Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość lena 1985

pomożcie mi dobrać torbę...

Polecane posty

Gość lena 1985

Chciałabym prosić o pomoc w doborze torby do mojego płaszcza. Wiele dzieczyn na tym forum zna sie na modzie, a ja nietety mam problem z doborem dodatków. Moze teraz napisze o co biega. Mam brązowy (ten brąz podobny jest do koloru kawy rozpuszczalnej po zaprzeniu), skórzany płaszcz i potrzebuję do niego torbę. Lubię duże torby, w których mogę wiele zmieść. Na razie bede nosić do niego czarne byty a jak troche kasy zdobędę to moze uda mi sie kupić inne. Proszę poradźcie mi jaka torebka bedzie idealna i modna..chociaż wzór...Jakieś przykładowe zdjęcia..please

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasia2020
Nie podpowiem Ci konkretnych fasonów , bo to rzecz gustu . Czego sama bym sie trzymała - do skóry skóra . To moze być zamsz , moze być skóra licowa (zreszta nie wiem jaki masz płaszcz ) . Co do koloru - dobierz do koloru dodatków . fajnie wygladałaby też taka w podobnej tonacji płaszcza . Jesli chcesz do tego nosić czarne buty moze byc czarna , bedziesz miała wieksze pole manewru w gesti szalika , chustki , czy rekawiczek .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lena 1985
Dziekuję wam bardzo. Teraz już wiem czego szukać, na co zwracać uwagę. Z torem prezentowanych przez kasie 1. i ostatnia najbardziej mi się podobają:-). Może znajdę podobne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak naprawde
wies wies wies i jeszcze raz wies.czarne buty i czarna torebka do brazowego plaszcza.brrr na sama mysl widze smutna wojenna dziewczyne.okropnosc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość żałość nad żałościami
do tak naprawde -> Rzeczyswiscie, bardziej gustownie byloby ubrac żółte buty, zieloną torebke a na płaszczu wyszyc czerwone hafty. :D Wojenna dziewczyna :D Haha, bo nie pstrokata i kiczowata ? Żałosne :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×