Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Annapo

Otwieram nowy klubik dla trochę starszych 30 tek

Polecane posty

Gość szep wirtualności
🖐️ Ledwo się dowlokłam do pracy....jestem padnięta...poza tym dopada mnie chyba jakieś odrętwienie wewnętrzne....Żle mi wogóle :O Kawę proponuję, prosze się doączyć...Nie czytałam Was, nawet nie mam czasu się w nos podrapać... Dobra, nie narzekam już...Postaram sie nawet uśmiechem obdarzyc :D...ooo udało sie ;) Spokojnego dnia dziewczynki 🌻 A swpją drogą...to bym chętnie gdzieś wyjechała....na jakś wieś zabitą dechami...z dala od cywilizacji...(no może kafe tylko, żebym miała :P:P...odpocząć....odpoczać...i na bic odpoczynek ... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iwa6868
Ja też się witam miłego dzionka pracującym życzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Haha no widze,że dzis wiecej nietomnych na forum:P Wlasnie pytalam o urlop...na razie nic z tego,nie wiadomo tez co bedzie z 2 listopada...CHO - RE - RA!;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam. Takie zmęczeni znawcy nazywają " depresją jesienną" - może i coś w tym jest..... Nie poddawajcie się . Więcej słońca nam trzeba i odrobiny psychicznego wypoczynku....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na poprawę humoru tekst Piosenki Majki Jeżowskiej: Od rana mam dobry humor Do przechodniów na ulicy śmieję się I choćby deszcz z nieba lunął To radości nie przesłoni żaden cień Od rana mam dobry humor Z równowagi nic dziś nie wyprowadzi mnie Nie martwi mnie byle głupstwo Wszystko mówi mi, że to będzie dobry dzień Pewna jestem że Nie najgorszy idzie dzień Nie najgorszy idzie dzień pełen nadziei Pewna jestem że To przeczucie spełni się Dobry sen zawodzi rzadko mnie Od rana mam dobry humor Sympatycznych nieznajomych mijam w drzwiach Chcę cieszyć się tak jak umiem Tym, dniem, który mógłby cały tydzień trwać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczynki Rebeko 🌻 ale masz zdolności poetyckie :) jestem pod wrażeniem. Agnieszka - no, no :) ja tak nie umiem :( Kaszubko 🌻 dzięki za tekścik pioseneczki ;) Szepcie 🌻 może postarasz się chociaż na weekend wyjechać, zawsze to coś :) bez torebki - 🌻 jestem bromba 🌻 podoba mi się Twój nick ;) iwa - 🌻 Tobie również miłej pracy życzę :) she 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Rebeka duży 😘 bez torebki kto jest jeszcze z wrocka oprócz nas? Kroliczek w garści. Od pierwszego w renomowanym salonie obuwniczym :D 😘 dla wszytskich pracujących :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iwa6868
>Rybka no nareszcie .Gratuluję mam nadzieję że dobrze tam ci zapłacą. Rebeko ja też mama dużą buzkę dla ciebie za wierszyk 😘 Niestety wczoraj w trójmieście jakiś pomór chyba był bo ja też nie mogłam wejść na kafeterie wieczorkiem,1/2 h się próbowałam połączyć i nic .Dlatego dzisiaj wznoszę toast za was wszystkie YYYYY abyśmy mogły się wspierać jak to powiedziała kaszubka rozmowa nawet ta wirtualna też pomaga . Dzisiaj mam doła i nie wiem jak mam postępować z moją małolatą.Wczoraj w jej tornistrze znalazłam papierosy .😭 Rozmawiałam z nią długo na początku wypierała się a potem przyznała ze ona tak na złość nam robi bo ją nigdzie nie puszczamy długo by opowiadać.Jak ja mam z nią postępować? już nie wiem. Czy ja coś żle robię .Może wy miałyście podobny problem?:-o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam serdecznie ! Brombo 🌻 Szepcie 🌻 - glowa do gory ! Week-end sie zbliza, moze jakis maly wypad za miasto postawi Cie na nogi ? Iwo 🌻 - papierosy... no coz to taki wiek. Wiem ze to marna pocieche dla Ciebie, ale i tak dobrze ze nie cos gorszego ... Powodzenia tylko Ci zycze bo doswiadczenia nie mam zadnego ... She 🌻 Kaszubko 🌻 Zmorko 🌻 Rybko 🌻 - gratulacje z okazji kroliczka ! Bez_torebk 😍i i obiecany wierszyk... made in metro ;-) : Gdy zobaczysz gdzies chomika, co welniany ma kubraczek Nie dziw sie : tu pania domu Bez_torebki - nie inaczej ! Choc podwyzki nie dostala dzisiaj kawe wszystkim stawia. A przy kawce szydelkuje, taka radosc jej to sprawia. A gdy cala juz rodzinka szydelkowe ma ubranie, bez wachania zrobi dla nich \"ryz z cyckami\" - pyszne danie ! ____ ( ) ( ) \\ \\ / / \\ | | / \\ __ / ( ) | | | | | | / \\ / \\ / \\ / \\ | | \\ / | | \\ / | | \\ / | _________ | \\ / | | \\ / |CHAMPAGNE| | | BRUT | | | _________ | | | | | |__________| _ _|__ SZMPAN DLA WSZYSTKICH, dzis moje urodziny, mile panie !! :-D . Od dzis moge powiedziec ze zblizam sie do 40-tki :-( Juz wiem czemu moj slubny tak wczoraj tupal nozkami... chcial mi koniecznie zlozyc zyczenia dokladnie o polnocy ... :-D - no i udalo mu sie ! I dostalam w prezencie nowy zapaszek Diora : \" Midnight Poison\" ... Czasami jest naprawde kochany (love]. Juz sobie postanowilam ze dzis za duzo pracowac nie bede ! A co - 35 lat to sie ma tylko raz w zyciu, nie ? Milego dnia dla wszystkich !!! |kiss]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewczyny, u mnie od rana słoneczko i cieplutko. Szepcie - dosiadam się na kawkę, Kaszubko poprawiłaś mi humor piosenką, Rybko - gratulacje 🌼, Iwa , ile lat ma małolata ? Ja u swoich jeszcze fajek nie znalazłam, ale bunt nastolatków przeżywamy od 4 lat i myślę, że nigdy się to nie skończy. Jak nie jedno daje popalić, to drugie. Ja też ciągle słyszę, że inni mogą to albo tamto, a my na nic nie pozwalamy, ograniczamy ich itd.Staram się rozmawiać ale czasem dotrze a czasem jak groch o ścianę.Znajoma pedagog kazała trzymać się trzech przykazań:rozmowa, miłość i akceptacja, staramy się, ale czasem mam ochotę wyjść z siebie i stanąć obok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rebeko wszystkiego naj,szczęścia w życiu, sukcesów w pracy, spełnienia marzeń, pogody ducha i żadnych trosk 👄 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziędoberek!!!! Na początku czuję się w obowiązku wytłumaczyć:O Wczoraj był jeden z tych troszkę cięzszych dni,z obory wyszłam dobrze po 21,potem trzeba było jeszcze coś w domciu porobić ,umc się ,kolacyjkę i potem czekałam przed telewizorkiem ,aż syn uśnie,zeby mu komp nie przeszkadzał........i jak się domyślacie sama odpłynęłam w objęcia Morfeusza,;) A dzisiaj od rana mam kaca moralnego,także proszę o wybaczenie i jeszcze raz przepraszam:( Normalnie co chwilkę sie tu jakieś talenty odkrywają ,mamy dobrego cukiernika,kucharkę,wspaniałe partnerki naszych ślubnych,męzne kobietki ,a teraz jeszcze i poetki....Wiersze naprawdę są superek ,niestety ja to raczej zaliczam się do tych ,które podziwiają bo sama takiego talentu nie mam :( Iwo,ja narazie nie mam problemu papierosów,nawet mam na opak,moja córa zmuszala nas do porzucenia tego nałogu,nie wiem czy to u Twojej córki to tylko takie popalanie czy już coś powazniejszego.Jeśli tylko tak na złosc to może samo jej przejdzie,ja tez robiłam dużo głupich rzeczy w młodości i dopiero jak sama zrozumiałam ,ze sobie szkodzę to zmieniłam postępowanie.Wiem ,ze zakazany owoc lepiej smakuje. Czasami nie potrafimy dzieciom pomoc ,muszą na własnych błedach sie uczyć,a my musimy im na to pozwolic,chociaz to bardzo trudne...Trzymam kciuki moze jednak córa wezmie sobie Twoje słowa do serca... 🌻 👄 i najlepsze Zyczenia wraz z kupą prezentów dla Ciebie Rebeko,wszystkiego naj.....!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
😘Rebeko😘 Dywan na dole, wódka na stole. Dziś się bawimy, bo Twoje urodziny obchodzimy. Dziś prezenty wręczymy, ładny wierszyk układamy, byś się śmiała i dobry humor miała. Dużo miłości a mało złości i dom zawsze pełen dobrych gości. Tego Ci dziś życzę i sto lat krzyczę. 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
_@@@@@@ @@_____ _____@@@@ ________@@@________@@_____@@@ @@@@ ____ ____@@___________@@__@@@______@@ ______ __@@____________@@@__________@@ _______ ___@@___________@__________@@ ____@@@@@ @______@@@@@___________@@ __@@@@@@@@@__ @@@@@@@_________@@ __@@____________@@@@ @@@@@_______@@ _@@____________@@@@@@@@@ @_____@@ _@@____________@@@@@@@@@___@@@ _@@@___________@@@@@@@______@@ __@@@@ __________@@@@@________@@ ____@@@@@@___ ____________________@@ _________@@_____ ____________________@@ ________@@______ _____@@___________@@ ________@@@_______ _@@@@@@@@@@@ _________@@@_____@@@_@@@@@ @@ __________@@@@@@@@ ___________@@@@@ @ . . . . . . Rebeko - kwiatek dla Ciebie i wszystkiego naj..naj... oraz spełnienia marzeń. Z papierosami u naszych dzieci to nieustanny kłopot, jedne robią to na pokaz lub aby zwrócić na siebie uwagę, inne bo ktoś do tego namówił, a jeszcze z samej ciekawości....i robią to niezależnie od wieku. Ponieważ zakazany owoc lepiej smakuje i niby tak pokazują swoją pseudo dorosłość....powodów jest masę. Gorzej, że nie ma jak im wytłumaczyć , że źle robią. Też próbowałam z tym walczyć...ale to jest bardzo ciężko, i do kazdego dziecka trzeba inaczej....nie ma na to jednakowej recepty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wilkie dzieki dla Wszystkich za zyczenia 😘. Jestescie naprawde "tofane" ! 😍. Agnieszka 🌻 - daj Boze ! Czesc z tego juz mam ... to moze reszta tez przyjdzie ? 35 🌻 - ciekawa jestem czy corcia tez ma taki charakterek jak ja ? Najlepsze zyczenia dla niej !! Opisz futerko... tez bym chciala, ale tu takie zimy ze pewno bym go ubrala raz na rok ...:-( Annapo 🌻 - brakowal nam Ciebie, ale masz moje przebaczenie ;-) ! Rybko 🌻 - wierszyk cudo ! Czy juz ktos kiedys Ci powiedzial ze jestes aniolem :-D ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
trzydziestka... a wiesz ile to daje satysfakcji takie gospodarstwo, że własnymi rękami można tak wiele osiągnąć, że widzisz jak wszystko rośnie, rozwija się dzięki właśnie twojej pracy. Ja też ze wsi pochodzę. Tzn nie zupełnie, żem jest rodowita Wrocławianka, ale żem też i Żyd wieczny tułacz więc i na wsi kilkanaście lat pomieszkałam. a co powiecie na to że mama kolegi córki ( 12 lat ) nie pozwala nawet samemu jeździć windą ( mieszkają na 2 piętrze ) ? Czyż to nie nadopiekuńczość? W końcu jak się bzuntuje to dopiero będzie miała problem. Dziewczyny kto za mnie posprząta? Gotować lubię, prać, prasować, szyć też mogę, ale sprzatania i mycia okien nie cierpię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
35-a skąd Ci w ogole przyszlo do głowy ,ze my jedziemy na wczasy,ja juz nawet nie wiem co oznacza wolne a wczasy,:O o tym to nawet nie myślę .Jak na razie to pojęcie dla mnie nie istnieje. Ale zawsze i wszedzie powiem ,ze milosc jest ślepa,bo ja tez pracowałam jako sekretarka w biurze,malowałam paznokietki,uzywałam perfum n a co dzien i ech....cóż zakochałam się w rolniku ,ktory nie widzial dla siebie innnego zajęcia a ja czlowiek z bloku nie wiedząc co mnie czeka .....Teraz ponoszę skutki...,chociaż czasami nawet znajdę jakiś plus tej sytaucji,sa ludzie którzy mają jeszcze gorzej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Trzydzieskapiątka, to Twoja córa ma luz, bo moja to musi w mundurku, Rybko, no naprawdę zdolniacha jesteś, Annapo, trochę rozumiem, bo jak my wyjeżdżamy to też mam kłopot z psami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rybko - ja wpadne posprzatac... ja to nawet lubie, ale pod warunkiem ze nie musze ! Annapo - Czapke z glowy zdejmuje i czolo chyle przed Twoja praca !! Dzieci dorosna to moze zastapia choc na kilka dni... zeby rodzice odpoczeli... Duuuza 😘 dla Ciebie !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×