Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Annapo

Otwieram nowy klubik dla trochę starszych 30 tek

Polecane posty

No to polewam : Y Y Y Y Y. Truskawki tez sa ! Prosze sie czestowac ! Hi hi Bez_torebki - znaczy udalo Ci sie przechwycic przesylke ? Zatrzyj slady zbrodni i wpadnij na jednego !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malenka - a ta twoja praca to juz na stale, czy masz jeszcze jakis okres probny ? A tak à propos to ciekawa jestem jak tam Rybka i jej \"kroliczek\" ...? Wesola Anko - widac ze kozystasz z Twojej \"wolnosci\" ..! Ide pobuszowac po necie.. .i podatek musze zaplacic :-( - bleeee !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No fajnie, widac że nie tylko ja mam problemy z ukrywaniem niektórych zakupów. To jest koszmar, ile trzeba się przy tym nagłówkować, a jak przy tym podnosi sie adrenalina.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny, zostawcie coś na jutro ! Maleńka, jednak zaczyna sie zmieniac u Ciebie na lepsze, jeszcze troche i moze wygrasz w Totka dużą sumkę....będę trzymać kciuki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No hejka:) Rebeka nie mogłam wczoraj wpaść na kieliszeczek,bo chciałam się wcześniej położyć spać...co i tak mi nie wyszło:P A dzisiaj wymarzłam się na przystanku,autobus nie przyjechał,musiałam pokombinowac z dojazdem,spóźniłam się do pracy ( wpisali mi \"S\" jak w szkole;) ) i jeszcze jakaś afera sie szykuje. Ludzie u nas w pracy kradną....:( Ale Wam oczywiście miłego dzionka bez zmartwień życze:) Jak tam Rybka z egzaminem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bryyyy:) ZImno....czy to ja tylko tak czuję....? ;) Bez torebki 🌻 na rozgrzewkę bierz kubek hernaty lub kawy... od razu lepiej. Skąd ta afera się weżmie ? Co do kradzieży, to rzeczywiście nieciekawe warunki. Brak zaufania w najbliżyszm otoczeniu jest nieprzyjemny...Współczuję, bo człowiek nie czuje się bezpiecznie pod tym wzgledem. Ja na to nie narzekam. Wszytkim dzionka udanego i radosnego....:):D:D Za oknem już słońce... :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziędoberek Szepcie 🌻 bez_torebki 🌻 Na tą naszą dzisiejszą małą rocznicę mam dla wszystkich pyszne ciacho z karmelem, kawkę/herbatkę - jak kto woli, no i oczywiście szampana :D YYYYYYYYYYYYYYYY proszę się częstować, na zdrówko :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ten szampan może dla niektórych troczę za rano, ale co tam raz się żyje :D Mam też swój prywatny powód aby się go napić, takie moje święto, bo wczoraj był bardzo ważny dzień dla mnie i mojej kariery zawodowej :D Więc kto się ze mną napije?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zmorko 👄...kongratulejszyn :) Czyżby to awans ?...Hm...ciekawość kobieca mnie zżera... hi hi :D:D Co by nie było...gratuluję :) A tak gwoli wyjaśnienia co to za rocznica...nie doczytałam jeszcze.... Szampan jak najbardziej...nie patrzę na zegarek...więc polej ;) :P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szampan na miesiąc istnienia naszego topiku :D Szepcie ❤️ dobrze się domyślasz :) dziękuję za dobre słowo 👄 To polwamy, szampan pychotka YYYYYYYYYYYYYYYYYYYY, nie patrzymy na zegarek :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
35-ka witaj....🌻...dosiadaj się, opijemy awansa Zmorki ;) Zmorko, co za tym idzie i kasa większa......no no...tydzień zaczął sie pomyślnie :D:D:D Liczę, żę i ja będę niedługo opijała swoja podpisaną umowę na stałe....co pozwoli mi rozwijanie kariery zawodowej...;) Zaczęłam robić szalik na szydełku...(samoralizacja...na podstawie książki i netu ) :) co z tego wyjdzie okaże się.....;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkie dziewczyny, jestem po wyjeździe służbowym - zastępstwo za chorego kolegę, wróciłam w nocy i padnięta jestem jak diabli. Nadrobię zaległości w czytaniu później, bo dziś roboty mnóstwo. Widzę, że mamy co świętować - miesięcznicę topiku i awans Zmorki - gratulacje 🌼. Brombo - jabłka przerobiłam, trochę przecier, trochę w kawałkach. Muszę do pracy, ale jak znajdę chwilkę to zaraz zajrzę. Wszystkie Was serdecznie pozdrawiam i dla Was buziaki 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziędoberek !!!! Wszystkim stałym,nowym i tym które jeszcze przybędą zyczę wszystkiego wszystkiego naj....Spełnienia wszystkich marzeń,dużo dobrego humorku ,a w gorszy dzień zaglądajcie do nas napewno znajdzie się jakieś słowo pociechy.Widzę ,ze słonko tez sie dołacza tak pięknie świeci....Takze dziewczyny głowa do góry....:D, 🌻 Przede mną wyjazd ,ale wieczorkiem wpadnę na popijawę.Miłego dnia.👄🖐️ Nie pijcie za duzo z rana ,bo wieczorkiem bedzie cięzko.....:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szepcie...afera własnie z powodu kradzieży...teraz mam zadymę,bo przenosimy szatnię bliżej wyjścia,przy strażniku.I zero dostepu do szafek przez cały dzień...niemiło się robi. Ale nie chcę Wam psuć humoru,pijmy i weselmy się dziś...;)) Anna...Twoje zdrowie najpierw;) 35...chciałabym obyś mi wykrakała...jesli nie awans /tu nie mam możliwości / to chociaż podwyżkę;) Zmorko gratuluję 🌻 i dalszych sukcesów zyczę:) zajrzę później

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam przy kawce ! \\_/\\_/\\_/\\_/\\_/\\_/... 😍 U mnie piekne sloneczko i zapowiadaja na popoludnie 22°C, wiec az zyc sie chce !!! Bez_torebki 🌻 - oj, kradzieze w pracy :-( to nie ciekawie... psuje atmosfere i rodza sie nieufnosci... Trzymaj sie cieplo 😘 Szepcie 🌻 - trzymie kciuki za umowe... i za szalik. Ja zawsze robilam takie dluuuuuugie, bo to jedyne co umialam zrobic :-D Zmorko 🌻 - dzieki za ciacho :-D . Lej tego szampana, bedzie sie lepiej pracowac !! Jest co swietowac !! 35 🌻 Agnieszko 🌻 - zagladaj, jak tylko znajdziesz chwilke ... Annapo 🌻 - z tym piciem to zalezy jak dla kogo... ja czasem lubie tak nabrac \"rozpedu\" od samego rana... :-D. Popracuje troche ale bede zagladac !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewczyny jest dla mnie kawka? bardzo proszę. :( moje młodsze dziecię mi się rozchorowało. Siedzi w domu, nie poszlo do szkoły. Zaczęła się cholerna jesień. I na domiar złego ma jakąś wysypkę na brzuszku od kilku dni. Ona przecież nie miała żadnej alergii. A mało tego. wczoraj jej wychowawczyni ( byłam na konsultacji ) powiedziała, że być może ma dysgrafię. Trzeba iść z nią do specjalisty. A i po egzaminie, po 4 godzinach zapierdzielu usłyszałam od pani kierowniczki \" zadzwonię do pani do czwartku\". Nic dodać, nic ująć, standard. Ja powoli zaczynam myśleć, że do niczego się nie nadaję. Wczoraj byłam wykończona psychicznie muszę przyznać. czy może jest tu jakać pani belferka? Nie złożyłam życzeń. Ten zawód jest bardzo ciężki. Więc serdedczności przyjmijcie 😘🌻😘 Tym co są w pracy naprawdę zazdroszczę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iwa6868
Witam To już miesięc 1?wszystkim wytrwałym zyczę miłego podczytywania A teraz listka: Annapo Osóbka She Kaszubka bebe hopeless zoana Ela---s kumcia bez-torebki isa rybka69 zmorka senna Dea Erw Rebeka72 iwa6868 hrapina szept wirualności she kameleon hopeless ula 2304 zmęczona basia-odmieniona basia maleńka jasteś wiekla wesoła anka elldisa wełnista owieczka szafirowe nieba zdecydowanie starsza 30 bajka 1971 lub 2007. Chantal Kate1 ale taka... ktośka skądś tam trzydziestkapiątka jarynka bez podwyżki tiziana muszka agnieszk_a Beretka semina jestem bromba Nie liczyłam jeszcze ile nas ale to są wszystkie wpisy. A teraz z okazji m-ca wspólnego "życia" proszę o jakięś śmieszne wierszyki o nas .I nikt się nie obraża Anapa to żona gospodarza co rano krówki i cielaczka obdaża ......cdn . zabrakło mi słówek pomóżcie........!?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rybka (kwiat] - pozdrowienia dla corki. I nie opowiadaj takich glupot ! Jestes THE BEST - przeciez twoja rodzinka nie dala by sobie bez Ciebie rady ! No i my tez Cie potrzebujemy ! 😘 dla Ciebie ! A tym \"zadzwonię do pani \" to sie nie przejmuj ! To przeciez o niczym nie swiadczy, nie ? Iwa 🌻 - fajny pomysl z tymi wierszykami - pomysle... :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rebeka 🌻 dziękuję. Ja podpowiem jaka jestm. Mam dwoistą natutę, tak jak rybki w mim zodiaku, co to w dwie różne strony. A wierszyki układałam jak byłam młodsza. Nawet muszę się pochwalić, że były czytane w radiu. she🌻 ellisa 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iwa6868
>>rybka ja jestem po badaniu córki 14-latka ma dyslekcje zaburzenie percepcyjno ruchowe.Po rozmowie z panią psycholog bardzo się podbudowałam stwierdziła że córa bardzo dobrze się rozwija intelektualnie i ma rozwiniętą inteligencję ponadprzeciętnie chociaż to nie przekłada się na oceny w szkole ale jest nadzieja że kiedyś się rozwinie i nie ma co się martwić na zapas.A mój starszy sym miał orzeczoną dezgrafie i musiał uczestniczyć w dodatkowych zająciach ćwiczącyh takie dysfunkcje w tym przypadku znowu syn uczy się bardzo dobrze i nie ma problemów z nauką gorzej z wyrażnym pisaniem ,dlatego wiele prac pisze na kompie. A reszta może coś już śmiesznego napisała ? Całuje wszystkie😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iwa6868
rybka bo to są wszystkie wpisy !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iwa6868
rybka szuka pracy praca niech poszuka rybki, bo nie wiecie co za towar macie i z niego nie korzystacie, bo rybka ma dwie natury najlepiej czuje sie w wodzie bo wtedy umykać może. hihihi poetką to ja już nie będę chyba:)))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kaszuka duszyczka wesola Kazdego latwo wyciagnie z \"dola\". Dla kazdego ma dobre slowo Zycie z Kaszubka plynie kolorowo ! 😘 Hihihihi - Szymborskiej to ze mnie nie bedzie :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×