Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Kamcia83

Planujemy dzidzię na czerwiec/lipiec 2008

Polecane posty

to bardzo serdecznie gratuluje choc uprzedzam ze za wczesnie nie nalezy sie cieszyc. Ja w lipcu tego roku bardzo sie cieszyłam od razu po tescie i niestety ale dwa tyg pozniej okazało sie ze jest to ciaza pozamaciczna. Dlatego podchodze do tego z dystansem. Ale jedno wiem nalezy byc optymistycznie nastawiona a napewno bedzie dobrze.GRATULACJE!!!!A skad jestes?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oh to nie jeste odpowiednie miejsce na takie tematy więc pisac nie bedę, za duzo tu chamstwa i prostactwa ( pomarańcze) Życzę aby Wam się udało a tym któym się udało spokojnych 9 miesięcy :) Myślę pozytywnie i wierze ze bedzie dobrze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dqwdeqwedqe
ale jak planujecie na czerwiec lipien 2008..jak sie teraz zabieracie..to raczej juz w czerwcu nie zdazycie!!hehe liczyc nie umiesz??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rozumiem. Ja jestem tutaj od niedawno stad niestety jeszcze niewiem co mozna a czego nie na tym forum.Wiec przepraszam. Ale moge powiedziec ze ja jestem w pierwszej prawdziwej ciazy w 7 tygodniu. I troszke jestem czasem przerazona choc jest to dzidzus planowany:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny a skąd wiecie, kiedy konkretnie było zapłodnienie, ja współżyłam prawie co dzień, więc raczej by mi się nie udało tego wyliczyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mirabelka Komórka jajowa, która wydostała się z jajnika może żyć do 24 godzin. Do poczęcia może dojść tylko w ciągu tych 24 godzin ... A wiec jak wiesz kiedy mialas owolacje to wiesz w ktorym dniu prawdopodobnie doszło do zapłodnienia :) http://dziecko.haczewski.pl/ na tej stronce jak wpiszesz wszystkie dane to Ci wyliczy kiedy prawdopodobnie mialas owulacje... Tylko problem jest wtedy jak masz nieregularny cykl :( pozdrawiam..............................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja wiem. Tylko spokój może nas uratować. Zrobiłam dzisiaj panacotte. No wypas, krzepnie właśnie w lodówce, zrobiłam zupę z suszonych grzybów. Załamałam się po dzisiejszych zakupach. Ceny lecą w górę jak szalone, ja już nawet z tygodnia na tydzien nie wiem ile brać pieniędzy, to co jeszcze miesiąc dwa temu spokojnie by wystarczyło na podstawowe zakupy to dzisiaj jak wzięłam to mi brakło :( ehhh głupi kraj...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to fakt do pracy kupie jakis jogurt sok na obudzenie tigera i ostatnio pani mi zaspiewała 18zł do zapłaty szok!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dramat, sery k... w granicach 25 zł za kilogram, pierś z kurczaka 18 zł, wędliny, mleko, masło. To nie jest normalny kraj. I to praktycznie z dnia na dzień. :) No ale cóż zrobić embarga na lodówkę nie założę, jeść trzeba. A ja to jestem zboczona na tym punkcie i w lodówkę muszę mieć zawsze zapełnioną, tak jak i zapasy np makaronu ryżu, warzyw w puszkach itd :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Ja jutro rano do pracki a potem od razu wyjeżdzam na wesele i wracam w poniedziałek- więc mnie trochę tu nie będzie ale będę za Wami tęskniła bardzo :-) Miłego weekendu życzę wszystkim Ps- no i niech do nikogo @ nie zawita :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej kobiety. Dzis i w poniedziałek szefa nie ma, więc jest luzik. A od środy mam już urlop 2 tygodnie, więc też będę rzadko zaglądać. Ale potem nadrobie zaległości :) Teraz biore się za porządki w szafce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiem wiem mikulina. Kupiliśmy wczoraj ten unigrunt i farbę - subtelny cytryn. Podoba mi się jest taki delikatny, a właśnie taki chciałam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jA BĘDĘ MIAŁA KUCHNIĘ W KOLERZE KREMOWYM...:) BO MEBLE BĘDE MIAŁA CIEMNE - CIEMNY ORZECH :) MÓJ REMONT IDZIE PEŁNĄ PARĄ, JUTRO BĘDZIE GOTOWA SYPAILNIA A DZISIAJ PRZEDPOKÓJ :D CIESZE SIĘ STRASZNIE...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JA NIE WIEM NAWET CZY SIĘ TUTAJ Z WAMI DZISIAJ PRZYWITAŁAM... TAK SZYBKO NAPISĄŁAM CI MIRABELCIU O TEJ FARBIE, BO SZERYF BYŁ. :) TERAZ CZAS NA KAWCIĘ:) ŚNIADANKO ZA GODIZNĘ. MÓJ PĘHCERZ DALEJ MNIE BOLI...DZIISAJ CZEKAŁAM NA KOLEGĘ RANO, TO MYŚLAŁĄM ŻE SIĘ ZSIKAM AŻ MI SIĘ PŁAKAĆ CHCIAŁO :( CO ZA BÓL

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
piekny dzisiaj dzień, oby Wam szybko minął dzień w pracy i weekend przed nami!!!, ja ide na wesele, a w niedziele mam okropne zaleczenie, znowu z anatomii i na pooprawiny, koszmar. zycze Wam miłego dnia papapa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny. Ojjj jaką miałam dzisiaj kłótnie. No jakbym miała męża pod ręką to bym go chyba rozdarła. O głupotę, że mnie nie obudził i od samego rana zła... Mikulina to super, że tak remont szybko leci. Pewnie już niedługo się będziesz wprowadzać? Mirabelka, ten kolor to taki żółto zielony? PS. Ja jak robiłam malowanie w tym roku to ani nie drapałam tynku, ani nie stosowałam unigruntu. Po prostu na zieloną i żółtą farbę położyłam dwie warstwy białej. I udało się, żadnych prześwitów. Za niedługo będe znikać. Ojjj jaka jestem wściekła. Choleryk ze mnie okropny...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ten kolorek to taki bladziuteńki żółty - myślę że fajnie będzie wyglądał. Chiałam mieć jasną kuchnię i mam nadzieję że taka wyjdzie. chociaz podobają mi się też jaskrawe kolory, ale moja jest na taki kolorek troszkę za mała. Od środy zaczynamy przeprowadzke :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JESTEM UMÓWIONA NA PONIEDZIAŁEK Z PANEM Z UBEZPIECZEŃ. UBEZPIECZAMY MIESZKANIE, SĄSIEDZI WREDNI I NIGDY NIC NIE WIADOMO CO SIĘ MOŻE STAĆ... GDYBYM COŚ ZROBIŁA Z MIESZKANIEM SĄSIADOWI Z DOŁU...ZABIJE MNIE :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×