupiłam nic Ja będe nic nie robić cały weekend, bęe się nudzić :( ja jestem nieimprezowa dziewczyna. Mirabelka napisz co i jak jutro, będe trzymac kciuki. WITAM WSZYSTKIE NOWE DZIEWCZYNY.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK.....................WIEK........MIASTO.............CYKL .STARAŃ............ Kamcia....................23...........Jastrzębie....... .......0......................... Mikulina...................27............Gliwice........ ........10......................... okokokokokokoko......22............Kraków............... ..0............ Mirabelka................25............ok.Wrocławia..... .....1............ Tutaj macie dziewczyny tabelkę. Skopiujcie sobie i sie dopiszcie. Przez weekend ja będe także :) Aga co do badaniań to Za te wszystkie badania potrzebne do ciąży czyli cytomegalia, toxo, hbs, hiv itd to około 200 zł wychodzi. Ten kwas foliowy to ja też biorę, dużo bardziej sie opłaca. Ehhh byłam dzisiaj na zakupach, cholera mnie bierze, chciałąbym coś już dla bąbla kupować :) W H&M takie wyprzedaże dziecięce, że szok. Dla siebie oczywiście nie kupiłam nic Ja będe nic nie robić cały weekend, bęe się nudzić :( ja jestem nieimprezowa dziewczyna. Mirabelka napisz co i jak jutro, będe trzymac kciuki. WITAM WSZYSTKIE NOWE DZIEWCZYNY.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK.....................WIEK........MIASTO.............CYKL .STARAŃ............ Kamcia....................23...........Jastrzębie....... .......0......................... Mikulina...................27............Gliwice........ ........10......................... okokokokokokoko......22............Kraków............... ..0............ Mirabelka................25............ok.Wrocławia..... .....1............ Tutaj macie dziewczyny tabelkę. Skopiujcie sobie i sie dopiszcie. Przez weekend ja będe także :) Aga co do badaniań to Za te wszystkie badania potrzebne do ciąży czyli cytomegalia, toxo, hbs, hiv itd to około 200 zł wychodzi. Ten kwas foliowy to ja też biorę, dużo bardziej sie opłaca. Ehhh byłam dzisiaj na zakupach, cholera mnie bierze, chciałąbym coś już dla bąbla kupować :) W H&M takie wyprzedaże dziecięce, że szok. Dla siebie oczywiście nie kupiłam nic Ja będe nic nie robić cały weekend, bęe się nudzić :( ja jestem nieimprezowa dziewczyna. Mirabelka napisz co i jak jutro, będe trzymac kciuki. WITAM WSZYSTKIE NOWE DZIEWCZYNY.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×