Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość fionaa21

co kupilam ostarnio w lumpeksie

Polecane posty

Mumi własnie zapomniałam podkreślic tego o czym Ty napisałaś ;) tzn że ciuchy z ARMANIEGO (made in moja mama :classic_cool:) są o wiele bardziej lepsze gatunkowo niż większość moich ciuchów, które kupiłam w normalnych sklepach ! i to kolejny plus ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jakkakakkakakkakaka
wlasnie sie zastanawiam czy ejchac jutro na lowy, mam 20km, w jednym cena 10zl, w innym na drugim koncu miasta 50, ale sporo ludzi jest, i wsyztsko takie drogie... 5dag, a juz 2, 50zl...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja wkleję fotki moich ostatnich zdobyczy (nudzi mi się strasznieeeeeeeee 😭 :P ) 1. Przewygodna bluzka do połowy tyłka - 8 zł ;) http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/f330d9a47c26d512.html 2. Przesłodka spódnica na jesień - 7 zł ;) (sorry ale pomięta jest :P ) http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/738b9fdc3f7cf99e.html 3. Nowe rurki z metkami - 12 zł ;) [cena metkowa 49 Funtów :P] http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/fbdd1e287d0452e8.html 4. Drugie rurki , tez z metkami - 16 zł ;) http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/d2b44fc61cdb8e59.html 5. Różowo srebrny top - 3 zł :classic_cool: http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/c9f8ace2c76dc622.html 6. Puchowy bezrękawnik - 12 zł ;) http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/f6c71a1a14713598.html :D :D wiadomo wszystko kwestia gustu ale mi sie moje zakupy podobają a jak sobie pomyślę, że za to wszystko dałam tyko 58 zł to jestem wręcz nimi zachwycona :D :D tylko tyle wklejam bo to są świeżynki :D jakbym chciała wszystko to łojjjjjj :O :P :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moje się piorą, więc zdjęć zrobić nie mogę:D Ale pokażę w stercie ubrań, zresztą oczywiście niemależe zupelnie nowych, albo w stanie idealnym ze sklepu ( na co mi to było, jak mam druga połowę, większą i też nie używaną, a za grosze szkoda sprzedać, więc wycofałam aukcję) kurtkę dżinsową i torebkę, które kupiłam, bo mi żal było, żeby je ktoś inny wyłowił. A więc. Marynarka dżinsowa i torebeczka fioletowa to są min. dwa moje ostatnie łowy. :) Też mi się nudzi, bo chora jestem, dlatego piorę:D:D:D http://www.allegro.pl/item249890242_zestaw_ubran_h_m_zara_bershka_itd_s_m.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gdyby ktoś był chętny na jakąś rzecz, proszę pisać. Mam tyle ubrań, w których byłam raz, albo w ogóle:D. Właściwie moja szafa to jeden lumpeks. Obcym szkoda dać za grosze, ale forumowym koleżankom, czemu nie:). Kupuje za dużo ubrań, zdecydowanie. A po jednym, dwóch wyjściach czasem rzucam w kąt. Jest tylko kilka perełek, które noszę cały czas.:) W tym dwie z lumpeksu:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jakkakakkakakkakaka
superowa ta biala bluzeczka czy zakiecik, tez lumpa?m ile dalas?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O nie, z lumpeksu są tylko te dwie rzeczy, reszta jak w opisie. Żakiet jest akurat z Orsaya, jego byla cena-130 zł. :). Mini z Zary 120 zł. itd. :D Są to rzeczy z tego lata, albo z zeszłej zimy:). Mam więcej jeszcze, ale już mi się nawet zdjęć robić nie chce:D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jakkakakkakakkakaka
ale fajna, widac ze kosztowala... kurcze kiedys sie wscieklam bo cos podobnego babka gwizdnela mi sprzed nosa... taka fajna bluzke lniala biala -indianska taka, bombowa, to byl lum na targowisku, a rzadko tam zagladam, tyle ludzi... do dzis ja przezywam, kosztowala 10 zl :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak Ci pasuje rozmiar, to zapłać mi 8, czy ja wolisz bez priorytetu 7 zł za przesyłke i będzie Twoja. Trzeba ją wyprać, leży w szafie nieużywana i pognieciona. Oddam Ci ją za free:) Mówię serio. Tylko przesyłka. Wyjdzie taniej niż ta za 10 zł;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jakkakakkakakkakaka
ehh dzieki, ale nie wejde chyba w 36... chlip

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Martyna mi sie strasznie spodobał ten zielony top i ten biały żakiecik ;) cudoooo ile bys za to chciała i czy pasowały by na osobę noszącą rozmiar 36 ? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jakkakakkakakkakaka
ja chce zakiecik!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! musze sie wymierzyc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czekaj, już Ci mierzę. W Biuście to będzie 46 cm, w pasie 40 cm, ok 38 w ramionach. Rękaw 3/4. Ja naprawdę mam tyle nieużywanych ubrań:). Zwykle potem oddaję. :). Czasem nawet nowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A tam i tą bokserkę też mogę oddać za free. Tylko przesyłkę sobie trzeba opłacić samemu. Może każda zrobi zdjęcia jeszcze tego w czym nie chodzi i sobie tu zrobimy internetowy lumpeks:D:D:D heheh. Co innego mini, a co innego taki topik. Ile ja za niego dałam hmmm... Z 40 zł? Bierz za darmo:).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jakkakakkakakkakaka
zmierzylam koszule biala zreszta tez z sh, ktora 3dni temu przypalilam wrrrrrrrrrrr wiec w biuscie 46 na scisk heh... w pasie tam tez mialam ok.45, a te ramiona mierzylas za kolnierzykiem do szewkow ramion?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mierzyłam dosyć na odczep się przyznaje, ale zmierzę jak tam chcesz te ramiona. Pewnie jest 40, dlatego napisałam ok. Przecięłam cm po prostu od szwu do szwu:) na samej górze:).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jakkakakkakakkakaka
skoro to zakiecik to pewnie tzreba nosic cos pod tym... a te wymiary sa jak koszula na scisk :( kurde chce schudnac.. :(((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No nie sądze. To w końcu żakiet, ma taki dekolt, że nie powinno być problemu. No, ale jak wolisz. Chciałam być miła:).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jakkakakkakakkakaka
naprawde boje sie, ze nie wejde

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jakby ktoś coś chciał, to pisać na mail w nicku. Teraz spadam, bo już mnie plecy bolą. :) Pzdr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Martyna ej ale napisz serio jakie ceny a nie tak ze za darmo i tylko za przesyłkę :P a co jak napiszę, ze biorę wsio to tez mi za darmochę wyślesz ? :P :D :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jakkakakkakakkakaka
w ramionach pewnie nie wejde :( radosc oczekiwania na przesylke i maxi rozczarowanie... jak w przymierzalniach w sh :( deprecha :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No chyba nie pójde już stąd. Nie no. Ale bez przesady. Mini bym nie oddała za darmo. Bluzy też nie. Reszta od 10-20 zł. Nie mam cen. Chcesz, to płacisz za przesyłke i masz. I bez dyskusji! :P Daję za darmo to bierz:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I piszę serio, serio. Słuchajcie. Ja w tym na miliard procent już nie wyjde, mam jeszcze tyle ciuchów nowych:D:D:D. Chce oddać za free to się tu nie unoś dumą tylko bierz. Dla mnie to więcej miejsca w szafie. Pewnych rzeczy za free nie oddaje, bo ich stan i wyjściowa cena nie pozwalają mi na to z czystej przyzwoitości. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jakkakakkakakkakaka
kurde... nie chodzi o cene, ale czy wejdeeeeeeeeeeeeeeeeeee to bedzie najgorsze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Martyna no to ja biorę zakiecik i bokserkę i co Ty chcesz za to tylko 8 zł za przesyłkę ? :P bo nie wiem czy ja kumam czaczę :classic_cool: wysłałam Ci maila, jestem chętna jak coś to podaj nr konta :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×