Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość fionaa21

co kupilam ostarnio w lumpeksie

Polecane posty

Idę spać. Zostawiam siwą bluzke dla O jeny. Zresztą i tak by została. Dobrej nocy życzę wszystkim. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobranoc :) na poczatku tygodnia bede miala kaske na koncie bo ogolocilam ostatnio tak, ze zostalo 3 zl z groszami ;) jakbys miala jakies s-ki, torebeczki, dodatki do sprzedania/oddania to wrzuc zdjecia jak bedziesz miala czas :) co stricte do tematu: duzo bylo ostatnio zdobyczy, ale trzy z ktorych jestem najbardziej zadowolona to-kurtka na zime z bik boka, za 12 zl i wyglada jak nowa :), czarny mieciutki azurkowy sweterek i czarna swietna ramka na zdjecie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Martyna no o taką chorobę mi chodziło :D zdrowia w takim razie ;) ja jutro przepatrzę moją szafę i jak coś to bede krzyczeć ;) O jeny --> z ramkami na zdjęcia sie jeszcze w Armanim nie spotkałam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
naprawde? to u Ciebie w lumpeksach same ciuszki? u mnie sa oprocz ciuszkow takie rozne roznosci :) ale malo. jak bylam w belgii to spedzalam polowe dni w takich sklepach z uzywanymi pierdolkami, poczawszy od dodatkow czyli jakies okulary, bizuteria po wazoniki i rozne pierdolki do domu, plyty winylowe,cd/kasety, sprzet rtv/agd no raj poprostu ;) do moich polskich zdobyczy dodam jeszcze sliczna afrykanska recznie malowana swieczke :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tzn wiesz oprócz ciuszków sa takie rzeczy jak torebki, buty, nakrycia głowy, jakieś maskotki i takie tam ;) ale tego o czym Ty piszesz tzn ramek, świeczek etcetera nie ma :( widocznie jakiś marny ten mój Armani :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ona843797543
hej ja mam pelno niepotrzebnych ciuchów wszafie są w dobrym stanie i nawet modne.chcialabym je sprzedac w lumpeksie.wiecie moze ile daja kasy za ciuchy ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie tez tylko sa podstawowe artykuly, a szkoda, bo cetnie polowilabym jakies bibeloty jak swieczki czy ramki ;) bylam dzis na szybkim polowaniu i z kilku rzeczy wybralam dwie. turkusowa tunike atmosphere za 14zl i sweterek w paski, popielate i biale za 20zl patrzylam na spodnie, ale nic ciekawego nie bylo ja dla mnie. pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ona843797543
prosze odpowiedzcie mi ile bym dostala kasy w lupeksie za ciuszki w dobrym stanie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jakkakaa
a ja nigdzie dzis na lowy nie pojechalam, tylko posprzatalam pokoje, lazienke, kuchnie, troche w ogrodzie i samochod... najbardziej jeszcztem wsciekla, ze w moim maxi pokoju balagan, wejsc nie idzie... nie umiem sprzatac u siebie, nie wiem czemu... wszedzie, ale nie tu... teraz praca umyslowa :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja kupilam sweterek w kolorowe paski i spodnie 3/4 w zolto brazowa kratke za 3. 40 :) i do tego cos a\'la ponczo, ale takie jakby sweterkowate, dzirukowane :D [chodzi mi o material :D] za 11zl. i zolta bluzke z dlugim rekawem za 8zl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ona843797543 ===> nie wiem czy wogóle jakis lumpeks skupuje od ludzi używane ciuchy u mnie raczej żaden bo to się im nie opłaca :D ale popytaj może akurat ;) a wy dziewczynki foty wklejajcie a nie tak :P :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
acha wczoraj zapomniała dopisac jak mam fazę na ciuchy to w takim sklepie kupuje komplet np. marynarka, bluzka, spodnica, pasek, apaszka, czy torebka dopasowane kolorystycznie a potem w domu nie musze kombinowac co do czego bo wiem jakie mam ciuchy w sklepie natomiast jak sobie upatrzyłam fajną lecz droga bluzkę, to wiedziałam że na spódnicę czy spodnie mnie nie stać, więc bujałam się z tą bluzeczką przez miesiac, żeby w nast. kupić do kompletu..ale stwierdziłam że nie warto..bo to wręcz katusze ;) teraz na ciuchach kupuję komplet i płacę max 50-80 zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ona843797543 > u mnie w miescie kiedys byly takie lumpeksy w ktorych kupowali ubrania i albo dawali kase z gory, albo np byly 2 tygodnie i jak sprzedali to dawali kase, a jak nie to oddawali ciuch. ale teraz juz ich chyba nie ma. sprowadzaja towar zza granicy w workach, na pewno im sie to bardziej opalaca i ciuchy lepsze ja dzisiaj tez sprzatalam w mieszkaniu i na polowaniu nie bylam bu :) w wolnej chwili wrzuce zdjecia niektorych upolowanych ciuszkow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasia2020
Ja też muszę się pochwalić co zakupiłam dzisiaj w nowo poznanym, super lumpeksie. Takie cieńki, sweterek ażurowy w koloże zgniłej zielenia przeplatany złotą niteczką ( mam zamiar ubrać to na wesele) Golf w odcieniach szarego, białego, czarnego przeplatany srebrną niteczką.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny 🌻 Ja dzis w sumie przez przypadek na lowach bylam, ale za to wyrwalam fajna blekitna marynarke z Vero Mody za 10 zl :) Kolor dosc odwazny, ale mysle ze na wiosne bedzie jak znalazl. P.S. Ja tak mam, ze czesto zima kupuje ciuchy na wiosne i lato, a latem na jesien i zime ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam:). Teoria, nie zdążyłam na poczte, ale mój luby wyślę Ci paczkę w poniedziałek do południa. Już jest zapakonana, obklejona i zaadresowana. Ja dzisiaj byłam na korepetycjach (uczę pewną dziewczynkę) i trochę na drodze straciłam nerwów na głupie baby za kierownicą:P. Można popełniać błędy, a za błąd nie uznaje przeglądania się w lusterku podczas jazdy;). Zaraz idę do przyjaciółki. Pozdrawiam! Narazie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasia2020
o jenny---->> kiedys wkleje fotke, nie teraz bo jest na strychu wyprany suszy sie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jakkakakak
z zeszlego tyg: kozuszek, nie wyglada tu zbyt efektownie, ale jest ok, z kapturem, 4 dni wisial na dworze wyprany, wygrzal sie na slonku, po czym mama zapomniala go zdjac i znowu mokry wrrrrrrrrr http://images29.fotosik.pl/97/9226443d1414a012.jpg fajna bluzka http://images25.fotosik.pl/96/d789d81a673efd28.jpg mam sporo tego, ale nie chce mi sie zgrywac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jakkakakak
myslicie, ze moge w tym kozuszku chodzic? wkurzaja mnie te wlochate rekawy i na srodku, zapiecie tez ma na haczyki, niektore powyginane, ale moze cos da sie zrobic, kremowe dodatki i bedzie chyba ok, zreszta zima az tak ludzie sie sobie nie przygladaja :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jakakaka ---> mi sie ten płaszczyk nie bardzo podoba ale to dlatego ze ja generalnie takich kożuszków nie lubię i nigdy nie mialam a pozatym zupełnie nie mój kolor :D :D :D Martyna --> ależ nie musisz sie usprawiedliwiac :D pisalam Ci wczoraj że ja nie naciskam ;) pozatym w weekend i tak paczki nie chodzą :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jakkakakak
a lubie ten kolor, tylko te wlochate dodatki wrrrrr, moze z 2 razy zaloze, kosztowal 12zl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jakkakakak
fajny czarny sweterek i buty... duzo dalas? u mnie butow nie ma :( zadnych bibelotow, a szkoda... :( jakis obrazek bym kupila czy lampe... ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dorzucam jeszcze zdjecie swieczki i ramki (i znow na zywo ladniejsze) http://img212.imageshack.us/my.php?image=img010ay6.jpg jakkakakak > za sweterek nie pamietam ile, a za buty niecale 4 zl :) ja akurat na codzien chodze w sportowych, a takie tylko na \"wyjscia\" wiec tym bardziej sie ucieszylam ze nie musze wydawac duzo na buty w ktorych wychodze kilka razy do roku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja kupilam taka czarna duza torebke :) sweterek brudny róż :) i pasek rozowo pomaranczowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×