Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Annapo

Otwieram nowy klubik dla trochę starszych 30 tek

Polecane posty

Witam wieczorową porą, nie mogłam wczesniej, bo syn używał; She - Kaszubka i Dea rację mają, daj sobie i jemu trochę czasu, teraz gra na Twoich emocjach, konsekwentnie i do przodu i pamiętaj - cokolwiek zrobiszz, jestem z Tobą 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wieczorową porą, nie mogłam wczesniej, bo syn używał; She - Kaszubka i Dea rację mają, daj sobie i jemu trochę czasu, teraz gra na Twoich emocjach, konsekwentnie i do przodu i pamiętaj - cokolwiek zrobiszz, jestem z Tobą 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wieczorową porą, nie mogłam wczesniej, bo syn używał; She - Kaszubka i Dea rację mają, daj sobie i jemu trochę czasu, teraz gra na Twoich emocjach, konsekwentnie i do przodu i pamiętaj - cokolwiek zrobiszz, jestem z Tobą 🌼; dostać się na cafe dziśiaj - to cud

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wieczorową porą, nie mogłam wczesniej, bo syn używał; She - Kaszubka i Dea rację mają, daj sobie i jemu trochę czasu, teraz gra na Twoich emocjach, konsekwentnie i do przodu i pamiętaj - cokolwiek zrobiszz, jestem z Tobą 🌼; dostać się na cafe dziśiaj - to cud

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wieczorową porą, nie mogłam wczesniej, bo syn używał; She - Kaszubka i Dea rację mają, daj sobie i jemu trochę czasu, teraz gra na Twoich emocjach, konsekwentnie i do przodu i pamiętaj - cokolwiek zrobiszz, jestem z Tobą 🌼; dostać się na cafe dziśiaj - to cud

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wieczorową porą, nie mogłam wczesniej, bo syn używał; She - Kaszubka i Dea rację mają, daj sobie i jemu trochę czasu, teraz gra na Twoich emocjach, konsekwentnie i do przodu i pamiętaj - cokolwiek zrobiszz, jestem z Tobą 🌼; dostać się na cafe dziśiaj - to cud

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wieczorową porą, nie mogłam wczesniej, bo syn używał; She - Kaszubka i Dea rację mają, daj sobie i jemu trochę czasu, teraz gra na Twoich emocjach, konsekwentnie i do przodu i pamiętaj - cokolwiek zrobiszz, jestem z Tobą 🌼; dostać się na cafe dziśiaj - to cud

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wieczorową porą, nie mogłam wczesniej, bo syn używał; She - Kaszubka i Dea rację mają, daj sobie i jemu trochę czasu, teraz gra na Twoich emocjach, konsekwentnie i do przodu i pamiętaj - cokolwiek zrobiszz, jestem z Tobą 🌼; dostać się na cafe dziśiaj - to cud

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wieczorową porą, nie mogłam wczesniej, bo syn używał; She - Kaszubka i Dea rację mają, daj sobie i jemu trochę czasu, teraz gra na Twoich emocjach, konsekwentnie i do przodu i pamiętaj - cokolwiek zrobiszz, jestem z Tobą 🌼; dostać się na cafe dziśiaj - to cud

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
She, poranny ptaszku :) Agnieszka, cuda wyprawiasz ;) Kobietki, spicie jeszcze? No sobota, weekend, nalezy nam sie ;) Rebeka ❤️ mam nadzieje ze rezultat meczu nie popsul wam wieczoru :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry - u mnie słońce świeci i deszczyk pada... Jutro urodziny męża - wolę już nie liczyć jego lat. Jest 6 lat starszy ode mnie. Ten czas za szybko ucieka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziędoberek!!!! Ja tez tylko sie przywitam,,dzieci jada dzisiaj na szczepienie przeciwko sepsie ,potem jakieś zakupy a potem muszę odwiedzić rodziców i tak dzień zleci..... Agnieszko jak już sie w końcu dostałaś to widzę ze na całego She,jesteśmy z Tobą ,jeśli uważasz ze tego naprawdę chcesz to nie popuszczaj....Trzymamy kciuki❤️ 35 tych naleśników starczyło do dzisiaj.... Wczoraj tak duzo było o świetach,ze u mnie i pogoda tez dorzuciła swoje 2 grosze.Pierwszy raz w tym roku popadał Snieg,co prawda z deszczem ale zawsze to śnieg Na razie pa pa pa ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam w deszczową sobotę. Muszę iść zrobić zakupy a tak zimno u nas, brrr nie chce się wychodzić z domu. She nic dziwnego że tęsknisz ale pewnie bardziej z przezwyczajenia. Zobaczysz on wróci będzie jeszcze Cię błagał żebyś go przyjeła a ty broń swoich racji. Powodzenia!! Miłego dzionka. Ps. Wczoraj spędziłam miły wieczorek z moim M i chyba nawet lepiej że ciągle pracuje bo jak go nie ma tak calymi dniami bardzo tęsknie. Ciekawe kiedy następna kłótnia bo aż za dobrze nam ostatnio :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej wszystkim, a u mnie dzisiaj zimnawo, ale nie pada. Widzę, że moje próby dostania się wczoraj do cafe zostały skrupulatnie zapisane, przynajmniej widać jaka byłam zdeterminowana ;) Lecę teraz na zakupy, postaram się zajrzeć później

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Wszystkie mile panie w piekna, soneczna sobote. 😘😍🌻 Nie dalam rady wczoraj wieczorkiem :-( wiec nadrabiem zaleglosci … Najpierw obiecana odpowiedz dla Ciebie, Iwo 🌻 : Dlaczego jeszcze nie ? Ja teraz mowie ze TERAZ TAK. Wiem ze to pozno ale u mie jakos to zycie z opoznieniem sie toczy. Juz tlumacze ... Wyjechalam z Polski po skonczeniu szkoly. Nie mialam pracy , ledwo zastepstwa na kilka miesiecy, wiec myslalam ze wyjade na rok, dwa, naucze sie jezyka i wroce... znajde prace, zaloze rodzine... Wyszlo inaczej... Po 3 latach pobytu tutaj okazalo sie ze fajnie, jezyk troche opanowalam ale z ta praca w Polsce to wcale tak lekko nie bedzie (relacje znajomych i rodziny), wiec postanowilam sprobowac tu osiasc...na jakis czas. A osiasc tu oznaczalo zdobyc jakis zawod, w miare mozliwosci miedzynarodowy, bo nie mialam ochoty cale zycie cudzych dzieci bawic a pracowac w szkolnictwie tu nie moglam (wymagane obywatelstwo). I polecialo : 6 lat studiow (bo 1 rok powtarzalam :-O), w miedzyczasie 2-letnia walka o prawo do pracy (bo niestety my, Polacy, do dzis mamy tu z tym duuuze problemy)... Przez ponad 7 lat zylismy z jednej wyplaty wiec jak juz zaczelam pracowac to trzeba bylo sie troche odbic od dna. A poza tym w moim obecnym zwodzie jak sie nie podejmie pracy 2-3 lata po dyplomie, to mozna go sobie pod tramwaj podlozyc i zaczac studia od nowa. I trzeba miec przynajmniej kilka lat doswiadczenia zeby moc sobie pozwolic na kilkumiesieczna przerwe w pracy. Nasza filozofia byla taka : chcielibysmy dziecku dac cos wiecej niz tylko nasza milosc... przynajmniej pewny dach nad glowa (wiec zakup mieszkania). Dzis stoimy stosunkowo twardo na nogach, pracuje od ponad 3 lat ( na moje 35 lat to bardzo malo!) i wiem ze nawet jak przestane pracowac na kilka czy nawet kilkanascie miesiecy to sobie poradzimy (macierzynski moze wychowawczy ?). A kiedy wroce do pracy to bedzie mnie stac na zaplacenie zlobka (jak dostane!) i opiekunki do dziecka (majatek!) co niestety bedzie raczej konieczne, bo nie mamy tu rodziny, maz ma nieregularne godziny pracy a ja daleki dojazd... a poza tym to teraz mozemy oboje, ewentualnie, nawet zmienic firme... Chcialam napisac krotko, ale sie nie udalo... Sorki... :-O. 😘 dla Ciebie Iwa, mam nadzieje ze nie zanudzilam… She, kochana 😍 - absolutnie nie chce Cie podburzac ale powiem tak : moj tez juz wyjezdzal... spakowal rzeczy, zadzwonil do pracy ze juz wiecej nie przyjdzie, zostawil klucze i wyjechal. Dojechal do polskiej granicy ... i wrocil. Nie do domu, tylko do znajomego. Nie bylo go w domu prawie 2 miesiace. Spotkalismy sie kika razy ale zawsze na neutralnym gruncie. Tez bardzo bolalo, tez tesknilam... ale staralam sie sobie powiedziec ze on wie ze go kocham i jesli on mnie tez, to powinien sie postarac ... a jesli nie, to nie chce byc w takim zwiazku gdzie jest milosc tylko z jednej strony. Jesli zgodzisz sie na jego powrot to MUSISZ dostac od niego jakas obietnice, ze cos sie zmieni i egzekwowac to bez ulg - w przeciwnym wypadku utwierdzi sie w przekonaniu moze robic z Toba co chce. Duza 😘 dla Ciebie !!! Zagladaj do Nas czesto ! 35 🌻 - cos z sexshop\'u mowisz ? A to nawet niezly pomysl... Tylko co ? Lalki nie kupie bo chyba bym byla zazdrosna ;-) :-P :-D :-D :-D Dea 🌻 - “Franki” przegrali – ale Argentyna byla o wiele lepsza i w pelni na zwyciestwo zasluzyli. Trzymie dzis kciuki z “roze” ! Postawilam na nich ! Milego dzionka dla wszystkich, lece do kuchni !! 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trzydziestjapiątka
:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka:) nie wiem kiedy młodsze dziecię wpadnie do domu i mnie stąd wygoni ale na razie zajęte jest kolega,który wybył do GB i właśnie przyjechał na 3 dni.Strasznie za nim teskni bo to najlepszy kolega od czasów zerówki. starszy syn poszedł\"w miasto\" nie wiem z kim,ale pytał dziś czy mam kase bo potzrebuje nowych spodni,butów,bluzy itp wiec może z jakąs panną?;) Mężyk pojechał na fuchę,ja juz po zakupach,zupę wstawiłam i sobie pyrka więc mam chwilę dla siebie. Szkoda tylko,że wyjazd i impresssska u siorki nie wypaliła,ale poimprezujemy za tydzień;) She...nie wiem co napisać,nigdy nie byłam w takiej sytuacji.Trzymam tylko kciuki,żeby wszystko co złe i przykre na dobre się obróciło. Wiem,ze ważna jest rozmowa i konsekwencja!!! ...chociaż czasem o nią trudno.Z asertywnością tez wiekszość z nas ma problemy,a szkoda,bo można by wiele spraw załatwic bez/mniej /boleśnie . Agnieszka... za determinacje;) kafe czasem tak ma:) Kaszubko...najlepsze zyczenia i dużo zdrowia dla męża...oby Ci słuzył jak najdłużej;) :D :P Mój mąz jest ode mnie starszy tylko o 2 lata a czasem czuję się,jakby nas całe pokolenie dzieliło.Może dlatego,ze zawsze lubiłam młodszych:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bez torebki - facet według niepisanych praw powinien byc kilka lat młodszy od swojej partnerki,bo... 1] kłania sie biologia - gdy kobieta dojrzeje juz seksualnie i jest u szczytu swojej formy [ krótko po 30tce] - starszy facet wtedy ledwo zbiera siły na minimum. 2] młodszego jakoś można jeszcze wychować i ma więcej sił na nasze zachcianki.... Gdzie te czasy, gdy światem rządziły kobiety.....można tylko pomarzyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kaszubko, no to swietnie sie urzadzilam - moj L jest o 7 lat ode mnie mlodszy :) co prawda co do energii to ja chyba mam jej o wiele wiecej od niego, ale zgadzam sie co do \"wychowywania\" ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kaszubko, no to swietnie sie urzadzilam - moj L jest o 7 lat ode mnie mlodszy :) co prawda co do energii to ja chyba mam jej o wiele wiecej od niego, ale zgadzam sie co do \"wychowywania\" ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dea - składam gratulacje i trochę zazdroszczę. Przy młodszym mężu będziesz dłużej młoda. Taka teorię nie tak dawno wysnuli jacyś uczeni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o kurcze mój trzy lata starszy i też jakiś taki skapcaniały .......hi,hi,hi.......może pora wymienić na młodszy model ;) :P zawsze to odmiana , tylko skąd tych nowych ,fajnych ,młodych mężów brać ? taki supermarket z facetami powinien i być z gwarancją jakby coś okazało się nie halo.....hi,hi,hi...można wymienić ;) :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja bym się chętnie napiła ale nie mogę bo jutro pobudka o 5 - na uczelnie musze mykać, ale tylko do 13 bo potem jest dyżur rektorski z powodu wyborów:P to sobie jutro POpiję;)cisza wyborcza jest jakby coś:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Może i byłby lepszy model.. ale gdyby sie jednak trafiło z deszczu pod rynne....wolę więc o tym nie myślec.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobry wieczór wszystkim, mąż winko otworzył, ktoś ma ochotę - zapraszam🌼; Kaszubko - wszystkiego naj dla męża oby Ci długo \" służył \", Jestem świeżo po obejrzeniu \" Katynia \" - warto się wybrać, naprawdę polecam. She i jak sytuacja ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wieczorkiem!!! Nareszcie moge na chwilke usiasc,i wlasnie stwierdzam ze cos niedobrego mi sie stalo z klawiatura.Poprzestawialy sie literki,ja przyciskam y a wyskakuje z,a alt w ogole nie dziala.Chyba trzeba bedzie pomyslec o nowej ja te zdanie pisze juz 15 minut,i juy nie nie wiem co robie,chyba bede tylko czytac dzisiaj stalam 1,5 godz w kolejce zeby zaszczepic dzieci,najpierw do rejestracji a potem do lekarza.istna meka,wszyscy nerwowi i dzieci i dorosli. a moj slubny tez 3 lata starszy ,ale mlodszego bym nie chciala. Kaszubko,ode mnie tez najlepsze zyczenia dla 2 polowki,bz jak najdluzej Wam dobrze bzlo razem ta klawiatuya mnie wzkonczy,prepraszam zy bledy,ale to nie przez zlosliwosc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anno, a na co szczepiłaś dzieci, na grypę może ? No proszę, mój też 3 lata starszy, ale przyjaciółka mamy ma męża młodszego o 10 lat i są najbardziej zgranym małżeństwem, jakie znam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×