Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość fionaa21

co kupilam ostarnio w lumpeksie

Polecane posty

Gość jakkakakkakakkakaka
to poszlo :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No tak. Masz za free:D. Już mnie lubisz? Heheh kurde. Dorzucę jeszcze gratis. Ok. Już wchodze na mail.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jakkakakkakakkakaka
milego noszenia :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehehe znaczy wiesz lekko sie zdziwiłam bo generalnie w dzisiejszych czasach ludzie chcą zarobić na wszystkim :O ostatnio koleżanka kupiła 100 płytek za pół darmo i wciskała wszystkim o 40 gr drożej bo to zawsze coś :O dlatego sie zdziwiłam że Ty takie fajne ciuszki tak bez problemu za darmochę dajesz ;) ot po prostu nie sądziłam, ze istnieją jeszcze w porządku ludzie - - tyle ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jakkakaakkaaka ---> ej no miałaś tyle czasu i nie mogłas sie zdecydować ;) pozatym jak miałaby leżeć w szafie bo byłaby za mała to ja skorzystam i bede nosic ;) ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jakkakaakkaaka ---> ej no miałaś tyle czasu i nie mogłas sie zdecydować ;) pozatym jak miałaby leżeć w szafie bo byłaby za mała to ja skorzystam i bede nosic ;) ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jakkakaakkaaka ---> ej no miałaś tyle czasu i nie mogłas sie zdecydować ;) pozatym jak miałaby leżeć w szafie bo byłaby za mała to ja skorzystam i bede nosic ;) ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jakkakaakkaaka ---> ej no miałaś tyle czasu i nie mogłas sie zdecydować ;) pozatym jak miałaby leżeć w szafie bo byłaby za mała to ja skorzystam i bede nosic ;) ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fionaa21
:) martyna19 - a ile bys chciala za ta bluzke z orsay w brazowo biale paski i jaki to rozmiar?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
martyna 19 > powiedz mi, z tego linka do allegro ktory podalas, chodzi mi o torebke z 4 zdjecia (to ona jest poplamiona tuszem?) i szara bluzke z dlugim rekawem (nosze xs/s nie bedzie na mnie za duza?) ile bys za nie chciala? :) a tak przy okazji, napisalas wczesniej ze polujesz m.in. w katowicach, gdzie? :) u siebie w miescie mam wszytskie lumpeksy obcykane, ale w katowicach znam tylko ten wielki (tak jakby na przeciwko spodka) i zaraz obok schodkami w dol \"galeria szafa\" czy jakos tak. gdzie sa jeszcze jakies warte polowania? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Więcej znam jednak z Sosnowca i Będzina. :) W Kace jest jeszcze kilka, ale dawno nie byłam, polecić nie mogę. Tam, ona jest poplamiona tuszem. Poza tym nic z nią nie jestem. Na tym można naszyć łatkę. tutaj masz zdjęcie plamki. Zobacz na 3 zdjęciu do spodni jest. http://www.allegro.pl/item249148783_spodnie_diverse_r29_plus_t_shirt_orsay.html Dobra, żeby nie było, że jestem niesprawieliwa. Daje free.:) Albo za symboliczną złotówkę, bo mnie tutaj nikt nie uwierzy. A ta bluzka jest dosyć wąska, XS nie, a S raczej tak. Razem za 2 zł:).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:):) ja sie moge tez np. pozamieniac na jakies ciuszki, ale chyba masz wiekszy rozmiar. ta bluzke szara sobie zamawiam, wlasnie takiej szukalam :D jak masz jeszcze jakies s-ki albo torebeczki to chetnie poogladam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fionaa21
a za ile bys chciala ta bluzke orsay w paski bialo brazowe? i jaki to rozmiar? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość filigranowafirana
czekajcie az was wyroluje, nie jednemu obiecala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
filigranowafirana ===> 8 zł to nie fortuna :P :P pozatym dlaczego by miała wyrolować ? ;) tym bardziej, że podała mailem wszystkie dane łącznie z numerem konta i adresem domowym :P :D :D weeee trochę więcej wiary w ludzi 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Spadaj, za ile niby, za 8 zł?:). Bez żartów. No 20 zł za tą z orsaya. Mogę wystawić na allegro aukcję. Żeby nie było.:) Stan bardzo dobry, wręcz idealny. No ja noszę zwykle 36,38 bo wysoka jestem i czasem muszę wziąć szersze, żeby mieć dłuższe:). Ok, to zamawiaj. Dla teorii już mam przygotowaną. Jadę jutro uczyć jedną dziewczynkę, więc będę mogła skoczyć na pocztę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie jestem chora, wypraszam sobie tak w ogóle:). Ja mam po prostu dużo kupuje i nie zawsze noszę, a wyrzucać nie będę. :) Siostrze nie oddam, bo jest zupełnie innej budowy... :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Martyna sama napisałaś, ze dzisiaj pierzesz bo jesteś chora i się nudzisz :P o to mi chodziło a nie w sensie, ze na głowę czy coś :D p.s ten gratis to 27 cm wibrator mam nadzieję :classic_cool: :D :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja myślałam, że to moje rozdawanie jest jakąś chorobą:P. Na gardło jestem chora, jak zwykle. No nie wibrator niestety:P. Ale może czas o tym pomyśleć przy sprzedaży :D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ciesze sie, ze topic sie rozwija;) jak ktos bedzie mial cos na zbyciu to niech wrzuca fotki moze bedziemy wietrzc tu szafy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to jest dobry pomysł. Ja chwilowo nie mam karty pamięci w aparacie. Mój luby mi ją zwinął. Dlatego dałam zdjęcia z allegro. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×