Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość fionaa21

co kupilam ostarnio w lumpeksie

Polecane posty

W moim lumpku jedyne warte zainteresowania są japonki Milano, nowe rozmiar 38, w kolorze brązowym. Ale nie pójde bo mam szczupłą stope i mogą okazać się za szerokie. Idę jutro na Kunickiego. Mam nadzieje upolowac coś przed nowym rokiem. emphetepe To daj znać jak bedziesz zainteresowana :) Od razu mówię, że w piatek mam biochemie z niezbyt normalnym profesorkiem. Jesli spozniłabym sie na spotkanie 15 min to idz spokojnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heloooooł 🖐️ widze, ze u Was jak zwykle świetne ciuszki zdobyte ;) ;) ;) zwłaszcza tych tunik Wam zazdroszczę bo u mnie ni ma takich 😭 😭 😭 :P ale i tak ostatnio miałam szczęście i kupiłam : 1. cudne, granatowe rurki, prawie nie noszone - Dolce & Gabbana za 10 zł :D :D :D 2. cudne dżinsowe pumpy z kieszeniami VILA - za 7 zł i masę innych rzeczy (większość z BIK BOKA), torebki i takie tam inne :D ale nie kce mi się zdjęć wklejać więc nie pokaże ;) ale takie tunicki chceeeeeeee 😭 :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o jaki mnie zaszczyt kopnął :D przylazłam i od razu na samej górze :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam Was po dluuuugiej przerwie;D widze, ze moj topik sie rozwuija i bardzo sie ciesze:) ja ostatnio juz malo chodze na lumpki, bo zaczelam prace i kurs prawka, wiec malo czasu:) ogolnie, duzo zmian nastapilo w moim zyciu- zareczylam sie!!!:D wiec same widzicie, ze roboty mam duzo, ale o lumpkach nie zapominam, czasem jeszcze cos kupie:) Wasze ciuszki sa super:) pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Martyna -> jak znajdziesz czas to pokaż inne torebki (pisałaś, ze to nie wszystkie). Myślałąm o tej granatowej, ale ten zatrzask prozeważył sprawę - za często mnie okradają :o :P teoria -> Masz 100% pewności, że te D&G są oryginalne? Pytam, bo jestem w tek kwestii wyczulona. Prędzej bym się pochlastała niz założyła (nawet dobrą) podróbę :P Z tego powodu kilka razy nie brałam takich \'markowych rzeczy\'...na nowe mnie nie stać a mistrzynią w rozpoznywnaiu nie jestem niestety ;) BTW...czytałam gdzieś niedawno, ze na jeśli pojawiwisz się z podróbką torebki na lotnisku we Francji (tzn nie ejsteś w stanie pokazać certyfikatu z nr seryjnym pokrywającym się z tym w torebce) to...Twoje rzeczy zostaną przepakowane do foliowych reklamówek a torebka zniszczona. Ososbiście uważam, ze pomysł przedni :D PS Oczywiście \"nie piję\" do Ciebie teroia :) Tak mi się po prostu przypomniało...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a jak ktoś jest ubrany w
podróbki od stóp do głów to też go rozbierają i pakują w foliową torbę? No, przedni pomysł :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szaszu 100 % pewności nie mam, ale mają wszystkie metki, wszywki, naszywki oraz hologram autentyczności wszyty wewnątrz na pasku i napisany w języku włoskim ;) wiec nie mam podstaw aby wątpić w ich prawdziwość :P pozatym nawet jakby nie były prawdziwe D&G to szczerze mówiąc mi to zwisa bo spodnie są zajebiste, leżą na mnie tak dobrze jak żadne inne i nawet jakby były made in china to i tak byłabym nimi zachwycona :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i nie kupiłam nic. Same brzydactwa :o Licze na piątek i sobote :p Dziewczyny wiecie może czy w poniedziałek lumpki bedą otwarte?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fionka ja tez sie zaręczyłam co w najmniejszym stopniu nie przeszkadza mi w chodzeniu po lumpeksach :P :P :classic_cool: co ma jedno do drugiego to nie wiem ? :O :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj tam, tak mi sie napisalo:) czasu nie mam przez prace i trudny rok na studiach, nie przez zareczyny:) gatuluje teoria, a kiedy slub? czy jeszcze nie planujecie? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fionka przeca ja żartowałam ;) nie widzisz ile emotek w tamtym poście ? :P planujemy na 2009, na 2008 nie ma szans żeby się wyrobić ze wszystkim :D a Wy jak ? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja bym chciala kwiecień / maj bo na okres wakacyjny już pewnie wszystko pozajmowane i tak :O :P :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość emphetepe
w poniedziałek jest wigilia wiec chyba raczje nie.. ten piatke nie wypali Moka bo nie bede mic czasu..moj boifriend przyjezdża do mnie byłam dzis w przerwie miedzy wykałdami z kumpela w 3 ciuchlandach i kupiłam tylko 2 rzeczy...bolerko zcerwone i zołty sweterek ale bez rekawow...do gtetgo taki baciowaty..ale ąłdnemu we wszyskim ładnie wiec ładnie w nim wygladam :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość emphetepe
dlazcego mi sie wyswietla ze moka pisałam dzis po 12, a teoria po 18..a moka jest po teorii? to mi sie cos kafe wali czy wszyskim?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kudlata wiewiorka
wigilja jest normalnym dniem pracy,moga ew. zamknac nie o 18 tylko wczesniej. ale to normalny dzien pracy. fiona gratuluje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To wina Kafe :o Znowu coś im się sypneło. W takim razie pójde sama na Lubartowską. Może uda mi się coś wyczaić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość emphetepe
na lubartowskiej w paitek jest dosatwa w jednym, w drugim sa rzeczy po 4 zł a trezcia za 50 gr, na wodopojnej wyprzezdaz wiec juz raczje nic nie bedzie ciekawego.. skocz tez na zielona....dsa tam 2 ciuchlandy na przeciwko siebie..warto zjas jak sie ma wiecje gotowki... no i jest ciuchland przy dworcu - hurtexu..w paitek chyba niowa dostawa..no i na bernardynskiej tez nowa dostawa w piatek...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jakakkaka
czy w sobote beda dostawy? chce jechac 25km ode mnie do jednego, ale nie wiem czy jest sens, cena 45zl dnia, a pozniej te 3 dni wolne, nie wiem czy bedzie dostawa, jak myslicie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Doo799
Uwielbiam lumpeksy!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość emphetepe
to zalezy..w roznych lumpkach sa dosatwy w rozne dni.... 45 za kg? to bardzo duzo..nie opłaca sie... moim skromnytm zdaniem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość emphetepe
to zalezy..w roznych lumpkach sa dosatwy w rozne dni.... 45 za kg? to bardzo duzo..nie opłaca sie... moim skromnytm zdaniem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
teoria -> Ty mnie chyba nie zrozumiałaś ;) Ja mogę nosić coś firmy \'Szambowóz\' made in Największe Zadupie, ale nie podróbki. To zwykła kradzież - winny jest zarówno producent jak i kupujący. Tyle :P a jak ktoś jest ubrany -> Owszem. Może nie w folie, ale jakiś dresik...czemu nie? :D Kradzież to przestępstwo i powinna być piętnowana. Kupiłam dziś fajną torebkę za 20zł, ale nie chce mi się fotek robić, może jutro :) No i mamie spódnicę ołówkową za 6zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jakakkaka
no tyle kosztuje... najlepiej,ze sami sobie zmieniaja ceny czasem, czesto jest 50

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cena w oklicy 50zł jest to...często cena ubrań z wieszaków ;) Zazwyczaj sprzedającym nie chce się zastanawiać czy ta bluzka ma kosztować 12zł czy też 15zl...prościej rzucić na wagę i wsio. Cena weryfikowana jest jedynie w szczególnych wypadkach. Oczywiście nie w każdym lumpeksie tak jest, ale znam wiele przykładów ;) Poza tym kłóciląbym się co do stwierdzenia, że sie nie opłaca...no może poza wyjątkami typu ciężkie kurtki etc :) Poza tym polecam zjarzeć na Stawową (w bramie, tam gdzie SexShop :classic_cool:). Sprzedający wydają się z leksza...hmm...trudno znaleźć mi słowo odpowiednie (upośledzenii to zbyt duży kaliber). Cena różnie...zależy od dnia. Od 50zl za lekkie bluzeczki, zazwyczaj w okolicach 20-30zł/kg. Ostatnio \'wyprzedaż\'\', czyli po 3zł sztuka. Nic nadzwyczajnego, ale wygrzebałam już kilka fajnych ubrań...ale ja podobno wygrzebię wszędzie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
emphetepe fajny ten zolty sweterek :) szaszu dobrze wiedziec, ale to na tej ulicy gdzie jest h&m tak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też planuję ślub na 2009. :D:D:D Nie było mnie, bo zmieniłam komp i nie miałam netu przez pewien czas. Ja znowu zrobiłam zakupy u siebie w sklepie, dostałam świąteczną żniżkę i kupiłam torebkę czarną, krótkie czarne spodenki, kamizelkę zakładną na szyję, szal, 3 pary kolczyków, super stanik, marynarkę, w Orsayu spodenki za kolano, spódniczkę dżinsową, na bazarze top fioletowy i pewnie coś jeszcze bym znalazłam w głowie, ale nie pamiętam. Ogółem trochę kasy przepuściłam:/:/:/. A i spodnie długie kupiłam, czarne, eleganckie. A na lumpeksy czasu brak, a i ciuchy bywają jakieś takie gorsze. Ostatnio wynoszę z lumpeksów tylko książki:D. Nie, przypomniało mi się co jeszcze kupiłam. Białą spódnicę ołówkową z vero-mody z szelkami. Heheh. Do wiosny omijam sklepy oprócz własnego:P. I przecen w styczniu i.... Nie, naprawdę. Koniec z tym i kropka. To były wszystkie torby na sprzedaż saszu. Resztę zostawiam dla siebie:). Jakbyś jutro miała czas o jeny rano na świąteczne buszowanie, to ja też mam:). Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×