Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Kamcia83

Planujemy dzidzię na czerwiec/lipiec 2008

Polecane posty

Gość Zakrza
Dorotka ale ci zazdroszcze, ja miałam ślub 18 sierpnia i powiem szczerze strasznie się bałam i przeżywałam, a poźniej stwierdziłam że ten stres nie był miwogóle potrzebny. Będzie dobrze, pamiętaj to twój najpiękniejszy dzień w życiu i musisz nastawić sie pozytywnie i cały czas się uśmiechać, to na pewno rozładuje całe napięcie. A masz już wszystko zapięte na ostatni guzik? Jaką masz suknię?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zakrza
NICK.....................WIEK........MIASTO.............CYKL .STARAŃ............ Kamcia....................23...........Jastrzębie....... .......0......................... Mikulina...................27............Gliwice........ ........10......................... okokokokokokoko......22............Kraków............... ..0............ Mirabelka................25............ok.Wrocławia..... .....1.......... Zakrza.......................28..............Karpacz.................2........... Jak mam pogrubić tego nicka??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zakrza nasza dorotka bierze ślub cywilny i suknię już ma - no bo przecież ślub już tuż tuż. Oby Wam pogoda dopisała a pote oczywiście czekamy na pamiatkowe zdjęcia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mikulina no to tak właśnie myślałam z tym szerszeniem, mam nadzieję, że remont pójdzie szybko i niedługo będziesz miała śliczne mieszkanko :) Zakrza no stres już jest i to duży. Wszystko prkatycznie dopięte na ostatni guzik, nie mam tylko części alkoholu, i będziemy robić stroiki z kwiatów na stół. Sukienka jest wszzystko inne też. Sukienka jest ecru z brązem :D Nie jest to suknia ślubna. :) Mirabelcia moje babcie płaczą, że śnieg będzie padał :D Hehehehe I kombinują w co by mnie tu jeszcze ubrać. Zakrza, żeby sobie zaczernić nika musisz ze strony głównej forum wejść na takie coś zarezerwuj nick i wtedy tam juuż go zarejestrujesz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zakrza
Ale ja nie widze żadnego hasła, jest tylko pseudonim...??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaraz pod napisem forum-strona główna jest (internautko zarezerwuj swój nick (dla chętnych) i tam jest jeśli jeszcze nie zaerezerwowałaś kliknij tutaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sorki dziewczyny że was tak o wszystko wypytuje, ale nie miałam czasu poczytać wszystkie wasze wypowiedzi. Już niedługo bede miała internet więc na pewno dokładnie przeanalizuje wasze \"wypociny\" i nie będę odstawać od \" starających sie przyszłych mamuś\". Mikulinka zauważyłam że trochę się już starasz . Twój mąż miał już badane nasienie??. Wśród moich znajomych to coraz częściej mężczyźni są okresowo niepłodni ze wzlędu na swój tryb życia jaki prowadzą, mam na myśli: stres, brak ruchu i zła dieta..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
miałam na mysli internet w domu oczywiście , w pracy mam dostęp ale nie zawsze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zakrza przeczytałam że jesteś z Karpacza, ja dość często tam bywam. Mąż lubi góry, ja wolę posiedzieć w kawiarni na dobrej kawce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak, badania były,.... wszystko jets ok. Nie wiem dlaczego tak długo czekamy... może jestem za bardzo nerwowa i zestresowana. Ale nie tracę nadziei :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze dziewczyny tak się stresuje, dzisiaj mam kolejna wizytę o ortodonty. Orto chce mi założyć te paskudne żelastwo :-( . Zęby mam idelanie prościutkie aż każdy mi zazdrości uśmiechu ale niestety mam wade zgryzu, która spowodowała u mnie schorzenie stawu skroniowo-żuchwowego.. Wciąż nie moge sie zdecydować na ten aparat. Już raz miałam założony 2 lata temu, ale wiecie ile wytrzymałam..? dosłownie 3 dni i ściągłam, co za wstyd. Teraz planuje dzidzie i mam trochę dylemat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mirabelka, przed ślubem mieszkałam w Kowarach (3km od Karpacza), po ślubie przeprowadziliśmy się z mężem do Karpacza. Daj znać jak następnym razem będziesz, wyskoczymy razem na kawkę albo na jakiegoś drina. Tak szczerze to w górach pierwszy raz byłam dopiero rok temu hi hi... ale tak to jest jak się ma coś pod nosem i nie korzysta z tego...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co do aparatu na zęby, to jeśli ta wada zgryzu jest powazna to bym się zdecydowała, a jeśli nie - to nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ok Zakrza, gdy się będę wybierać to napiszę wcześniej i się spotkamy :) Dziewczyny czas zmienić tabelkę, bo teraz dochodzi każdej z nas kolejny cykl starań.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK.....................WIEK........MIASTO.............CYKL .STARAŃ............ Kamcia....................23...........Jastrzębie....... .......0......................... Mikulina...................27............Gliwice........ ........11......................... okokokokokokoko......22............Kraków............... ..0............ Mirabelka................25............ok.Wrocławia..... .....1.......... Zakrza.......................28..............Karpacz.... .............2...........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mikulina wiem że są aparaty ceramiczne i kryształowe, ale one strasznie się brudzą i jak ktoś lubi winko i kawkę to odpada, strasznie szybko ciemnieją i w rezultacie gorzej wyglądają jak te metalowe. Z tym aparatem to może się wstrzymam jak nie zafasolkuje do końca roku to założe, ale najchętniej bym założyła po porodzie jak będę z dzidzią w domu i nie będę musiała szczeżyć zęby do tych marudnych klientów..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
za tydzień to ja będę przed miesiączką, ale w tym cyklu to było tylko jedno zbliżenie ze względu na ten stan zapalny i raczej po owulacji, więc nie nastawiam się Robiłyście kiedyś domowe testy owulacyjne??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×