Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość pinezka0

ewa longoria figura

Polecane posty

Gość pinezka0

http://www.longoria.tk/ powiedzcie mi czy ona ma taka linie plecow czy tak po prostu wyglada w ustawieniu na zdjeciu? ja mam dokładnie taka linie plecow jak stane bokiem przed lustrem to dobra czy zła? wszystkie moje kolezankimaja całkiem proste plecy a ja mam dokładnie tak jak na tym foto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pinezka 0
trzeba wejsc w jezyk polski i zdjecie sie pojawia czarno białe w tle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość UIIII
ja tez tak mam i nie wiem sama czy to dobrze bo ja mam skolioze straszną i krzywy kregoslup wiec to krzywy kregosłup jest niestety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
longoria jest ustawiona do tego zdjęcia w ten sposób. pupa do tyłu:) i głowa w bok stad tak duże wrażenie. do tego jeszcze photoshop:P możesz mieć skrzywienie kręgosłupa jeśli masz bardzo dużo wysuniętą do przodu ale nie można tego stwierdzić po opisie przydało by się badanie:) ja np mam tak samo wystające pośladki i okrągłą pupę ze wygląda to jak bym miała właśnie wysunięty do przodu brzuch i troszkę okrągłe plecy niestety ;/;/ ale mam skoliozę wystająca łopatkę i cholera wie co jeszcze:P:P na pewno proste całkowicie plecy nie są normalne. i wskazują chyba na kifozę czy coś tam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja myslalam, ze kazdy tak ma jak wypnie troszke posladki. Taka poze sie robi jak sie majtki mierzy np. :D i ladnie wygladaja wtedy posladki. Tez mam skolioze ale niewielka i praktycznie niewidoczna ale ona zupelnie nie ma wplywu na taka poze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×