Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

tu i teraz ONA

5 kg to malo a jak wiele moze zmienic, kto ze mna?

Polecane posty

rcjonalne zdrowe jedzonko, zaczynajac od dzis. proponuje zeby dziewczyny wpisywaly co dzis zjadly, i;e sie ruszaly etc, bedzie na pewno lepiej sie zmobilizowac:P Zaczne od siebie:dzis zjadlam: 1.2 pojedyncze kanapki razowe z masłem i cebula 2.czarna kawa z jedna lyz cukru+kinder bueno ze zbozami 3. sok pomidorowy+15 dag ciastek z dynia 4.obiad: kasza z sosem=surowka. I tyle na dzis.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć, a jak myslisz za ile schudniemy te 5 kg, ja dzisiaj wypiłam jedną kawe i 2 czerwone herbaty oczywiście bez cukru, zjadłam parówkę, dwie bułki razowe same, 2 ogórki kiszone, jabłko i d kromki hleba,, po 18 juz nic i jeszcze z pół godziny pocwiczę, p[ozdrawiam, jak myślicie nie za duzo zjadłam?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Anul:P mysle ze na pewno uda nam sie w jakies 2 miesiace, jesl;i bedziemy jesc zdrowo, bez kolacji, no i jesli nie bedziemy sie glodzic: bo po co nam jojo? Anul ile wazysz i jaki masz wzrost? No i zjadlas raczej troszke za malo, powinnas jesc choc 1 posilek cieply dziennie. A kawa i herbata nie maja kalorii, to nawet nie ma sensu pisac, nijak nie wplywaja na diete, chyba ze sa z cukrem:P pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość milaaaaaaaaa
ja waze 60 i mam 158 chcialabym schudnac tez 5; ) dzisiaj zjadlam : sniadanie pol kromki z dzemem II sniadanie pol bulki 2 jabylka zupke chinska ale zalalam 150 ml czyli ok 110 kcal miala 1 kromke chleba z pasztetem kisiel miseczke i 2 ryzowe kromeczki z serem od 19 nic a nic...(ja 3 h pzred snem nie jem) myslicie ze to duzo??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja nie chce nikogo oskarzac i napadac, ale zeby stracic kg, to organizm musi zaczac spalac nadmiar zapasow :) jedzac kinder bueno i ciastka dyniowe,a nawet pieczywo, chocby i razowe duzych efektow nie bedzie...wiem co mowie, sama sie staram zgubi 5 kg :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość go_thin
hej :) ja też chciałabym się przyłączyc! waże 50 kg przy wzroście 158. pierwszy cel 48 i tak stopniowo az do 45 i koniec kropka. Staram się jeść zdrowo, zgubiłam od maja/czerwca 3 kg. co myślicie o zrezygnowaniu z kolacji? bez katowania się w porach innych posiłków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkie nowe dziewczyny:P Do ,,szefowej prezesa\'\'-alez da sie, oczywiscie ze sie da. Mozna jest wszystko, ale w umiarkowanych ilosciach. O dmawiajac sobie weglowodanow organizmpewnego dnia sie na nie rzuci, a kompulsow bysmy nie chcialy , prawda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rezygnacja z kolacji nie jest najlepsza, ja jak rezygnowalam budzilam sie w nocy z glodu, poza tym na sniadanie zjadalam 2 razy wiecej. Prawie na jedno wychodzi:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goniaaaa
ja waze 61kg mam 156 marzy mi sie 55kg ale jak to osiagnac caly czas jestem na diecie ale jakis zastuj mam ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc;P iec trzeba dodac wiecej ruchu, a zastoj jest normalny, o prosu organizm zaczyna sie bronic:P wiecej ruchu a efekt bedzie, ja tez mialam zastoj 3 tyg a potem waga spadala jak szaona:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej.ja walcze z 5kg od 1.09. i na dzien dzisiejszy mam 2kg mniej.jak chcesz to zajrzyj na moj topic.ja polecam diete South Beach.jest skuteczna.pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do milaaaaa
skarbenku, to ze zalalas zupke chinska mniejsza iloscia wody ,nie oznacza ze zupka jest mniej kaloryczna. bo woda- nie ma kalorii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam 160 i waże 57 kg mój cel to 50 chciałabym mieć idealną figure tak do grudnia, dzisiaj juz zjadłąm 2 jabka, d bułki razowe, 2 tosty, paprykę, 2 sucharki, zjem jesszce grejpfruta i wypije kilka herbatek, oczywiście wieczorem ćwiczonka ok 30 min, jak dziewczyny myślicie moge jesc sucharki te z cukrem, bo bez cukru mi nie smakuja?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość go_thin
tez tak o tej zupce pomyslalam :) ekonomiczniej by bylo zalac wieksza iloscia wody-tyle samo kcal pelniejszy brzuch ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam 160 i waże 57 kg mój cel to 50 chciałabym mieć idealną figure tak do grudnia, dzisiaj juz zjadłąm 2 jabka, d bułki razowe, 2 tosty, paprykę, 2 sucharki, zjem jesszce grejpfruta i wypije kilka herbatek, oczywiście wieczorem ćwiczonka ok 30 min, jak dziewczyny myślicie moge jesc sucharki te z cukrem, bo bez cukru mi nie smakuja?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość go_thin
a co myślicie o takim obiedzie (dodam ze na 2 lub 3 posilki dziennie): parówka z kurcząt (tak na opakowaniu napisali), krojony pomidor, ew. ketchup i/lub musztarda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość go_thin
no, moze jeszcze jakies warzywka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
parowka z kurczat- okey. z ta zupka to faktycznie smiesznie wyszlo:P dieta fizlologiczna, hmm nie slyszlam ale poczytam o tym. Ja dzis zjadlam: 1.2 kanapki razowe z maslem i wedlina 2.kawa z 1 lyz. cukru+ kanapka ,,mleczna\'\' 3.2 nalesniki z jogurtem 4.platki z serkiem homo 5.jablko 6.barszcz czerwony z ziemniakami za mna wycieczka rowerowa: 15 km, wiec jesli chodzi o ilosc jedzenia czuje sie usprawiedliwiona,. poza tym: 2 dzien bez fajek. Hmm, nie wiem jak to jest ze wiekszosc dzieczat, jak my Anul przy naszym wzroscie, jednak chce miec ta 5 z przodu, a najlpeiej i zprzodu i ztylu. trzymajcie sie mocno:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczynki , ja dzisiaj byłam na zakupach i przy okazji kupiłam sobie jogurciki naturalne, grejpfrutki, sucharki, papryczkę, płatki sezamowe, dzisiaj przesadziłam ale myślę ze jutro ogranicze jedzenie i to znacznie, juz pomału się na siebie wkurzam, muszę schudnąć!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
część dziewczyny, tak myslałam nad tą naszą dietką i coś wymyśliłam, pamiętam juz wiele razy próbowałam się odchudzać, niestety po jakiś 3 dniach rezygnowałam z tego, jakos 3 tygodnie temu czytałam tutaj o głodówkach, pomyślałam a co tam spróbuje wytrzymałam 6 dni miałam znacznie mniejszy brzuszek, ale jak zobaczyłam te wszystkie pyszności w domu rzuciłam sie na jedzenie, przez te 6 dni czułam sie fatalnie chociaż dziewczyny piszą że po 3 czy 4 dniach uczucie ngłodu mija mi nie minęła pewnie dłatego że zaczełam głodówkę bez przygotowania, stwierdziłam, że od jutra zaczne przygotowanie a w poniedziałek zaczne kilkudniową głodówke, to dobrze zrobi mojemu organizmowi, wiem że nie bedzie łatwo, ale napisze sobie na kartce jakieś argumenty za i w chwilach słabości bedę sobie je czytała, pózniej kilka dni wychodzenia z głodóweczki i bedzie oki co o tym myślicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
część dziewczyny, tak myslałam nad tą naszą dietką i coś wymyśliłam, pamiętam juz wiele razy próbowałam się odchudzać, niestety po jakiś 3 dniach rezygnowałam z tego, jakos 3 tygodnie temu czytałam tutaj o głodówkach, pomyślałam a co tam spróbuje wytrzymałam 6 dni miałam znacznie mniejszy brzuszek, ale jak zobaczyłam te wszystkie pyszności w domu rzuciłam sie na jedzenie, przez te 6 dni czułam sie fatalnie chociaż dziewczyny piszą że po 3 czy 4 dniach uczucie ngłodu mija mi nie minęła pewnie dłatego że zaczełam głodówkę bez przygotowania, stwierdziłam, że od jutra zaczne przygotowanie a w poniedziałek zaczne kilkudniową głodówke, to dobrze zrobi mojemu organizmowi, wiem że nie bedzie łatwo, ale napisze sobie na kartce jakieś argumenty za i w chwilach słabości bedę sobie je czytała, pózniej kilka dni wychodzenia z głodóweczki i bedzie oki co o tym myślicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mysle ze glodowka to ie jest njlepszy pomysl, wyglodzony organizm magyzynuje potem szybciej zapasy na wypadek gdybys znowu zaczela go glodzic, ,,tyjesz z powietrza\'\' potem, jak to sie mowi. ja odradzam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oki dziękuje za rady w takim razie chyba zapomnę o tym dzisiaj znowu kupiłam sobie same zdrowiutkie rzeczy, zostane przy ograniczeniu jedzenia i ćwiczonkach, pozdrawiam, papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×