Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość fionaa21

co kupilam ostarnio w lumpeksie

Polecane posty

Ojeny ---> kurteczka cycuś glancuś ;) ;) kurczakiiiiiiii a u mnie zero kurtek i zero płaszczy jak na złość :O :O :O w lecie było tego w uj a teraz nic ni ma 😭 :D :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
empehetepe ---> noooo tyz ładnie upolowałas ;) ;) ;) i znowu cycuś glancuś kurteczka ;) ;) ;) ;) ;) ajajjajaj muszę jutro iść choć dostawa ma być dopiero w piątek więc kurtki nie znajde żadnej :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fajne ciuszki :) kurde, ale wy drogie rzeczy kupujecie :D:D to jest takie glupie, ale jak widze na wycenie np. sweterek za 20zl to wydaje mi sie drogi, a zaraz potem sobie mysle gdzie ja bym w sklepie kupila cos fajnego i dobrego gatunkowo za 20zl. ostatnio bylam zmuszona pojezdzic po centrach handlowych i doszlam do wniosku ze kompletnie nic tam nie ma :O o cenach juz nie wspomne, ale nawet gdybym miala kase to nie wiedzialabym na co ja wydac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość empehetepe
szkod a ze na fotkach nie wygladaja te ciuszki tak ąłdnie jak w rzeczywistosci..szcegoilnie ta szara bluzeczka w paski i sukienka...całkiem straciły swoj urok... ja tez zcasem jak patrez na cene 8 złz a blzuke to dla mnie to duzo..ale to chyba zalezy od dnia (cyklu) ;) bede wklejac wiecej fotek ze zdobyczami ale mysle ze byłoby ich ok 300 bo tyle mi sie uzbierało wszyskiego ze szok.. mam kilkanascie sweterkow w tym połowe kupiłam za 1 zł ....nie wiem jak to sie stało ale sie opłacalo :) no i spodniczki fajne i letnie i jesienne..i zakiety..ehh...musze porobic ładne zestawy i je pofotografowac...przy okazji pomysle co z czym połaczyc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fionaa21
a ja znow bylam na lowach:) kupilam super mala kamizelka, sweterek, nie wiem co to wlasciwie, bo male, na krtoki rekaw, na duze guziki, azurowe, wscieklozielone, atmosphere za 10 zl apaszka pomaranczowa w groszki 1 zl bluza w czaski bershika(czy jakos tak) 12 zl( troche nie moj styl te czachy, ale co tam) zolte legnisy atmoshpere za 2 zl:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fionaa21
a i sliczny moherowy( :) ) czarny dluzszy sweteer vero moda, taki zakladany, super bedzie wygladal z szerokim paskiem-12 zl:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny, miło mi Was poznac na tak świetnym topiku - gratuluje autorce :) Dzisiaj upolowałam sweterek Dorothy Perkins, niestety dośc drogi, bo za 20 zł, ale całkiem nowy! przewiązywany na taką zakładkę. cudny. Dopiero niedawno zaczęłam robić lumpowe maratony i baaardzo mnie to wciągnęło! wlasciwi jak ide do normalnego Centrum handlowego i widzę sweter za 70 zl a tshirt za 50 to mówię: cholernie drogo! i nie kupuję,bo wiem ze lepsze znajde w lumpie ;) cieszę się, że przypadkowo raz wesżłam do jednego i zobaczyłam te świetne ciuchy, bo teraz wydając mało, mogę się świetnie ubrać - zamiast jednego swetra kupuję 5 i mam kilka kreacji ;) Pozdrawiam serdecznie :*** życze owocnych poszukiwan, bede sie dopisywac ;) PS. do \"a może tak\" - gdybyś nie była zakompleksioną w sobie kretynką to do głowy nie przyszłoby Ci krytykowac kogos w tym temacie. Tylko Ci wspołczuc kompleksow. Pamietaj, ze ludzie zadowoleni z siebie nie mają potrzeby krytykowania i ublizania innym,wiec..... spadaj :))) spadaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jakakkak
a ja mialam dzis ejchac, ale sie zle czulam, moze w czwartek pojade, dzis cena byla 40zl :( fiona jestes niemozliwa, gdzie kupujesz takie cuda? choc 12 zl na pasek to na mnie drogo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a miałam jeszcze zapytać :) może zaglądają tu jakies gdańszczanki i mają do polecenia ciekawe sklepy Armaniego ;) ?????????? (od teraz bede tak mówić :D) ja póki co opieram się na sieci Ciucholand, bo maja sporo dobrych marek, choć w przeważajacej ilosci za duze rozmiary:( (a nie jestem jakas malutka,nosze 38)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fionaa21
ciesze sie ze moj topik sie rozwija i podoba:) jak bede miala aparat cyfrowy to porobie zdjecia ciszkow, ktore kupilam:) do lumpeksow chodze od ladnych kilku lat, ale dopiero niedawno nauczylam sie znajdywac tam naprawde swietne ciuszki:) mam 3 ulubione lumpeksy i wiem, ze tam zawsze znajde ciuchy, ktore mi odpowiadaja i ktore sa dobrej jakosci( co z tego, ze np atmosphere to tania angielska firma, skoro ciuchy sa super jakosci i bardzo mi sie podobaja):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fionaa21
a i przekonalam do lumpeksow mojego Ukochanego, teraz czesto ze mna biega po dostawach i wyszukuje ubrania:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fionaa21
12 zl nie byloza pasek, ale za ten sweter, ktory opisywalam:) chodzilo mi ze sweter bedzie dobrze wygladal z paskiem:) troche nieskladnie to wyszlo:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tez dzisiaj bylam tak na szybko, ale nic ekstra nie upolowalam. spodnie z dresu welurowe, sweterek atmosphere, kardigan h&m (roz. 32-34 hurra) koszulka top shop i to takie fajne na oczy do spania ;) http://img503.imageshack.us/my.php?image=63846736tb4.jpg w piatek wybieram sie na dluzsze polowanie, mam nadzieje ze bardziej owocne. fiona wrzucaj zdjecia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jakakkak
fajny sweterek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
za wszystko dalam niecale 9 zl i mam wyrzuty sumienia, bo kasy obecnie nie mam, a przed wydawaniem w lumpeksie nie potrafie sie powstrzymac. ile juz szperacie i czy wolicie chodzic same czy z kims? czy wasi mezczyzni tez zaopatruja sie w takich sklepach? :) ja na wszelkie zakupy czy to lumpeksowe czy normalne lubie chodzic sama. moge sobie ogladac co chce i ile chce, nikt mnie nie pogania itd ;) z jednym chlopakiem chodzilismy do lumpeksow razem bo on tez lubil wygrzebac cos fajnego, drugiego pewnie by lumpeksy nie przekonaly, ale w sumie krotko bylismy ze soba i nie bylo okazji powiedziec mu ze tam chodze;) a szperam od jakis 3 lat, ale dopiero od kilku miesiecy nauczylam sie wynajdywac cudenka i nie kupowac szmat ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jakakkak
zdecydowanie wole sama robic zakupy!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj, ja tez wolę sama! nie zniosłabym zakupów z kims na karku, a juz zwlaszcza Towarzyszem Życia :D jestem bardzo upierdliwa: zdejmuje z wieszaka, oglądam ogólny stan, patrzena metke z marką, sprawdzam skład (preferuję bawełnę) i ide przymierzac. i zwykle zastanawiam się jeszcze długo nad zakupem... nikt by tego nie zniósł! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O jeny, to musisz powiedzieć, gdzie kupujesz takie świetne rzeczy i tak tanio, ale dokładnie. Nawet u mnie w mieścince jest drożej:). Jutro nowy otwar w retro w katowicach. Idę tam, bo akurat mam zajęcia na 11:20:). Pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i znowu nic :( podzielcie sie tym szczęściem bo potrzeba mi sweterka na zimę :( bardzo ładny też beżowy sweterek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
martyna, napisalam chyba strone wczesniej gdzie dokladnie chodze :) a gdzie jest \"retro\" w katowicach? chodzi o ten malutki schodkami w dol niedaleko superlednostki? bo ja myslalam ze to \"galeria szafa\" czy jakos tak. niedlugo troche ciuszkow powystawiam na allegro to podam linka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja nawet nazwy nie pamiętam:). Mówię retro, bo jest utrzymany w takim klimacie. Zwykle tak już u mnie jest, że mam własny słownik:P. Co do tych ciuchów, to ja w ogóle nie znam Gliwic. W ogóle. Byłam tam dwa razy w życiu po 10 min. na Placu Piastów chyba. Stąd pytanie. Bo ja nie mam pojęcia jak się tam w ogóle dostać.:) Jestem z Zagłębia, do Gliwic po prostu nie miałam nigdy potrzeby jechać. Uczę się w Katowicach i na tym mieście kończy się zwykle moje podróżowanie po Śląsku;). Takie miejscowości jak Chorzów, Ruda Śląska, czy wspomniane przez Ciebie Zabrze są mi zupełnie nieznane. Istnieją, wiem. I tyle:P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a czym podrozujesz? samochodem czy autobusem? narysuje Ci jutro gdzie te lumpeksy sa i tu wrzuce ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ten retro to chodzi o ten w piwnicy jakby? podzielony na takie 2 pomieszczenia i tam sa tez ksiazki i obrazy? a w srodku moza kupic recznie robione czapki i bizuterie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mertyna19
Tak:) Dobranoc:*.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Byłam już wczoraj tak nieprzytomna, że się nawet nie poprawiłam:). Podróżuję i samochodem i autobusem. Ale w nowe miejsca jeżdżę zwykle środkami komunikacji miejskiej. Nie mam jeszcze dużej wprawy w jeżdżeniu samochodem, ponieważ prowadzę dopiero od lipca. :) Dzień dobry:* Życzę udanych łowów i miłego dnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fionaa21
witam wszystkich od rana:) dzis bylam rano po zaukupy i weszlam do mojego ulubionego lumpeksu..i co znalazlam? cudo!! szerwony, za tylek, z duzymi guzikami i okreglym kolnierzem trencz, taki w stuly retro, najmodniejszy teraz:) za 18 zl:) ale jestem zadowolona:) jest troche brudny, ale zaraz wlasnie zabieram sie za jego pranie:) i jeszcze taka bluzeczzke kopertowa vero moda odcienie fioletu zieleni i grataty, a takie jakby kola, czy cos:) wiazana z tylu na wstazeczke, za 12 zl:) i wszystko w malych rozmiarach, z czym jest zawsze w lumpach najwiekszy problem:) zycze milego dnia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fionaa21
ten czerwony cudny plaszczyk firmy atmosphere;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rowniez zycze milego dnia :) chcialam rano pojechac pogrzebac, ale zbyt dobrze mi sie spalo ;) fiona gratuluje udanych lowow, a masz moze jak wrzucac zdjecia? fajnie byloby poogladac co tam kupilas pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam 🖐️ ja dzisiaj kupiłam nowiuteńkie rurki z BIK BOKA dżinsowe za 12 zł :D :D :D weszłam i od razu mi sie w oczy rzuciły :P przymierzyłam i normalnie jak na mnie szyte co mi sie ze spodniami bardzo rzadko zdarza :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×