Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Kamcia83

Planujemy dzidzię na czerwiec/lipiec 2008

Polecane posty

nie, stwierdziłam że nie ma sensu. Poczekam jeszcze trochę. Ale oznaki są dobre. 41 dc i ciągle czuję wilgotno :) Piersi są takie okrąglutkie i jędrne i twarde. Czekam więc, chociaż niecierpliwie. ale Kamcia miała jutro testować, więc trzymamy za nią kciuki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jadę teraz do księdza z projektem, bo będziemy mu montowac takie konstrukcje wsporcze... Przyjadę do Was ze słowem bożym ;) hehehe Na razie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny chyba jednak się nie udało, zauważyłam plamkę krwi, więc okres będzie. A więc mam nadzieję że listopad będzie owocny. Ach, płakać mi się chce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szkoda tylko że mam takie długie cykle bo kolejne testowanie dopiero w grudniu. A może wiecie jak skrócić cykl?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mirabelka duża dziewczyna
z Ciebie więc powinnaś wiedzieć, że nie można skrócić cyklu;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niektóre kobiety biorą luteinę na regulację, ale rzeczywiście w moim przypadku to chyba głupi pomysł bo ja takie cykle mam od zawsze. Zawsze nieregularne i praktycznie zawsze powyżej 30 dni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mirabelko głowa do góry!szczerez to mie wiem czy da się coś zrobić cyklem może zapytaj swojego lekarza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mirabelka Slonce spokojnie plamka krwi nie oznacza okresu:) czasami zdazaja sie plamnienia jak sie jest w ciąży, zobaczysz czy sie rozwinie ................ Mirabelka ja nadal wierze ze bedzie dobrze :) i kciuki trzymam jeszcze mocniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mini ostatnio miałam identycznie, 2 dni plamienia i okres się zaczął, więc myślę że teraz będzie to samo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mirabelka moim zdaniem powinnas pogadac z ginekologiem powiedziec mu o tym tescie i o staraniach ......... moze Ci cos doradzi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oczywiście mam jeszcze nadzieję, ale już mniejszą. Nie załamuję się, przecież to dopiero 2 cykl. Wrzucam na luz i zajmuję się mieszkankiem. Właśnie przywieźli meble nowemu dyrektorowi - super czerwony fotel ma- też bym taki chciała :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w poniedziałek zarejestruje się do lekarza, zadzwoniłabym dziś, ale jak okres się zacznie na dobre, to musze poczekać. Dziewczyny ja juz wole teraz sie nie nastawiać na nic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Od środy ide na urlop, nie bede więc do was mogła zaglądać, ale może przyda mi się odpoczynek od forum. będę tęsknić za wami, ale muszę się odstresować i przestać myśleć tylko o ciąży. Przede mną 3 cykl starań - wierzę że się uda :) Żegnam się na dziś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja już dzisiaj wychodzę.... Życzę Wam dziewczynki udanwego słonecznego weekendu...z taka złotą polską jesienią :D Całuski 👄papapa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczynki czy wy miałyście może humorki i złe sampopoczucie podczas dni płodnych?przecież to chore nie wystarczy pms:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć. Jestem przebrzydły wagarowicz :D Uciekłam z zajęć :D Hehehe ale taka byłam padnięta, że szok, a ten człowiek tak nudzi. Ale za to już mam projekt pracy, temat i te sprawy :D Na styczeń mam napisać całą część teoretyczną :D Ja nadal trzymam kciuki jutro za Kamcie. Za resztę również żeby się powiodło. Mirabelka ja nadal wierzę, że wszystko jest w najlepszym porządku u ciebie. Ale mi się dzisiaj nic nie chce totalnie :) Ale co zrobic. Zaraz zabieram się za pranie prasowanie sprzątanie. A na wieczór obiecałam pizze, więc i za ciasto drożdzowe. Zrobiłam wczoraj ten deser, ekstra ale słodki okropnie. Już wiem co dawać a co nie :) Kto mi zrobi kawy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
po prostu od dwóch dni sama siebie znieść nie mogę:(chce mi się ryczeć i wszytsko wydaje mi się tridne momenatmi wydaje mi się że to wszytsko mnie przerasta:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochana, prędzej zrzuciłabym to na pogodę. Mam nadzieję, że szybko rpzejdzie. Ale ostatnio bardzo dużo osób stwierdza spadek nastroju. Zjedz sobie czekolady, przeczytaj coś miłego, najlepiej jakieś romansidło. Martwi cię coś konkretnego czy nic szczególnego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×