Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość fionaa21

co kupilam ostarnio w lumpeksie

Polecane posty

w moim lumpie widziałam na wystawie : kapcie pluszowe o zapachu lawendy za 8 zł nowe, w folii; paski różnego rodzaju, raz widzialam kolczyki ale dziadowskie - ala korkociąg, widuję dużo zabawek dla dzieci, gry itp., raz widzialam zestaw do pedicure.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja dodatkow dzisiaj nie przegladalam, ale na dniach maja dojsc nowe wiec moze cos wylowie. ramka super i swieczka tez, szkoda, ze u mnie takich rzeczy nie ma...ale kto wie moze z czasem bedzie wiekszy asortyment. ja tez czesto kupuje cos na inna pore roku z reszta teraz moda jest tak roznorodna, ze zawsze mozna w nia trafic z wyprzedzeniem. zawsze jak ide poszperac i cos znajduje to juz widze oczmi wyobrazni z czym to zestawie, albo co pasuje dokupic... ;) takie tanie zakupy to naprawde fajna zabawa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry:) O jeny masz super rzeczy:D. Gdzie łowisz heheh?:) Ja dziś się pierwszy raz od tygodnia wyspałam:D:D:D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja się wybieram w tym tyg. na łowy jakieś, przydałaby mi się torba duża torba... może jakiś pasek. a wiecie drogie panie że w Gliwicach jest wielki lumpex z dobrymi cenami ? blisko dworca pkp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fionaa21
ja zaraz ide na polowanie:) napisze co przynioslam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fionaa21
a u mnie 2 lumpexy maja dostawe w niedziele;) reszta w poniedzialki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kudlata wiewiorka
w niedziele :) w sumie fajnie. ja pojde w piatek lub czwartek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fionaa21
wrocilam z polowam:) kupilam piekny szal czerwono czarny- 5 zl wysokie szpilki peep toe czarne z kokadrka new look zupelnie nowe 20 zl tunika zara,jedwabna, niebiskow-brązowa- nowa jeszcze z metka 15 zl szeroki brąwowy pasek-6 zl szlafroczek i koszulka-jedwabny fioletowy zesaw 6 zl byl super trencz taki dwurzednowy, wscieklo zielony, ale za duzy.. ogolnie to pelno widuje super ciuszkow, ale w duzych rozmiarach, powyzej 40, a ja nosze 34-36 wiec trudniej mi cos dostac.. ale i tak jestem zadowolona;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nauzykaa, ja tez jestem z gliwic :):) moze nawet buszujemy w armanim obok siebie :P ja chodze do tego wielkiego nad plusem (naprzeciwko dworca) na wage i na wycene i na placu piastow, jest tam gdzie apteka, zabka i sklep komputerowy proline. jest tam od niedawna bo przeniesli go z dworca pkp (byl obok poczekalni i wc). czasem jezdze do tego wielkiego w zabrzu niedaleko zusu. aha i nie wiem czy on jeszcze jest bo nie bylam tam z 2 lata juz, ale byl taki duzy w gliwicach jak sie szlo ta uliczka gdzie jest sorrento (tam gdzie czolg i komisariat) najdrozsze byly rzeczy w dzien dostawy i z kazdym dniem coraz tansze, a dzien przed nowa dostawa bylo mozna kupic za doslownie gorsze. czasem jezdze do katowic jak mam cos tam do zalatwienia, ale wracam z pustymi rekoma, a w gliwicach zawsze cos kupie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z gliwic masz te cudeńka? Ja jestem z Zagłębia, ale mogłabym od biedy do gliwic pojechać, chociaż byłam tam 3 razy w życiu, w tym dwa na placu piastów właśnie:).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pusia5
Ja tez pytam o jakiś fajny lump w Krakowie ,zna ktos ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jakakkak
fiona wrzuc fotke w wolnym czasie , superowo masz, zazdroszcze :( skad ejstes?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
martyna 19 > no to przyjedz na zakupy ;) najgorsze jest to, ze w kazdym sa dostawy w inny dzien i nalepiej byloby mieszkac w samym centrum i miec mnostwo czasu ;) no i wycwiczone rece zeby zakwasow nie miec :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pusia 5 ---> w Krakowie idź do lupmków o nazwie ROBAN i od nich zacznij poszukiwania ;) fajne te ażurowe cudeńka ;) ja mam uraz bo raz taki kupiłam i strasznie gryzł i musiałam ubierać pod niego coś z długimi rękawami bo inaczej bym sie na śmierć zadrapała :D :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A no i dzisiaj widziałam super kurtkę adasia, w pięknym, błękitnym kolorze, taką cienką, ze ściągaczami. Ale rozmiar 34, naprawdę malutkie 34:). Rękawy miałabym pewnie 3/4:P. O reszcie nie wspominając.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I miejsce znaleziska jeszcze. Katowice, wielki szperacz obok super jednostki. Szuka się strasznie długo, ale te 1,5 godziny jest warte zachodu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Martyna rewelacyjna kurtka ;) ;) i bezrękawnik też zaiste ;) a ile za kurtke dałas ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurde ja właśnie poluję na taką kurteczkę albo płaszczyk jakiś i ni uja nic nie moge wypolować :O a jak w lipcu i sierpniu chodziłam to było tego strasznie dużo ale że wtedy nie potrzebowałam to nie pomyślałam :O o ja głupia :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co to za seria babelkow? :D martyna ja wlasnie z tego wielkiego obok superjednostki zawsze wychodze z pustymi rekoma chociaz tyle tam ciuchow. chyba szczescia do niego nie mam ;) btw wiesz moze kiedy tam sa dostawy? a to moja kurtka bik boka za 12 zl. http://img509.imageshack.us/my.php?image=img001nw5.jpg strasznie jestem z niej zadowolona bo jest ze swietnego materialu, wyglada jak nowa i lezy idelanie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kupiłam ostatnio superr kolczyki w galerii internetowej , ale mają tam tez taki dział coś jak ciuch land tylko tam rzeczy są oryginalne - myślę że można coś fajnego wyszukać i można sprzedawać to co się wyszukuje na ciuchach.na stronie: www.artmixer.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja znowu nic dziś nie kupiłam :( Trudno, nastawiam się na sobotę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Teraz będzie chyba 10 nowy towar, jeśli dobrze zobaczyłam. Jutro jeszcze raz sprawdzę, jeżeli się potwierdzi, to na pewno tam będę. Wiesz, ja tam spędziłam 1,5 godziny. Sprawdziłam wszystko, a jakie maskotki tam mają:D:D:D. Bąbelki, to taka seria maskotek z ludzikami co mają właśnie takie duże głowy jak bąbelki. http://www.bubblegumclub.com/pages/cont.html :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bardzo ładna kurteczka. Ja ostatnio mierzyłam taką ale z futrem na kapturze. Niestety była zbyt obszerna. Co do maskotek - koleżanka w wakacje kupiła za 2 zł nowego misia który w zwykłym sklepie kosztuje normalnie koło 60 zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość empehetepe
ja tez jestem maniaczka szperania w secondhandach i niezle mi idzie...zaczełam w te wakacje i moja szafa juz sie dwukrotnie powiekszyła...nie ma gdzie trzymac ciuszkow te sweterki, bluzeczki, spodnie, sukienbki, kosuzlki..ehhh... dzis zrobiłam rajd ciuchlandowy i przyniosłam do domu łup z którego jestem naprawde zadowolona :) a oto linki do zdjec z mojej dzisiejszej wyprawy 1. jeansy 16 zł i bluza 7,5 zł http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/bec398196385b64c.html 2. dwie tuniki...ta po lewej w gwiazdeczki wyglada jak szeroka bluzka na focie ale siega mi za pupe i łądnie ukłąda sie na ciele - obie po 6 zł http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/b615f93667f203ad.html 3. sliczna szaro srebrna , marszczona przy dekoldzie bluzeczka 14 zł i sukienka jak nowa 16 zł - obie w modne paseczki i z dodatkiem srebrnej nici http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/58dae0444d19ff28.html 4. szary bluzeczko-kamizelko-sweterek ;) 6 zł i szal- gruby i cieplutki 3 zł http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/202cbbdd59afe3bf.html 5.czarna, swietna i wogole niezniszczona kurtka dla mojego chłopaka - 15 zł http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/41059d62a6ad088d.html 6. koszulka river island za 4,5 dla mojego chłopaka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×