Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Kamcia83

Planujemy dzidzię na czerwiec/lipiec 2008

Polecane posty

NICK.....................WIEK........MIASTO.............CYKL .STARAŃ...... Kamcia....................23...........Jastrzębie....... .......0......................... Mikulina...................27............Gliwice........ ........11......................... okokokokokokoko......22............Kraków............... ..0............ Mirabelka................25............ok.Wrocławia..... .....2.......... Zakrza....................28..............Karpacz.... ..........2...........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
robiłam już 2 razy. Test owulacyjny kosztuje ok 23 zł. W opakowaniu jest pięć pasków, badanie robi się z moczu więc lepiej zaopatrzyć się dodatkowo w pojemniczki. Gin mówił że ten test jest jak najbardziej wiarygodny, bo pokazuje dokładnie kiedy wystąpi owulacja (mnie więcej po 12-24 godzinach od pojawienia się wyraźnej grubek kreski - wzrost LH). Dokładną instrukcję jak postępować znajdziesz w opakowaniu. Ja testowałam tylko kontrolnie, sprawdzałam czy występuje u mnie owulacja. Zamierzam w następnym cyklu rozpocząć staranka opierając się na tym teście i zobaczymy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale Wam dobrze ja tu muszę jeszcze kwitnąc do 16.30 bleee :-( Tak na marginesie jak wy robicie te bużki i minki, mi tylko wychodzi :-( :-) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeszcze 40min. męczrni Kurcze znowu zła wiadomość poniedziałkowa właśnie się dowiedziałam, że muszę jechac w delegację do UK 15 października na kilka dni, A TO SĄ MOJE AKURAT PŁODNE DNI, TYLKO NIE TO , muszę coś wymyśleć. Pa dziewczyny, do jutra!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny, witka Przez moje mieszkanie przeszło tornado. Wszystko z podłogi w kuchni zerwane do gołej deski. Jutro będą robić wylewkę żeby wszystko było równe. Potem zaczną przedpokój i jak już podłoga będzie równa-kafelki. Powiem wam, że napacowałam się dzisiaj bardzo. Tyle kurzu:o Jutro przyjdą już robić jak ja jeszcze w pracy będę! No cóz... Ale skończą za ok.4tyg z wszystkim na spokojnie. Co oznacza, że święta w czystym mieszkanku będą :D Jupi Jupi! :):) Jejku, ale aż wolę nie mówić tego głośno, żeby nie zapeszyć. Dzisiaj długo z Wami nie posiedzę, bo zmęczona jestem 💤 Poza tym wykąpac się i do łóżka, zaczynam nową ksiażkę :P Aśka---> co u Ciebie, nie dajesz znaku życia. Byłaś u lekarza?????? Czekamy na wieści jak tam fasolinka 🌼 Idę spać! POZDRAWIAM WAS GORĄCO👄papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry dziewczyny. Kawka już zrobiona . Mikulina, a ty jak żyjesz po wczorajszym tornadzie? Teraz zabieram się do roboty. Na razie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A jakoś żyję, ale plecy mnie bolą strasznie. Nie rozumiem dlaczego mężczyźni prowadzą takie ciężkie rozmowy o polityce o 7 rano :o mają zdrowie. Ja dzisiaj nie kumam czaczy :P Na razie!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kamcia ostatnio wspominałaś, że samochód ci się zepsół, no i niestety moje autko też wczoraj siadło :) Alternator czy coś takiego i tak szybko się nie naprawi, więc ten tydzień jesteśmy bez autka i na piechotke do miasta po chlebek chodzimy. Szkoda tylko że właśnie pogoda się popsuła, bo takie spacery mi się nie uśmiechają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Właśnie pan z administracji przyniósł nam pyyyszne winogrona z jego ogródka :Dmmm Dziewczyny, kompletnie nic mi się dzisiai nie chce :( Taka jestem jakaś do d... bani :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny, chyba spadek ciśnienia, bo spać mi się chce na maxa i pomyśleć, że jeszcze 8 godz przede mną :-( MIŁEGO DNIA!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi zostało jeszcze 6 godzin pracy, ale też sie będzie dłużyć. Za to od czwartku luzik, bo szef ma 3 dni urlopu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale dzisiaj puchy na naszym forum,,, halo jesteście tam? co dzisiaj ciekawego wydarzyło się u Was w pracy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mirableka1
Rzeczywiście dziś mało która tu zagląda. Ja mam dość dużo pracy, zmieniamy schemat organizacyjny formy bo dochodzi nam nowy dyrektor. Jestem zajeta, ale to dobrze bo czas szybciej leci. Jeszcze tylko niecałe 3 godzinki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wyżej to ja tylko pomyliłam się przy pisaniu. U mnie na prawde młyn, od czwartku będzie spokój, gdy szef pójdzie na urlop. Jeszcze jeden dzień wytrzymam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Apropo tych testów owulacyjnych to nasłuchałam się od doświadczonych dziewczyn, że tak naprawdę, mimo pozytywnego testu, nie oznacza że cykle są owulacyjne. Jeżeli temp nie wzrasta po wzroście LH to znaczy że cykle mogę być bezowulacyjne, sama już niewiem jak z tym jest do końca, co o tym sądzicie? Podzielcie się swoją wiedzą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja nie mam pojęcia o tych testach owulacyjnych. Żadna z moich znajomych z nich nie korzystała (a jedna starała się 8 m-cy). Ja też nie korzystam, łykam tylko folik, a mąż salfazin.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja nie mam bladego pojęcia o testavch owulacyjnych. Póki co dopijam drugą akwę i myślę jaki sajgon mnie czeka w domu po powrocie😭 Ja chcę żeby już był koniec remontu/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny, współczuje Wam szczerze w tej pracy macie ciężko. ale już kończycie..a ja dopiero bedę zaczynała mirebalka..no bez autka ciężko ja też się przyzwyczaiłam do ciągłego wożenia 4 liter :-) albo przegapiłam albo nic od aśki nie było słychać, mam nadzieję ze wszytsko wporządku. miłego popołudnia i sprzątania w domu w czasie tych remontów, ja zmykam się szykować papapapapapapapa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć kochane co tam u was słychać. Mikulinka jak remont? A jak samopoczucie reszty dziewczyn? Ja już tylko czekam na okres i zaczynam staranie, ciekawa jestem tylko kiedy będzie. Jak już mówiłam po tabletkach cykl mam 41 dni, ale znając życie to na złość dostanę okres na ślub. Normalka, ale co tam :) Trochę się przeziębiłam :D I dzisiaj spaliłam się jak skwareczka na solarce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aśka 81
Hej dziewczyny. Sorki że nie pisałam :-)). Nie byłam jeszcze u lekarza. Planuję iść w ten w czwartek bo wtedy przyjmuje lekarz do którego chciałabym chodzić. Poleca mi go moja koleżanka. Dam wam znać co się tam dowiedziałam o swojej fasolce. Ze mną to tak w ogóle to jest mały problem bo przed ciążą wykryto u mnie toksoplazmozę więc będę musiała jeszcze jeździć do mojego specjalisty z Gdańska. Osobiście namawiam na te badanie. Pozdrawiam i życzę z całego serduszka powodzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja Aśka już dawno zrobiłam te badania :D Warto, trochę wszystkie kosztują, ale zdrowie dziecka najważniejsze, ja od swojej strony, mówiła to też moja ginekolog, to trochę się ruszać i co bartdzo bardzo ważne, wyleczyć wszystkie zęby.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewczyny. Jeszcze tylko dziś i od jutra luzik w pracy- szefa nie będzie przez 3 dni !!! Dorcia ja też wczoraj byłam na solarium, i jeszcze dziś przypudrowałam buziaczka a szef mnie pyta gdzie ja sie tak opalam -hihihi. Juz mu miałam powiedziec że kosmetyki czynią cuda, ale niech żyje w nieświadomości :) A najgorsze jest to że całą twarz mam w krostkach, zazwyczaj tak mam przed okresem (do którego jeszcze daleko). Nienawidze tych krost. Ciekawe czy wogóle kiedyś sie ich pozbędę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny! Czuję się dzisiaj koszmarnie! Żołądek boli i boli...chyba się czymś zatrułam. Tyulko czym? Skoro nie jem nic soecjalnego...Nie mam kuchni :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×